لوله های پلیکا تاب مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید را ندارند و در طی زمان واکنش نشان داده و ترد و شکننده می شوند ولی لوله های پلی اتیلنی در این زمینه بسیار مقاوم هستند. این در حالی است که لوله های پلیکا در مواجه با تغییرات دمایی حساس هستند و یکی از نواقص این لوله ها همانگونه که ذکر شد عدم سازگاری آن ها با اشعه خورشید است. از دیگر ویژگی های برتر این لوله ها داشتن مقاومت بالا در برابر انواع تغییرات شرایط جوی و مواد شیمیایی می باشد. از دیگر خصوصیات بینظیر لولههای پلیکا، مقاومت آنها نسبت به تغییرات شیمیایی است. مقاوم بودندر برابر فلزها و واکنش های شیمیایی بسیار مقاوم عمل می کند. شرکت صنایع شیمیایی سمنان یاس با یاری طلبیدن از خداوند متعال و تکیه بر تجربه و توانایی اعضاء خود در سال 1388 موفق به اخذ پروانه بهر برداری از سازمان صنعت و معدن و تجارت گردید.

لوله پلیکا تبریز این نوع لوله از آنجایی که از جنس پلی وینیل کلراید است لذا ویژگی ها و مزیت های خاص خود را دارد. با سحافایل در خدمت شما هستیم با «طرح توجیهی لوله و اتصالات» که بطور کامل و جامع به این مبحث پرداخته و نیاز شما را به هرگونه جستجوی بیشتری برطرف خواهد نمود. لوله های پلی اتیلن در مواجه با دمای بالا و پایین حالت خود را حفظ کرده و اگر در منطق بسیار سرد در زیر زمین مدفون شوند باز هم تغییر شکل نمی دهند. اگر می خواهید از شر مواد فاضلابی داخل لوله های فاضلاب خود خلاص شوید، راهنمای خرید بهترین لوله باز کن فاضلاب برای این منظور آماده شده است. در فیلم کوتاه زیر نظر مهندس مصطفی اسماعیلی کارشناسی تاسیساتی را در مورد تفاوت های این دو نوع لوله می شنویم. از نکات مهم خرید لوله پلیکا که باید حتما در نظر داشته باشیم این است که: آیا لوله ای که می خریم استاندارد است؟

لوله پلیکا مشهد
بهترین لوله پلیکا سفید را می توان در بین انواع دیگر لوله پلیکا تولید شده شرکت های معتبر جستجو کرده و پیدا نمود. لوله و اتصالات سفید یا همان پروپلین در واقع عمان لوله پلیمری است که با نام مختصر PP در بازار شناخته می شود. ویژگی ها و قیمت این لوله ها به درصد ماده PVC استفاده شده در آن بستگی دارد. از جمله ویژگی های این لوله میتوان به مقاومت در برابر مواد شیمیایی، مقاومت در برابر خوردگی، اتصال آسان و بدون نشت، نصب سهل، وزن سبک و انتقال آسان اشاره نمود. مزیت دیگری که باعث شده بسیاری از صنعتگران و پیمانکاران فعال در حوزه ساخت و ساز ساختمان استفاده از لوله فشار قوی را بر سایر محصولات با کاربری مشابه ترجیح دهند قیمت ارزان تر آن نسبت به لوله های پلی اتیلن، لوله های فلزی و لوله های چدنی است. بسیار سبک وحمل و نقل آسان می باشد که این امر باعث کاهش بسیارچشمگیر کارگران در هنگام کار با این نوع از لوله ها شده است.خاصیت بازیافت پذیری.

لوله PVC یا پلیکا از جنس پلی وینیل کلراید تولید میشود که این پلیمر از واکنش پلیمریزاسیون وینیل کلراید ساخته میشود.این لوله بسته به نوع آن طی فرآیند پیچیده و خاصی تولید میشود. این محصولات که قبلا با جنس های مسی و گالوانیزه عرضه می شدند، حالا از پلیمر ساخته می شوند که از انواع آن می توان به لوله پلیکا و لوله پلی پروپیلن اشاره کرد. لوله پلیکا یا لوله پی وی سی، لوله ای پلاستیکی است که از جنس PVC میباشد و معمولا سیاه رنگ است و متناسب با کاربرد آن، ضخامت و سایز متفاوتی دارد. برای جمع بندی در مورد استفاده از لوله های پلی اتیلنی و لوله های پلیکا در لوله کشی فاضلاب می توان گفت، هر دوی این لوله ها دارای معایب و مزایای بیشماری هستند. لوله های پلی اتیلن و پلیکا از این جهت شبیه یک دیگر بوده و هر دو به دلیل داشتن سطح صاف و صیقلی در داخل و خارج لوله این امکان را را برای عبور سریع جریانات فاضلابی ایجاد می کنند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد https://abrahpipe.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%d8%a7/ لطفا به بازدید از وب سایت ما.