حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب و اثاث خانگی دارای پشتوانه واردات

توسط NEWSSALAM در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب و اثاث خانگی دارای پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی تیم مولودی محصول حیاتی بیش از سه ده سال فعالیت حرفه ای در راستا لوازم خانگی، یعنی از سال 1370 درگیر به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی کالا در حوزه فروش اسباب و اثاث خانگی اهمیت دقت به استانداردها و نیاز مشتریان مهم بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم حال مولودی مال مفتخر می باشد که حساس دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که اصلی مادح مولودی رئیس ارشد همین گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین مجموعه یار آوردیم:

امید میباشد که مشتریان همیشگی و کهن نیز با حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی کالا برای مشتریان سابق به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به سایت مولودی محصول میتوانید از آدرس پایین استفاده نمایید:

آدرس وب سایت رسمی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی عمل خویش در راستا لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ مهم واردات محصولات حساس میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از همان در آغاز بر این اورجینال بوده هست که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک کالا اساسی میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش میباشد و خیر هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات اهمیت کیفیت و نیز قیمت مناسب و رقابتی هست کار دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین گروه امیدوار می باشد که به یاری پروردگار و تلاش همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این حساس چیره بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی عمده مشتریانشان کارایی ببیشتری شکل بدهند.

کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن مغازه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حیاتی بها رقابتی و خوب به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند ذیل کلیک نمایید:

آدرس وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک تارنما مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان ایراد پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات دارای کیفیت سازه نهاده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی متفاوت و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خویش را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، اساسی کیفیت‌تر و اصلی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

در رابطه حساس وبسایت خانگی لند با مدیریت فروش متشخص این تیم توانمند و اهمیت میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع زیاد زیاد این تارنما به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، اما پاسخ آقای هیمن عبداله پوری بسیار جذاب و کافی بود:

در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اهمیت مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اسباب جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و با متخصصین همین راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش گروه خانگی لند

مشاهده و باز‌نگری محصولات وبسایت خانگی لند توصیه میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که به جهت تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

آدرس وبسایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک وب سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از زیر گروه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آنها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 کلیدی فروش محصولات سایت آمازون در ایران و حساس قیمت کمتر از این سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، عمل خویش را در راستا محصولات 'خانگی گجت و جانبی با کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این تیم فروش محصولات مهم میزان مرغوب بودن و اصلی بها های مطلوب و سرویس ها متفاوتی از دیگر وبسایت ها می باشد. گروه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمان و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید اصلی تصور ریلکس ثبت توصیه نمائید.

در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو کالا را در قسمتی این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت غالب آمازون در محصولات این وبسایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به این تارنما بزنید، احتمال دارد شما نیز نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو مغازه پیشرومال

یک تارنما بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی اما حتمی به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به فعالیت شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان مهیا می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در آیتم لپ تاپ استوک ارزش آن است. دارایی مورد نیاز برای خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم بودجه مورد نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ تازه دارای مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی با همین تیم در ارتباط باشید و محصولات این دکان رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن بدون نگرانی

مسئله اساسی در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی خیال مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را به جهت اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در روزگار به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز می کنند و یا این که دستگاهی بدون اختلال احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت اعتنا به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا تماشا نوع های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار مغازه رو با نیز مقایسه کنیم:

در جدول زیر عملکرد کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما هم فروشگاه خوبی میشناسید بدون شک معرفی کنید.

نکات اهمیت در خرید اینترنتی

امکان خرید کردن و فروش امن از نحوه اینترنت، علتی مهم برای موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین نوع معاملات تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. کلیدی امداد علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی عمده خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید نوآوری می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet شک و تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته مهم که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن دقت کنید همین می باشد که خرید کردن خویش را از یک وبسایت اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. بدون شک نظرات اعضا در ارتباط اهمیت ارآیه متاع و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

به این نکته توجه کنید که به جهت پیدا کردن سایت های دارای در نتیجه ها کاوش ممکن میباشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس عملکرد کنید وب سایت هایی که میشناسید را گزینش کنید نه لزوما تارنما هایی که در نتیجه های ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام وبسایت مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و مطلقا از درستی و درستی نشانی سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اساسی ssl اعتبار خرید کنید

هرگز حساس استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین آیتم را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده هست آدرس اینترنتی آن اهمیت HTTPS شروع می شود نیکی صرفا کلیدی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل ریز نیز در نشانی بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار شرایط زیر قرار دارااست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. این استاندارد تا جایی مهم میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر ورقه ی بدون رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در باطن مرزوبوم شروع شده، ثبت و هدایت فروشگاه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین خط مش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب سایت اعتبار از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی دکان های آنلاین می توانند حیاتی ثبت نام اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir التماس تصویب دیتاها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین کلیه دکان های آیتم تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همپا یک یا یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در سرانجام اگر میخواهید از امنیت یک وب سایت تماما مطمئن شوید کافی است به صفحه کسب و کارهای با آرم اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه نمایید و دارای یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت آیتم لحاظ اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در این در آغاز باید توجه داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استفاده می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را کلیدی بانک گزینه لحاظ برقرار می کنند. به همین ترتیب چنانچه به نوار نشانی وب سایت بانکی که از نحوه فروشگاه به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. در صورتی که برگه بانک مورد لحاظ اهمیت عبارت http است هیچ گاه داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد نمودن داده ها کارتتان در صفحه بانک مورد نظر، حتی در صورتی که همه وضعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری نمایید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مثل مدرسه ها و دانش گاه برای انجام خرید کردن اینترنتی به کارگیری نکنید.

از مرورگر به روز به کار گیری کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مانند internet اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر استعمال می‌کنند.

توجه فرمایید که اگر به سالم داده ها خود با می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی بر روی مرورگر خویش ببینید، از پایانی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کار گیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خود حیاتی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اصلی کشف آن ها نسخه‌ای تازه جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری نسخه مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور گسترده شده و بخش اعظمی از اشخاصی که اطلاعات یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در حالت رمز ثابت شما به جهت خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به شیوه فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه و واژه رمزی هست که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش گزینه به کار گیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در میهن است. به همین خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اساسی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و تنها به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از طرز اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز حساس هدف نظارت و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت دریافت هدایت و خدمات دارای ربط مهم رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همچنین در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این با را از طریق روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طریق یک عدد از بانک‌های کشور دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی کلیدی طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اصلی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد کردن داده ها بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

مجرمان سایبری اساسی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد صفحه جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن قسمتی از پول متاع به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و سپس انقطاع ارتباط می‌کنند.

در پایان گشوده نیز باید به همین نکته اشاره نماییم که یک دکان اعتبار را نمی توان صرفا اهمیت توجه به رتبه آن در وب وبسایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن میباشد یک صفحه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت لبریز زرق و برق اینترنتی کلیدی هزاران تماشا کننده و رتبه جهانی بالا داشته باشد. اصلی رعایت همین نکات معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، اصلی توجه به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی تمایل زیادی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که حیاتی اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما امداد نماید و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در نهایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم این مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوب تر کمک کننده و راهنما باشد.

با تشکر

دوچندان
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن