نظر

وجود دارد دو dumb سیاسی کلیشه ما را بشنود در هر کمپین های نجومی.

اولین گونه بود مقدمه با عبارت “اگر انتخابات برگزار شد امروز…” دوم این است که برمید “تنها نظرسنجی که مهم است این است یکی از آنها را در روز انتخابات.”

یک عامل بزرگ در هر مسابقه است این واقعیت است که انتخابات برگزار می شود امروز. بنابراین فریم یک پیش بینی است که راه مانند گفت: اگر مادر خود را به حرکت شبیه چمچه زنی او می شود بخار بیل. اما او نمی کند و او نیست.

و البته تنها “نظرسنجی” است که تعداد واقعی است رای گیری در Nov. 3. این پاسخ فقط یک بیت از تقلبی شجاعت شنیده از دست دادن نامزدها که نمی خواهید به می گویند “اوه آره من واقعا میخوام دریافت clobbered نیست من؟”

رای گیری یک علم است به عنوان دقیق و قابل اعتماد به عنوان کارشناسان می توانید آن را با وجود برخی نقص است که نشان می دهد تا به صورت دوره ای برای حفظ نظرسنجی فروتن. آن را به یک راه طولانی از سال 1936 هنگامی که ادبی هضم بررسی رای دهندگان در سراسر کشور و به این نتیجه رسیدند که Alf Landon خواهد شکست Franklin D. Roosevelt.

ناشران انتخاب مصاحبه شوندگان از تلفن کتاب و خودرو ثبت نام. اما تلفن های همراه و خودرو شد تجملات در عمق افسردگی, به طوری که آنها از دست رفته میلیون ها نفر از آمریکایی ها بودند که رای گیری برای FDR.

ده سال بعد جمهوری خواه Thomas E. دیویی شد whomping هری ترومن در نظرسنجی پس از نظرسنجی بنابراین جورج گالوپ ترک, نقشه برداری دو هفته پیش از انتخابات. او باید متوجه شده است که چیزی شبیه به 14 درصد از رای دهندگان هنوز مردد پیشرو به گالوپ پس از انتخابات نکته که undecideds معمولا به سمت وقت در واپسین روز از مسابقه.

تمام که شد وقت پیش اما همه ما می تواند به یاد بیاورید که Hindenburg مدرن راستگو-گفت: انتخابات ریاست جمهوری 2016. بازگشت دقیقا چهار سال پیش تا امروز — و یا حتی به اوت یا اکتبر آن سال — و سعی کنید برای پیدا کردن یک نظرسنجی جدی گرفته شود که پیش بینی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ضرب و شتم هیلاری کلینتون ،

و یا چک یوتیوب برای تلویزیون کابلی تفسیر توسط پانل از کارشناسان که hooted در مغلوب ساختن پیشی جستن داشتن جسارت برای حتی اجرا و گمانه زنی در مورد کلینتون به احتمال زیاد کابینه را انتخاب کند. نیز وجود دارد بسیاری از انتخابات-شب تصویری از gape-mouthed, گسترده, چشم مفسران خواندن نتایج حیرت زده ناباوری شخصی و وحشت است.

که می تواند آنها را سرزنش ؟ آنها فقط گزارش بهترین اطلاعات در دسترس در اجرا تا انتخابات. رسانه ها به عنوان یک کل ریشه برای هیلاری به عنوان آنها به طور کلی کشش برای دموکرات ها در حال حاضر, اما آنها نمی faking رای گیری داده ها.

چهار سال پیش این شماره با اشاره به کلینتون پیروزی. برخی از عجله ئی-کتاب های تاریخ بیرون آمدن پس از انتخابات گفت: تهمت بود به عنوان تعجب او زمانی بود که او به دست آورد.

بنابراین شاید ما نباید جای هیچ گونه شرط بندی بزرگ بر اساس نظرسنجی شماره که هفته گذشته است. خط پایین آنها نشان می دهد جو بایدن را به یک آدرس جدید و کار بعدی Jan. 20.

مهم ترین نظرسنجی جدید بود نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی که به بایدن در سراسر کشور منجر شود از 50-36 در رای مردم. کسانی که شماره ملی پایین شکسته شد برای شش کلید متحده است.

میشیگان و ویسکانسین, پنسیلوانیا, فلوریدا, کارولینای شمالی و آریزونا تمام شد برنده مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 با حاشیه باریک. اما بایدن به رهبری رئیس جمهور با هر نقطه از 7 به 11 امتیاز در هر یک از این کشورها در این نظرسنجی.

که غیر قابل عبور نیست, اما آن را یک مزیت قوی برای حزب دموکرات نامزد. اگر بایدن دارای تمام متحده برنده کلینتون در سال 2016 و می کشد آن شش دور از مغلوب ساختن پیشی جستن او می خواهم که 330 آرا — 60 بیش از کافی است.

اگر او می افزاید: تنها میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا به آبی متحده از سال 2016 او را به کاخ سفید با 278 آرا.

چند سایر نظرسنجی ها در هفته های اخیر نشان داده اند بایدن روند.

بسیاری اتفاق می افتد در چند ماه. ما نمی دانیم که چگونه COVID-19 بحران بازی خواهد کرد و یا چگونه اقتصاد را بهبود می یابند. ما هنوز نمی تواند پیش بینی کند که چگونه خشونت در بسیاری از شهرها را تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

و البته هیچ نظرسنجی می تواند پیش بینی کند چه جدید و رمان راه دموکرات ها را پیدا کنید و به آن ضربه.

لایحه Cotterell بازنشسته است تالاهاسی دموکرات کنگره خبرنگار می نویسد که دو بار در ستون هفتگی. او را می توان در رسید bcotterell@tallahassee.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de