“یونیورسال” عدالت را در مورد دیبو ساموئل رعایت نمی کند

[ad_1]

دیبو ساموئل نباید نقطه کانونی باشد. در واقع، شما حتی مجبور نیستید بودن نقطه کانونی در وهله اول، در ماشین منظم و براق که حمله سان فرانسیسکو 49ers است. یا اگر یکی هست، او آنجاست، کناری کمین کرده، به برگه بازی خیره شده و کدهای موجود در گیرنده را می گوید.

کایل شاناهان، سرمربی و مکانیک ارشد نینرز، جانشین و بازسازی کننده حیله گرترین راهنمای حرکات تدریجی فوتبال است که تا کنون نوشته شده است، یک خبره گزینه های دویدن و شوت های آنها. دید کاملاً تحقق یافته او از این ورزش بسیار شبیه کمباینی است که در مزرعه گندم با تیغه های تازه تیز شده می چرخد ​​و نوع بازیکن مورد علاقه او به همان راحتی قطعات این دستگاه حرکت می کند و تغییر می کند. اما یک بازی تقسیم‌بندی برف‌بار مقابل گرین بی پکرز در شنبه شب، مانند بسیاری از بخش‌های دیگر فصل نابرابر در سانفرانسیسکو، محدودیت‌های نمودار را نشان داد.

جبهه Packers آرزوهای Niners را در لحظات کلیدی عقب راند. ثانویه آنها جیمی گاروپولو را در پرتاب های وحشتناک فریب می دهد. در آخرین درایو قرعه کشی، ساموئل – بازیکنی فشرده و لغزنده که در ترکیب زمستانی ضخیم تر و لغزنده تر است – برای اولین بار از تپه یک پاس گرفت. سه بازی پلی آف بعد، زمانی که سانفرانسیسکو به تغییر دیگری نیاز داشت تا در ثانیه پایانی بازی را به ثمر برساند، او در پشت زمین صف آرایی کرد، یک انتقال در وسط انجام داد و یک پین بال بین مدافعان 9 قدم زد. (او همه این کارها را انجام داده بود و یک بلوک سربی پرتاب کرده بود، با یک مچ پا پیچ خورده و یک شانه نیش خورده؛ “من به کل بازی صدمه زدم.” گفت پس از اینکه رابی گولد به برنده شلیک کرد.) در لحظه حساس، برنامه همان برنامه ای بود که 49ers را از ابتدا 2-4 به جایگاهی در پلی آف کشاند. . جان لینچ مدیر کل 49ers در نوامبر گفت: “فقط توپ لعنتی را به او بدهید.” “من آن را دوست دارم. برایم مهم نیست کجاست.”

عنوان ساموئل در سومین فصل حرفه ای خود انعطاف پذیری است. شرک اسمی 59 بار در یک کلیپ 6.2 یاردی در این فصل، بیش از چهار بار در تلاش های قبلی حرفه ای خود، همراه با 77 شکار برای 1405 یارد، توپ را به حرکت درآورد که پنجمین امتیاز کلی لیگ است. او 8 بار در زمین و 6 بار در هوا گلزنی کرد. در دو بازی اول پلی آف، ساموئل 20 پرتاب دیگر و 6 شکار دیگر انجام داد که 4 تای آنها زنجیر را جابجا کردند. او به راه افتاد خودت تماس بگیر “پشت عریض – گیرنده عریض که در حال اجرا پخش می شود.” تحلیلگران “کلید اسکلت”، “اول پایین” یا “تک شاخ” مدرن را ترجیح می دهند.

ساموئل با همه حساب ها و هر نوع پرحرفی، یک ابزار فوتبال چند منظوره قابل توجه است. اما همانطور که پخش برنامه های مسدودسازی شاناهان از طریق تلویزیون، ماهیچه ها و مهارت های مورد نیاز برای اجرای آن ها را به حداقل می رساند، و ساموئل را ثابت می کند. من میتوانم do جزئیات چشمگیرتری را از نحوه انجام آن مبهم می کند. علی‌رغم همه صحبت‌هایی که در مورد شخصیت خاص او وجود دارد، این عمدتاً جهت تکامل او است – ابتدا گیرنده، سپس عجله‌کننده – این نادر است: تاریخ NFL سرشار از بی‌هایی است که نقش‌های اصلی را در بازی پاس بازی کرده‌اند. از مارشال فولک تا آلوین کامارا. شصت و پنج بازیکن بیش از 50 حمله و بیش از 70 شکار در هر فصل به ثمر رسانده اند، اما ساموئل تنها در رتبه دوم قرار دارد که در لیست RB نیست.

چیزی که ساموئل را واقعاً متمایز می‌کند این است که او مجموعه‌ای از مهارت‌های ثانویه را به مهارت‌های اولیه متصل نکرد، بلکه فقط از آنچه که بهترین انجام داد را برای استفاده بیشتر و خلاقانه‌تر استفاده کرد. به طور انتزاعی، با ارزش ترین ویژگی ها در گیرنده های شیار و پشتی در وسط یکسان هستند: بینایی و حرکت، ران های سیال و شانه فولادی. ساموئل 6 فوتی و 215 پوندی همیشه این ویژگی ها را در یک پاس نشان داده است. 12.3 یارد آن پس از گرفتن در سال 2020 بالاترین میزان در بین تمام گیرندگان است از زمانی که آمارهای نسل بعدی NFL شروع به ردیابی این رقم در سال 2016 کردند (دومین سال برتر؟ ساموئل در این فصل، در 10.4). توجیح کنید که، پس از جراحات وارده به سپاه اورژانس نینرز، در پس زمینه منتشر شد، او همان شخص است. ساموئل پس از یک حمله سریع در این فصل میانگین 3.1 یارد را به دست آورد و او را از ضربه زدن به توپ های بدنامی مانند جاناتان تیلور و نیک چوب نجات داد. تیلور و چوب به ترتیب در هر 13.3 و 9.9 تلاش یک بار کنترل را قطع کردند. ساموئل هر 6.6 یک بار این کار را انجام داد. آمارهای روشن به خود بازیکن ختم نمی شود. مایکل رنر از Pro Football Focus خاطرنشان کرد که از هفته دهم، زمانی که ساموئل شروع به گرفتن حداقل پنج عکس از پشت زمین در هر بازی کرد، تا پایان فصل عادی، حملات سانفرانسیسکو از میانگین به پنج امتیاز مورد انتظار اضافه شد.

این تازگی نیاز به NFL را دنبال می کند. اجرای طولانی نمایش ساموئل تا حد زیادی مدیون آسیب دیدگی زانو در هفته 1 توسط رحیم موسترت، بازیکن اول آتی بود و هفته های بعدی توسط بازیکنان پشتیبان او از دست رفت. هم تیم و هم بازیکن، در متانت فصل خارج از فصل، که به معنای تمدید قرارداد قابل توجهی است، احتمالاً توافق خواهند کرد که می توانند با اندکی کمتر از آلپرو تازه ساخته شده خود، که به دماغه می زند، انجام دهند. (پس از پیروزی در آخرین پاییز در روز شنبه، او به خود لرزید و با یک پا از زمین پرید.) برای ساموئل این که دو مقام در کنفرانس مطبوعاتی را به دست آورد یک چیز است، اما برای شانس ماندگاری و پتانسیل برنده شدن، انتخاب آسان است.

خوشبختانه برای طرفداران فوتبال، بازی های پلی آف زمان نیمه کاره نیست. تصور اینکه در حوالی سال 2023، ساموئل به رژیم شاناهان سخت‌تر پایبند است، به‌اندازه کافی آسان است: شیب‌های کار، گاهی اوقات گزینه‌ای برای سرخ کردن سیناپس‌ها با تری لنس، انتخاب دو یا سه نمایشنامه مناسب به عنوان نشانه. با این حال، برای داشتن شانس قهرمانی، Niners امسال به طور کامل به Deebo نیاز دارد. آن‌ها به نسخه‌ای نیاز دارند که با حذف سانفرانسیسکو از 17 امتیاز در بازی با رامز برای پیروزی در هفته 18، رتبه دوم لس‌آنجلس را با 95 یاردی کاهش دهد، به سرعت 16 یارد بچرخد و پرتاب كردن بازی ترفند تاچ داون (ساموئل در مصاحبه ای قبل از پروژه ای در سال 2019 گفت: “شما می توانید من را در هر نقطه ای از زمین قرار دهید.” وایلد کارت راند مقابل کابوی ها در کوارتر سوم به نمایش درآمد، دفاع سه طرفه دالاس را مشاهده کرد و 26 یارد به خط پایان بازگشت، گویی این کار توسط پاپ وارنر انجام شده بود.

مسابقه مجدد Rams-49ers در روز یکشنبه، در مسابقه قهرمانی NFC، باید رقابتی بین قدرت و سیستم ستاره، انفجار و نظم باشد. نقاشی دیواری به اندازه کافی دقیق است. سانفرانسیسکو باید تمام کارهایی را که شاناهان دوست دارد – تسلط بر سنگرها، دفاع از فوتبال – انجام دهد تا با رام‌های تله‌ژنیک و میدان خطای وسیع‌ترشان بنشیند. اما در حالی که اصول و اصول منطقه بیرونی می تواند نه ها را در بازی نگه دارد، بعید است که آنها برنده آن شوند. این وظیفه بر عهده ساموئل، روح تیم، جرقه و مهمتر از همه جمع آوری کننده وقت اضافه خواهد بود. هر کجا که می رود، وظیفه او این است که تمام طراحی های پیچیده مربی اش را نامناسب کند، تا ورزش را به خالص ترین و بهترین نسخه دیبو تقلیل دهد: دویدن روی یا اطراف بازیکن مقابل شما، بارها و بارها.

جدیدترین ما را بررسی کنید پیش بینی NFL.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesmarmaris escorthtml nullednulled themesvodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurtulipbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmakanatlı kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma