یک Pensacola شده محکوم به 50 سال در زندان ایالتی برای شکستن نظر خود را مشروط در سال 2000 باتری جنسی و آدم ربایی مورد.

Charlie Smith, 40 محکوم شد قاضی کلمن رابینسون به 15 سال در زندان ایالتی در اخیر به اتهام در اختیار داشتن سلاح و مهمات توسط یک جنایت کار محکوم و 50 سال در زندان ایالتی به دنبال یک عمر از مشروط شدن با توجه به شدت و اصلی خود را به اتهام.

“چه شما انجام دهید این است که شما بازگشت به اصل اتهام” گفت: معاون دادستان گرگ Marcille. “اگر شما در حال قرار دادن در مشروط شدن شما رو به طور بالقوه امکان به حداکثر (اصلی) حکم. معمولا آنها پایین تر از سطح جنایات. اما در این مورد او 22 سال پس از آزادی مشروط به دلیل آن بود بدیهی است که بسیار جدی ربایی جنسی مورد باتری.”

اسمیت در خدمت او 15 سال و 50 سال حبس محکوم همزمان.

اسمیت مجبور 18 سال به یک وسیله نقلیه در زور اسلحه در Oct.19 سال 2000 به عنوان او می روم خارج شده در تلفن همراه در بزرگراه با توجه به دادستان. او او را مجبور به درایو به یک منطقه پوشیده شده از درخت که در آن او تجاوز جنسی و سرقت $115.

Simth التماس گناه Oct. 23, 2003 به باتری جنسی با یک سلاح آدم ربایی و سرقت با اسلحه. او محکوم به 22 سال در زندان ایالتی و پس از سه سال آزادی مشروط و نیاز به ثبت نام به عنوان یک درنده جنسی.

اسمیت از زندان آزاد شد و شروع به خود را مشروط شدن در ماه جولای سال 2019.

او absconded از مشروط شدن در ماه دسامبر 2019 و دستگیر شد و در ماه فوریه به اتهام سرقت از خارج شده است. در زمان دستگیری او مهمات پیدا شد در داخل یک کیسه او حمل شد و او به اتهام نقض آزادی مشروط ریزه اندام سرقت و در اختیار داشتن مهمات توسط یک جنایت کار محکوم.

او التماس کرد گناه را به کسانی که اتهامات در اوایل این ماه.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de