آزمون طلایی آیین نامه 8

در حرکت با دنده عقب نیازی به نگاه کردن به پشت سر نبوده و صرفاً از طریق آیینهها میتوان این کار را انجام داد. همان طور که مشاهده کردید استفاده از این روش با توجه به موارد فوق عملا برای افراد مناسب نبوده و توصیه نیز نمی شود. سوال ۱۲: استفاده از شیشه های دودی جزو کدام یک از رفتار های رانندگان می باشد؟ وقتی صحبت از علائم راهنمایی و رانندگی می شود، اغلب افراد تصور می کنند که این بخش بسیار راحت و ساده است. با هماهنگی شهرداری مجاز است. پس به یاد داشته باشید که این بخش را با دقت بیشتری مطالعه کنید و با استفاده از رمز گذاری تابلو ها را به ذهن خود بسپارید تا در هنگام آزمون آن ها را فراموش نکنید. سوال ۱۰: راننده ای که از وسیله خود برای تنبیه دیگران استفاده می کند جزو چه نوع از حالت های رانندگی می باشد؟ سوال ۲۲: باز کردن ترموستات چه حالتی در خودرو ایجاد می کند؟ ۳- رانندگان باید قبل از خطوط شطرنجی توقف و مسیر حرکت خودروهای دیگر را باز نگه دارند. جدید ترین اخبار مرتبط با راه , آزمون آیین نامه اصلی ۹۸ رانندگی و خودرو و ارائه مقالات معرفی خودروهای روز دنیا و مقایسه ماشین های موجود در بازار ایران به لحاظ فنی از دیگر زمینه های فعالیت مجله راه و رانندگی میباشد.

در صورت ترافیک سنگین مجاز است. کدامیک از موارد زیر مربوط به استفاده از باند سمت چپ در آزاد راه می باشد؟ استفاده از ضدیخ در تابستان میتواند منجر به جوش آوردن زودتر موتور شود. عبور وسایل نقلیه از پیادهروها مجاز است. این علائم هم گاهی ممکن است شما را به اشتباه بیاندازد پس دقت لازم را داشته باشید. رنگ این خطوط زرد و به صورت زیگزاگ در حاشیه راههای متصل به پیاده رو کشیده می شود و عبور کردن و ایستادن روی آنها ممنوع است. در صورت ترافیک سنگین مجاز است. در حقیقت بیشتر افراد نسبت به مسائل و قوانین راهنمایی و رانندگی شناخت نسبی دارند و حتی در صورت عدم مطالعه دقیق کتابچه راهنمایی و رانندگی، می توانند به بخشی از این سوالات پاسخ بگویند، اما سوالات فنی ایین نامه به مراتب پیچیده تر بوده و پاسخ گویی به آن ها نیازمند دقت و مطالعه کافی خواهد بود. ۲-عبور از روی این خطوط ممنوع است. پارک در کدام محل ممنوع است؟ سوال ۱۴: لذت بردن از مانور در رانندگی فرد کدام نوع از رانندگی می باشد؟ نزدیک به 300 سوال فنی از آزمون های نهایی آیین نامه رانندگی.

سوال ۱۲: در شرایط یخبندان چگونه میتوانید از لغزش چرخهای اتومبیل جلوگیری کنید؟ خیلی از دوستانی که دوس دارند تا دانلود رایگان نمونه سوالات آیی نامه اصلی رانندگی را داشته باشند عرض میگردد که تمامی نمونه سوالات رایگان مربوط به سوالات قدیمی بوده و با توجه به هزینه های سایت ، طراح سوال اقدام به نشر سوالات و آزمون های جدید آیین نامه اصلی رانندگی نموده با مبلغ پولی نموده است. زیرا در حین خوانش قانون به نکته مطرح شده در سوال توجه نکردهاید. سوال ۵: کدام یک از موارد زیر جزو رفتار های پر خطر و پرخاشگرانه محسوب نمی شود؟ هرگاه وسیله نقلیه موتور در راه از کار بیوفتد تابلو هشدار را در چه فاصله ای قرار میدهند؟ وسیله نقلیه را به کنار راه منتقل نماید. در حرکت با دنده عقب باید از فردی که در کنار شما در خودرو است، بخواهید به عقب نگاه کند. از چه راهی می توان مصرف سوخت را کاهش داد ؟

4- هر نوع استفاده غیر مجاز از اموال شرکت یا مشتري.
سوال ۴: عواملی که تحت تاثیر محیطی که راننده در آن زندگی می کند چه می نامند؟ سوال ۱۸: شنیدن صدای بوق با شدت دویست دسیبل به چند دقیقه استراحت نیاز دارد تا تاثیرات آلودگی صوتی جبران شود؟ برای قبولی در آزمون اصلی فقط نمونه سوالات آیین نامه اصلی بخوانیم و نیاز به کتاب نیست ؟ فقط در معابر شریانی درجه دو ممنوع است. فقط در معابر برونشهری مجاز است. آیا آزمون رانندگی برای وسایل نقلیه گوناگون متفاوت است؟ ❓ تکیه نمودن و آویزان شدن اشخاص به وسایل نقلیه … 1- از خط کشی مقطع برای تفکیک گذرگاها برای هدایت وسایل نقلیه استفاده می شود. 4- هر نوع استفاده غیر مجاز از اموال شرکت یا مشتري. آزمون آزمایشی آیین نامه رانندگی شماره ۳۰، از سری آزمون های آیین نامه اصلی رانندگی می باشد. سوال ۹: به مجموعه رفتارهای منفی در رانندگی چه می گویند؟ برای قبولی در آزمون تئوری و عملی رانندگی باید چه کار کنیم؟

ایندکسر