سلامت + رفتار

در مقیاس بزرگ تصادفی محاکمه حدود 5,500 شرکت کنندگان در بر داشت 8% کاهش در سقوط جدی آسیب

یک مطالعه جدید نشان داده است که مجموعه ای از استراتژی های طراحی شده برای جلوگیری از افراد مسن از سقوط را به طور قابل توجهی کاهش آسیب های جدی را از سقوط نداشت اما منجر به کاهش قابل توجهی در تعداد کلی سقوط-آسیب های مربوط به شرکت کنندگان گزارش شده است.

مطالعه منتشر شده در جولای 9, the New England Journal of Medicine ارائه نتایج حاصل از برداشتن و یا استراتژی برای کاهش صدمات و توسعه اعتماد به نفس در بزرگان که آزمایش تاثیر یک سقوط-برنامه های پیشگیری که شامل اقداماتی مانند نصب گرفتن میله در خانه, از بین بردن پرتاب فرش و قطع برخی داروها مانند قرص های خواب آور است که می تواند منجر به سقوط.

محققان دریافتند که مداخله بود که با هماهنگی آبشار-پیشگیری از پرستاران و تحویل در زمینه مراقبت های اولیه منجر به آماری ناچیز 8% به 10% کاهش در سقوط جدی آسیب هایی مانند شکستگی و آسیب به سر, نیاز به یک شب بستری شدن در بیمارستان — کمتر-از-انتظار کاهش است. اما تعداد همه گزارش خود از صدمات ناشی از سقوط از جمله کسانی بودند که نه جدی تلقی همچنین سقوط 10 درصد است که نشان داده بیشتر قابل ملاحظه رها کردن.

“این مطالعه یافته ها مطابق با پژوهش های قبلی نشان می دهد که متوسط اثر است که ممکن است در دنیای واقعی تنظیمات” گفت: محقق اصلی دکتر دیوید روبن رئیس بخش طب سالمندان در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA. “سقوط جدی صدمات مهمی مشکل بهداشت عمومی و سلامت ملی اولویت است.”

هر سال حدود 1 از 3 در بزرگسالان 65 ساله و مسن تر می افتد و 20 تا 30 درصد از آنها رنج می برند آسیب قابل توجهی مانند شکسته لگن و یا ضربه به سر, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. هر 20 دقیقه در ایالات متحده آمریکا یک آمریکایی می میرد از سقوط.

این مطالعه در 86 فعاليت های بالينی و درگیر قابل توجه ورودی از بيماران و مراقبان بهداشت حرفه ای و سایر ذینفعان. محاکمه ثبت نام 5,451 مردم سالخورده 70 ساله و مسن تر از 10 سیستم های بهداشتی در ایالات متحده تمامی شرکت کنندگان در خطر سقوط و صدمات.

در دادرسی مداخله بازوی یک آبشار-پیشگیری پرستار با بيماران و پزشکان خود را برای شناسایی عوامل خطر می افتد و سقوط مربوط به صدمات و طراحی شده برای ایجاد برنامه های مراقبت برای کاهش این خطرات.

عواملی که ممکن است تحت تاثیر نتایج حاصل از مطالعه شامل هزینه حمل و نقل و موانع ناکافی بیمه و دسترسی به برنامه های ورزشی و خدمات است. علاوه بر این محققان دریافتند که شرکت کنندگان در معرض خطر سقوط بودند کمتر پذیرش از برخی کاهش خطر توصیه هایی مانند متوقف کردن استفاده از برخی از داروها.

اما اقداماتی مانند کاهش داروها و یا با استفاده موثر تر از پوکی استخوان مواد مخدر نیز ممکن است در کاهش تعداد جدی می افتد آسیب رنج می برد به طوری که بسیاری از میان ما جمعيت مسن تر گفت: دکتر Shalender Bhasin, استاد پزشکی در دانشگاه هاروارد و محقق اصلی در این مطالعه.

“استراتژی های اضافی برای افزایش دسترسی و پایبندی با برنامه های ورزشی نیز ممکن است مورد نیاز برای افزایش اثربخشی سقوط-پیشگیری از آسیب دیدگی برنامه” Bhasin گفت.

گام اجرا شد توسط موسسه ملی پیری بخشی از موسسه ملی سلامت با حمایت مالی از بیمار-محور نتایج تحقیقات موسسه یا PCORI. تحقیقات جایزه ساخته شده توسط NIA and co-بودجه توسط PCORI بخشی از سازمان ها می افتد پیشگیری از آسیب های همکاری.

دیگر رهبران این مطالعه دکتر توماس گیل و پیتر Peduzzi از دانشگاه ییل. گشاد گشاد راه رفتن تیم مطالعه شامل بیش از 100 محققان ذینفعان بیماران و نمایندگان خود را در 10 بالینی نظام سلامت سایت در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de