کنکور 1400 با حرف آخر

کنکور از آزمون های سرنوشت ساز و به نوعی بزرگترین ماراتن علمی در زندگی یک شخص است. اما در پیمودن مسیر کنکور منا

توسط NEWSSALAM در 22 آبان 1399

کنکور از آزمون های سرنوشت ساز و به نوعی بزرگترین ماراتن علمی در زندگی یک شخص است. اما در پیمودن مسیر کنکور منابعی که داوطلب برای آموزش استفاده می‌کند نقش بسیار بسیار مهمی دارد. در سال های اخیر هم یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان و حتی از آن ها بیشتر، والدین آنها پیدا کردن بهترین منبع آموزشی است که با توجه به تعداد زیاد منابع آموزشی اعم از کتب کمک آموزشی کلاس های حضوری یا آنلاین و نشر های دیجیتال یافتن منابع آموزشی کاری دشوار است.

اما برای انتخاب منابع آموزشی از دو طریق می‌توان اقدام کرد. راه اول آزمون و خطاست که داوطلب با استفاده از این روش از منابع مختلف استفاده خواهد کرد و با بررسی آن ها می‌تواند بهترین منبع را انتخاب کند. اما این راه به شدت خسته کنند، زمان بر و نیاز مند به هزینه فراوان است. اما راه دوم استفاده از تجربه های موفق است و انتخاب منابع به کمک افرادی است که توانسته اند در کنکور بدرخشند یا منابعی که با استفاده از آن ها نتایج خوبی کسب شده است. امروز به شما harfe akhar را معرفی می‌کنیم و دلایلی که باید این منابع را انتخاب کنید موشکافانه بررسی خواهیم کرد.

چرا موسسه حرف آخر؟

با توجه به بررسی های انجام شده به چندین دلیل قانع کننده باید از منابع حرف آخر استفاده کرد. دلیل اول بازدهی هایی است که توسط این منابع کسب شده است و در کنکور 98 این موسسه 51 رتبه برتر با رتبه کمتر از 300 داشت که از بین آن ها می‌توان به روژین و هانا یاری دوقلوهای افسانه ای، مانی مرتضوی، سجاد علیزاده، تورج جعفری و علیرضا مردانی، امیر جهان دیده و محمدرضا پادویی که رتبه های دو رقمی کسب کردند اشاره کرد.

اگه تو فیزیک خیلی ضعیف هستید و میخواید به نقطه قوتتون تبدیل کنید، فیزیک موسسه حرف اخر بهترین گزینه هست.

دلیل بعدی سبک آموزشی این موسسه می‌باشد که برای اولین بار در ایران آموزش پویا نمایی را ابداع کرد که یادگیری را برای دانش آموز و تدریس و انتقال مطالب را برای مدرس به شدت آسان کرده است به طوری که حتی در دروسی مانند دین و زندگی در این موسسه داوطلب دیگر نیازی به حفظ کردن نخواهد داشت و اتفاقا با همین سبک تدریس 15 نفر از شاگردان این موسسه موفق به کسب 100 درصد در دینی شدند و درخشیدند.

موسسه حرف آخر برای تمام پایه های از ابتدایی تا دانشگاه منابع آموزشی دارد و تمامی دی وی دی های آموزشی با تدریس بهترین اساتید کشور همچون استاد عبدالرضا منتظری، علیرضا یوسفیان پور، دکتر غلامحسین شیروانی، پیمان کامیار و محمد واعظی آماده شده است. در ادامه می توانید مقاله مربوط به بودجه بندی عربی را مطالعه بفرمایید.

حرف آخر برای اطمینان دادن به مخاطبان 20 درصد از تدریس خود را به صورت کاملا رایگان (شامل 40 تست قطعی کنکور و 30 ساعت آموزش همه دروس) در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد که می‌توانید از طریق تماس با مشاورین مجموعه آقای شایان مامندی، خانم حدیث قمری  و خانم مریم فرزی یا ارسال عدد 5 به سامانه پیامکی موسسه 10002907 دریافت نمایید. تخفیف های این موسسه به صورت پلکانی بوده و برای دریافت آن از طریق شماره های سایتمرکزی اقدام نمایید :

021-66576182

021-66576371

021-66566623

آخرین مطالب