نرخ بالاتر و کمتر زباله وانت در فروشگاه برای ساکنان در سانتا رزا شهرستان پس از موافقت کمیسیون پنج شنبه به مدت پنج سال حق رای دادن توافق با زباله نرم افزار است که آن را تنها زباله hauler برای کل شهرستان به استثنای خلیج فارس نسیم و میلتون.

توافق با زباله نرم افزار بدان معنی است که شرکت سرمایه گذاری 15 میلیون دلار در تجهیزات جدید و شروع به سرویس شمال این شهرستان و همچنین جنوب.

“با حق رای دادن توافق (هزینه) بالا رفت … اما ما خواسته است که به دلیل نیاز است که ما قرار داده ایم در این قرارداد” گفت: منطقه 4 کمیسر دیو Piech.

در شرایط جدید در حال افزایش county نظارت جریمه برای چیزهایی مانند ریخته مایع هیدرولیک در خیابان ها و کنترل شدیدتر بر حق بهره برداری است.

یک واحد زباله hauler: زباله Pro می تواند خدمات سطل زباله وانت برای همه سانتا رزا شهرستان در سال آتی

اما این قرارداد نیز افزایش مشتریان هزینه از حدود 66.12 در هر سه ماهه برای $73.29 در هر سه ماهه. فصلنامه رای را شامل نمی شود بازیافت. مشتریان که مایل به بازیافت باید اضافی پرداخت $27 در هر سه ماهه.

علاوه بر این ضایعات Pro تنها انتخاب کنید تا به سطل زباله یک روز در هر هفته به عنوان مخالف به آن زمان برنامه دو روز در هفته است. آن را انتخاب کنید تا زباله های حیاط یک روز در هفته نیز در یک روز جداگانه از زباله وانت.

یک بار در هفته زباله وانت نگرانی شهروندان مانند Holley توسط دریا ساکن دیانا لیپسکام گفت که کمیسیون گرمای تابستان و بد بو زباله ستون تا بیش از هفت روز خواهد بود خبر بد در محله مانند او.

محکوم به فنا برنامه: سانتا رزا شهرستان: هیچ بازیافت فرستاده شده به مرکز بازیافت با وجود تمدید فشار

“در حال حاضر (زباله) در حال رفتن به نشستن در گاراژ من به مدت هفت روز” او گفت:. “به عنوان یک آزمون من سمت چپ یک کیسه در گاراژ خود را تنها با زباله های خانگی بدون پوشک هیچ حیوانی مدفوع و هیچ چیز دیگری قرار است ما به کیسه کردن و دور انداختن. آن را فقط در سطل زباله از شام پخت و پز. و در عرض یک هفته آن را در کرمهای با توجه به فصل تابستان و گرما است که ما داریم.”

او همچنین نگران بوی زباله جذب بیشتر خرس که در حال حاضر در حال کشف در محله های مسکونی در نرخ هشدار دهنده.

این شهرستان با دریافت 50 مجازی عمومی نظرات مخالف توافق با توجه به شهرستان مدیر دن Schebler. جری Couey یک نامزد در حال اجرا برای منطقه 3 شهرستان کمیسیون صندلی گفت: آن را “منفور ترین چیزی که من تا کنون دیده ام به ارمغان آورد تا” در تمام زمان زندگی در شهرستان سانتا رزا.

اما با وجود این شهرستان راکی در گذشته در رابطه با زباله Pro کمیسیون گفت: آنها در سمت چپ با اصل انتخاب به عنوان دیگر هیچ زباله تخلیه شرکت ها می خواهند به انجام کسب و کار با سانتا رزا شهرستان است. آنها می گویند قرارداد حق رای دادن است که بهترین ها را برای این شهرستان به عنوان یک کل به عنوان مخالف به مشتریان قادر به انتخاب خود روگرفت زباله به دلیل آن را حذف چندین کامیون رانندگی بالا و پایین جاده ها هر روز می دهد و بخش کنترل شدیدتر بر قرارداد.

از 2019: زباله Pro شکایت در سانتا رزا شهرستان در حال افزایش است. در اینجا به همین دلیل:

“زباله طرفدار ما franchisee در انتهای جنوبی این شهرستان می کند حدود 300000 عملیات در هر ماه وجود دارد فرصت کافی برای کسی که شکایت در مورد خدمات موضوع گفت:” منطقه 5 کمیسر خط Lynchard. “اما زمانی که شما نگاه در 300,000 عملیات در هر ماه در مقابل تعداد شکایات که ما آن را با سرعت بسیار کم از شکایت.”

قرارداد جدید را به اثر در ژانویه سال 2021 می شود و برای تجدید Dec. 31, سال 2025 است.

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de