نامزدهای سیاسی در سراسر ایالت فلوریدا بود تا ظهر جمعه برای دیدار با این شرایط به نظر می رسد در رای گیری طول اولیه و کلی انتخابات برای مجموعه پاییز.

در سراسر Escambia و سانتا رزا شهرستان بیش از 90 نام را به نظر می رسد بر آراء عمومی دفتر این سقوط. در اینجا نگاهی به این دفاتر برای انتخابات و افرادی که ظاهر خواهد شد در انتخابات در هر دو شهرستان.

Escambia County

Escambia County بزرگترین مسابقه رقابت است که موفق خواهد شد دیوید مورگان به عنوان کلانتر — Escambia County Sheriff دفتر رئیس معاون تراشه سیمونز در حال اجرا به عنوان یک جمهوری خواه و یا سابق Pensacola اداره پلیس ارشد دیوید الکساندر در حال اجرا به عنوان یک دموکرات است.

یکی دیگر از countywide دفتر برای انتخاب مجدد است و از منشی دادگاه مدار و حسابرسی. پم Childers دو ترم وقت در حال به چالش کشیده برای حزب جمهوری خواه نامزدی برای دفتر تعقیب اندرسون “اندی” Romagnano که بی خانمان است و ذکر شده آدرس خود را به عنوان اسکله ماموریت نجات خود را نامزد کاغذ بازی.

انتخابات سال 2020: Escambia County مسابقه شما باید در حال حاضر در حال تماشای

سه Escambia County کمیسیون صندلی ها برای انتخاب مجدد در این سال و هر سه در حال رقابت.

اولیه رای دهندگان از هر دو طرف در منطقه 1 و منطقه 5 را وادار به رای دادن در باز کردن مقدماتی برای کسانی که صندلی بین نامزدهای جمهوری خواه. در فلوریدا, حزب مقدماتی مجاز به باز به همه رای دهندگان از مواردی است که واجد شرایط نامزد دیگر حزب و یا اعلام نوشتن در نامزد شده است.

منطقه 3 خواهد بود یک بسته اولیه تنها با ثبت نام دموکرات ها قادر به شرکت در انتخابات مسابقه بین برادران Lumon ممکن است وقت و LuTimothy ممکن است. اولیه بسته شد زمانی که نوشتن در نامزد جیسون Laird واجد شرایط برای انتخابات.

سوابق نشان می دهد صاحب زمین است که در واقع یک ساکن منطقه 5 اما مجاز به اجرا تا زمانی که او ساکن منطقه 3 روز انتخابات.

دفتر محلی با اکثر نامزدها است Emerald Coast ابزار قدرت منطقه 3 صندلی است که در حال رقابت هشت نامزد.

اولیه برگزار خواهد شد Aug. 18 و کلی انتخابات نوامبر است. 3.

در چندین محلی دفاتر امتیازهای باید برنده انتخاب مجدد به طور پیش فرض از آنجا که هیچ مخالفت واجد شرایط برای رای گیری از جمله اموال ارزیاب و ناظر انتخابات و دو کرسی هیئت مدیره مدرسه.

Pensacola شورای شهر تازه وارد به شورای شهر کیسی جونز برنده صندلی خود را پیشنهاد بدون مخالفت به جای خروجی عضو شورای اندی Terhaar در منطقه 3.

چون سه نامزد واجد شرایط در منطقه 7 شورای شهر نژاد که انتخابات برگزار خواهد شد Aug. 18 طول اولیه. اگر نامزد می شود بیش از 50 درصد آرا در یک انتخابات برگزار خواهد شد Nov. 3. منطقه 5 شورای شهر مسابقه خواهد بود تصمیم Nov. 3.

سه کرسی شورای شهر برای انتخابات در قرن نیز unopposed.

در زیر لیستی از هر Escambia County دفاتر محلی برای انتخابات و نامزدهای واجد شرایط برای انتخابات:

منشی دادگاه مدار و حسابرسی (باز اولیه)

  • پاملا لین Chiders – R – وقت
  • تعقیب اندرسون “اندی” Romagnano – R

کلانتر

  • David الکساندر سوم – D
  • تراشه سیمونز – R

ملک ارزیاب

  • Chris Jones – D – بدون رای مخالف

جمع آوری مالیات

  • Scott H – R – وقت
  • وندی غنی – غیر-حزب وابسته

استاد راهنما از انتخابات

  • دیوید استافورد – R – بدون رای مخالف

شهرستان کمیسیون منطقه 1 (باز اولیه)

  • جف Bergosh – R – وقت
  • جسی کیسی – R
  • جاناتان اوانز – R
  • Jimmie Trotter – R

شهرستان کمیسیون منطقه 3 (بسته اولیه)

  • Jason Laird – نوشتن-در نامزد نمی خواهد به نظر می رسد در انتخابات
  • Lumon مارس – D – وقت
  • LuTimothy ممکن است Sr – D

شهرستان کمیسیون منطقه 5 (باز اولیه)

  • استیون بری – R – وقت
  • جان خواندن – R
  • Magan والترز – R

ECUA منطقه 1 (باز اولیه)

  • دبرا Brusso – R
  • ویکی H. Campbell – R – وقت

ECUA منطقه 3 (بسته اولیه)

  • Calvin Avant – غیر-حزب وابسته
  • John R. Johnson – غیر-حزب وابسته
  • الیسون بنت – D
  • Clorissti برنی-Shoemo – D
  • اریک L. اردن Sr – D
  • اشلی مک دونالد – D
  • لری ویلیامز – D
  • Pueschel اشنایر – R

ECUA منطقه 5 (باز اولیه)

  • کوین استفنز – R
  • لری واکر – R – وقت

غیر حزبی مسابقات

Escambia County قاضی گروه 2

  • چارلز جوان – unopposed

Escambia County, مدرسه, مدیره, District 4

  • Patty هایتاور – بدون رای مخالف

Escambia County, مدرسه, مدیره منطقه 5

  • لایحه Slayton – بدون رای مخالف

سانتا رزا جزیره اقتدار

  • Thomas A. Campanella – بدون رای مخالف

Pensacola شورای شهر منطقه 1

  • جنیفر Brahier
  • P. C. وو – وقت

Pensacola شورای شهر منطقه 3

  • کیسی جونز – انتخاب بدون مخالف

Pensacola شورای شهر منطقه 5

  • Teniade Broughton
  • ران هلمز

Pensacola شورای شهر منطقه 7

  • برنتون گودمن
  • James L. Gulley
  • Delarian Wiggins

شهر از قرن شهردار

  • Benjamin D. Boutwell
  • هنری هاوکینز – وقت

شهر از قرن شورای صندلی 1

  • Ann C. بروکس – وقت
  • Calvin Conttrell جونیور
  • Dynette Lewis

شهر از قرن شورای صندلی 2

  • لوئیس گومز جونیور – بدون رای مخالف

شهر از قرن شورای صندلی 3

  • Shelisa Dorshae مک کال
  • لئونارد B. سفید

Escambia County حفاظت خاک و آب منطقه ای گروه 1

  • مت Sharpsteen
  • بتی Wilson – وقت

Escambia County حفاظت آب و خاک منطقه 3

Escambia County حفاظت خاک و آب منطقه ای گروه 5

  • Louis A. توت – انتخاب بدون مخالف

فدرال و قضایی نامزدها

فدرال نامزدها و قضایی نامزدهای واجد شرایط برای انتخابات در ماه آوریل در حالی که در دیگر ادارات دولتی تا به حال یک مهلت از ظهر جمعه به واجد شرایط. در اینجا یک لیست از دولت محلی نامزدها و دفاتر برای انتخابات این سال در Escambia و سانتا رزا شهرستانهای:

نماینده ایالات متحده خانه منطقه 1

  • فیل Ehr – D
  • مت Gaetz – R – وقت
  • گرگ Merk – R
  • جان میلز – R
  • آلبرت ارمان – غیر-حزب وابسته

دولت وکیل

  • زنجبیل Bowden Madden – R – انتخاب بدون مخالف

مدافع عمومی

  • Bruce A. Miller – R – بدون رای مخالف

سناتور ایالت منطقه 1

  • داگلاس V. Broxson – R – وقت
  • Karen M. Butler – D

دولت نماینده خانه منطقه 1

  • مایک هیل – R – وقت
  • میشل Salzman – R
  • Franscine C. Mathis – D
  • Barbara Scott-Shouse – D

دولت نماینده خانه منطقه 2

  • الکس Andrade – R – وقت
  • Cris Dosev – R
  • دایان Krumel – D

دولت نماینده خانه منطقه 3

  • آنجلا L. هوور – D
  • Jayer ویلیامسون – R – وقت

شهرستان سانتا رزا

یکی دیگر از ستیز چرخه انتخابات است که در حال حاضر در نوسان کامل در سانتا رزا شهرستان با رقبا در نظر گرفتن در هر یک از سه منطقه شهرستان کمیسیون صندلی برای grabs و سه مدرسه کارکنان منطقه رقابت برای سرپرست صندلی خالی بودن توسط تیم Wyrosdick.

نژادها برای کمیسیون صندلی برای مناطق 1 و 3 خواهد بود به خصوص گرم با سه رقبا گرفتن وقت سام پارکر برای منطقه 1 و پنج گرفتن وقت همین سالتر برای منطقه 3.

مسائل پیش روی این شهرستان تا حد زیادی همان است که آنها در ماه اکتبر 2019 زمانی که رای دهندگان را شکست داد و نیم درصد افزایش مالیات بر فروش در یک زمین لغزش و اجازه نشستن کمیسیون دانستن مسائل کلیدی آنها می خواستند حل شد رشد و توسعه زیرساخت ها است. سانتا رزا در 12th سریعترین رشد کانتی در ایالت فلوریدا.

مدرسه منطقه است که در مواجهه با مسائل مختلف خود: علاوه بر اینکه در حال حاضر درگیر در یک پرونده با صفحه اصلی انجمن سازندگان غرب فلوریدا بر اجرای آن تاثیر هزینه های پرداخت جدید برای مدارس این منطقه نیز اهدای زمین در سراسر شهرستان برای ساخت مدارس جدید آن را نمی کند در عین حال باید این پول و همچنین برخورد با rezonings به جای نزدیک به سه چهارم از مدارس است که یا بیش از ظرفیت.

این منطقه را نیز به احتمال زیاد دیدن یک ضربه بزرگ برای آن بودجه در سال جاری و سال آینده با توجه به COVID-19 بحران خشک شدن بودجه دولت و آینده آموزش مجازی است تا در هوا به عنوان فرماندار تگزاس ران DeSantis اتحاد چپ مدرسه دهانه این سقوط تا حد زیادی به مناطق منحصر به فرد.

شهرهای میلتون و خلیج فارس نسیم را خود نامزدها و رای گیری اقدامات به نظر می رسد در انتخابات عمومی رای گیری در ماه نوامبر به عنوان ماه اوت است. آخرین مهلت برای کسانی که شهرداری برای ارائه خود را براده به سانتا رزا شهرستان ناظر انتخابات است سه شنبه ، 21.

در زیر یک لیست از عمده هر شهرستان دفتر برای grabs و خلاصه ای از مسابقه. وجود دارد 18 جزئی اضافی مسابقات که همه آنها بلامنازع است که می توان در این راهنما از انتخابات ،

شهرستان کمیسر منطقه 1 (بسته اولیه)

  • استیسی Bryan – R
  • تعقیب گیلبرت – نوشتن-در نامزد نمی خواهد به نظر می رسد در انتخابات
  • سام پارکر – R – وقت
  • جف راس – R

منطقه 1 کمیسر نظارت بر سرعت و Pea Ridge منطقه سانتا رزا شهرستان که یکی از سریعترین رشد مناطق در شهرستان است.

از نامزدهای جمهوری خواه روبرو خواهد شد خاموش در Aug. 18 اولیه و برنده این مسابقه خواهد شد در صورت خاموش در برابر نوشتن در نامزد در انتخابات عمومی Nov. 3.

شهرستان کمیسر منطقه 3 (بسته اولیه)

  • رایان Adkins – R
  • پاتریک براون – نوشتن-در نامزد نمی خواهد به نظر می رسد در انتخابات
  • جیمز کالکینز – R
  • جری Couey – R
  • همین سالتر – R – وقت
  • گیج شلگل – R

شلوغ ترین از همه شهرستان مسابقات منطقه 3 کمیسیون نظارت کل شمال نیمی از شهرستان که شامل عمدتا روستایی و زمین های کشاورزی. زمان صندلی دارنده دان سالتر است که در خدمت در هیئت مدیره طولانی ترین از همه پنج نشسته کمیسیون به دنبال ششمین مدت است. به عنوان در منطقه 1 مسابقه نامزدهای جمهوری خواه روبرو خواهد شد خاموش در Aug. 18 اولیه و برنده این مسابقه خواهد شد در صورت خاموش در برابر نوشتن در نامزد در انتخابات عمومی در نوامبر. 3.

شهرستان کمیسر منطقه 5 (باز اولیه)

نامزدها:

  • Randal خط Lynchard – R – وقت
  • Colten رایت – R

منطقه 5 نشان دهنده خلیج فارس ملایم مناسب و میدوی. Lynchard است که به دنبال خود دوره چهارم به عنوان یک شهرستان کمیسر چالش تازه وارد رایت. مسابقه خواهد بود تصمیم گرفت در Nov. 3 انتخابات.

ملک ارزیاب

نامزد: گریگوری استفان براون II – R

دیرین ملک ارزیاب گرگ قهوه ای خارج از مسابقه در هفته گذشته و تایید و پسرش, Greg Brown دوم در مسابقه. قهوه ای II در حال حاضر در حال اجرا unopposed.

هیئت مدیره مدرسه های منطقه 2

  • الیزابت Hewey
  • دوستان Hinote – وقت

غیر حزبی خواهد بود تصمیم گرفت در انتخابات عمومی ،

هیئت مدیره مدرسه منطقه 4

  • چارلز الیوت
  • Felicia ثروت Hunnucit

جنیفر Granse که در حال حاضر در منطقه 4 صندلی فایل نیست برای انتخاب مجدد.

کلانتر

نامزد: Bob Johnson – R – وقت

جانسون است که به دنبال دور دوم خود را در حال اجرا است unopposed.

سرپرست مدارس (باز اولیه)

نامزدها:

  • کارن Barner – R
  • دیوید Gunter – R
  • مایکل آلن تورپ – R

سه نامزد رقابت برای صندلی خواهد شد که خالی سمت چپ توسط سرپرست فعلی تیم Wyrosdick است که به دنبال یک چهارم مدت است.

شهر جی: شورای شهر نامزد و الکل رفراندوم

وجود دو دهانه جی شورای شهر و تنها دو نامزد واجد شرایط:

  • Wayne Godwin – را حفظ کنید خود را در شورای موقعیت
  • جین هایس – را به پیوستن به شورای Maxine Ivey فعلی شورای موقعیت

این شهر در حدود 620 نفر نیز رای در یک اندازه گیری است که اجازه می دهد فروشگاه ها به فروش الکل در روزهای یکشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de