مهر تأسیس کرد: ثبت نام سیزدهمین دوره تأیید بالینی کارشناسی ارشد دوره کارشناسی (دوره چهار ساله تحصیلات دانشگاهی) در سال تحصیلی 14-1399 از دانشکده علوم بالینی تهران امروز ، اول ژانویه 1998 آغاز شد.

ثبت نام سیزدهمین دوره تأیید دوره کارشناسی ارشد برای معاینات بالینی از امروز ، یکشنبه 1 ژانویه 1998 آغاز می شود و تا پایان دوره اصلی سه شنبه بهمن ماه ادامه می یابد.

این ثبت نام در وب انجام می شود و رقیبان می توانند با مراجعه به سایت مدیرعامل عادت بد برای آموزش دانشکده علوم بالینی تهران و بررسی بایگانی های مشخص اقدام به ثبت نام کنند. هرگونه ناسازگاری بین گزارش های ارائه شده توسط راهنمایی ، باعث می شود عبور از ثبت نام توسط دانشکده انجام شود.

گزارش های مورد نیاز برای ثبت نام:

اقساط الکترونیکی 500000 ریال (50،000 تومان) از طریق چارچوب ثبت نام ، ساختار ثبت نام نهایی (جاسازی شده در اظهارنامه و چسباندن یک عکس 3×4 در ساختار ثبت نام) ، گزارشی مشروع که نشان می دهد نقطه ارزیابی کامل عادی از تشخیص اختیاری است. (تصور نمی شود که از درجه نمره قبل از کالج عادی استفاده شود) ، درجه مشروعی که نشان دهنده نمره درجه کارشناسی عادی رشته های تأییدشده باشد ، و کارت پایان نامه مدیریت چارچوب القایی یا کارت محرومیت ماندگار برای رقبا مرد است. سوابق لازم

به همین ترتیب ، احراز هویت از ثبات یا استثناء از ترتیبات برای کسانی که توسط برنامه کار تضمین شده اند ، آرشیوی دیگر ثبت نام است. رقبائی که در برنامه کار شلیک می کنند ، هر زمان که تصدیق شود ، موظفند ضمن ثبت نام در دانشکده ، ترتیب را تمیز کنند.

احراز هویت زبان انگلیسی وابسته به جدول همراه است:

نام اکثریت

TOEFL (PBT) 480 در خارج از کشور یا انجمن ارزیابی دستورالعمل های کشور به دست آورد

TOEFL (IBT) 60 در خارج از کشور یا انجمن ارزیابی آموزش کشور حضور یافت

آیلتس 5 به دست آمده در خارج از کشور یا انجمن ارزیابی آموزش کشور

TOLIMO 480 –

MELAB 70 –

متقاضیانی که اظهارنامه زبان ندارند می توانند با محدودیت در کنکور شرکت کنند. در صورت قبول بودن آنها ، مهم است كه هنگام ثبت نام در دانشكده ، شناسه زبان را نيز معرفي كنيد ، در هر صورت تصديق آنها ناكافي خواهد بود. کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی و عکس 4 * 3 سایر سوابق ثبت نام هستند.

در صورتی که متقاضی صلاحیت شرکت در آزمون را نداشته باشد ، مبلغ پرداخت شده برای ثبت نام نیز به هیچ وجه قابل بازپرداخت نخواهد بود. به شرط خاتمه دادن آزمون به دلیل آماده سازی رایگان ، برای داوطلبان امری ضروری است که مسئولیت کمک قابل استفاده را مانند مقدار کم در آن به پایان برسانند.

شرایط ورود به دوره بالینی از طریق تحصیلات دانشگاهی چهار ساله:

واجد شرایط با انتظار آموزش تعالی در جمهوری اسلامی ایران

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد یکی از گردآوری های آزمایشی علوم آزمایشی و علوم عددی و تخصصی است.

شدیدترین سن در ساعت ثبت نام در آزمون 25 سال است (فقط کسانی که در تاریخ 1 ژانویه 1994 و بعد از آن تصور می شود)

توجه: مدت زمان کمک های نظامی و برنامه کار به بیشترین سن اضافه می شود.

داشتن کارت پایان کمک یا محرومیت بدون تغییر از چارچوب تعهدات (از نظر مردان).

تبصره: كسانی كه كمكهای نظامی آنها بعد از شروع ترم اصلی سال تحصیلی 1300-1994 (زمان ثبت نام پس از تایید) پایان یافته است می توانند آزمون مشروط را قبول كنند.

به شرط اینکه افرادی که آزمون را به اتمام رسانده اند هنگام ثبت نام ، کارت پایان نامه را دریافت نکرده اند ، تصدیق آنها غیر موجود خواهد بود. دانشکده هیچ وظیفه ای در رابطه با مکاتبات با انجمن کمک های مشترک و دریافت مجوز یا زمان قطع ندارد. دانشکده هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسیب های قابل تصور از داوطلب این منطقه ندارد.

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد و دکترا. تفسیر کالج های ملی و آزاد و غیره این امکان را برای شرکت در آزمون ندارند.

داشتن مدرک زبان انگلیسی مطابق جدول فوق الزامی است.

نقطه ارزیابی نرمال معمولی 18 یا بالاتر است. توجه: در صورت بروز وقوع گزارش نمره به منظور سفارش ، نمره آن شایسته است.

تحصیلات دانشگاهی چهار ساله 16 یا بالاتر است.

توجه: توافق نامه های تضمین شده توسط رهنمودهای توانمند در زمینه های تأیید شده و بخش های المپیادهای منطقی Understudy منطقی از اظهارات مشخص شده با GPA مستثنی نیست.

مباحث مربوط به دستورالعمل های توانمند شامل موارد زیر است:

الف) بخش های آزمون سراسری علوم اکتشافی تا جایگاه 500 کشور در آزمون ملی آزمون قرارگیری (با ارائه انجمن سنجش آموزش کشور).

ب) دارندگان تزئینات طلا ، نقره و برنز الف

لینک منبع