2020 فصل طوفان همچنان به شکستن رکورد با شکل گیری طوفان گرمسیری ادوارد; 2 دیگر سیستم های نظارت

پس از یک استراحت کوتاه به مناطق استوایی فعال تر شد بیش چهارم ژوئیه آخر هفته با سه سیستم در حال حاضر در حال نظارت ملی طوفان مرکز از جمله طوفان گرمسیری ادوارد.

از این سه نفر یکی در شمال خلیج مکزیک است انتظار می رود را سنگین باران و جدا شدن سیل به فلوریدا تکدی و شمال فلوریدا امروز آن را به عنوان حرکت در سراسر دولت است.

طوفان گرمسیری ادوارد رود به تضعیف بعد از امروز

طوفان گرمسیری ادوارد تشکیل یکشنبه شب به خوبی خاموش شرقی ایالات متحده

  • محل سکونت: 435 کیلومتر در جنوب کیپ نژاد, Newfoundland
  • حداکثر پایدار باد: 45 مایل در ساعت
  • جنبش: northeast در 37 مایل در ساعت

در ساعت 11 صبح در مرکز طوفان گرمسیری ادوارد واقع شده بود در نزدیکی 435 مایل در جنوب کیپ نژاد, Newfoundland, با توجه به National Hurricane Center.

ادوارد در حال حرکت به سمت شمال شرق نزدیک به 37 مایل در ساعت و در این شب است که انتظار می رود برای ادامه برای چند روز آینده. وجود دارد هیچ خطرات مؤثر بر زمین.

حداکثر پایدار باد نزدیک به 45 مایل در ساعت با بالاتر gusts. گرمسیری-طوفان-نیروی باد گسترش بیرون تا 80 مایل از مرکز.

هیچ تغییر قابل توجهی در قدرت است و پیش بینی قبل از ادوارد پیش بینی شده است برای تبدیل شدن به پست گرمسیری بعد از امروز.

برآورد حداقل مرکزی فشار 1007 mb.

ادوارد شد اولین پنجم به نام طوفان در اقیانوس اطلس, ضرب و شتم رکورد قبلی برگزار شده توسط امیلی که با تشکیل 12 جولای در سال 2005. امیلی یک دسته 5 طوفان.

منطقه کم فشار در حال حرکت در سراسر جنوب فلوریدا

یک کم فشار سیستم محور داخلی بیش جنوب گرجستان است.

کم است و هوا به حرکت غرب در نزدیکی سواحل کارولینا و اواسط اقیانوس اطلس طی چند روز آینده.

هیچ توسعه است انتظار می رود در حالی که پایین باقی می ماند بر روی زمین با این حال برخی از توسعه امکان پذیر خواهد بود اگر سیستم حرکت آب در اواخر این هفته.

بیشتر: طوفان پیش بینی نظارت گرمسیری اختلال در جنوب Pensacola در خلیج مکزیک

بدون در نظر گرفتن توسعه پایین است و پیش بینی برای تولید به صورت محلی و بارش باران های سنگین است که می تواند باعث جاری شدن سیل در سراسر بخش هایی از جنوب شرقی ایالات متحده در طول چند روز آینده.

  • تشکیل شانس را از طریق 48 ساعت: کم 10 درصد است.
  • تشکیل شانس را از طریق 5 روز: متوسط 40 درصد است.

“رگبار و رعد و برق خواهد بود گسترده از افراطی شرق تگزاس و لوئیزیانا به جورجیا و کارولینای جنوبی از طریق سهشنبه به عنوان یک کم فشار منطقه منحرف به سمت شرق از پایین دره می سی سی پی به جنوب Appalachians,” AccuWeather ارشد هواشناس جو Lundberg گفت.

بیشتر: آیا انتظار آتش بازی از مناطق استوایی در اوایل ماه جولای | WeatherTiger طوفان هوا

“بسیاری از نقاط در سراسر جنوب و جنوب شرقی را دریافت 1-2 اینچ اضافی بارندگی از طریق پنج شنبه اما جدا مقدار تا 5 اینچ امکان پذیر است” Lundberg گفت. فلوریدا تکدی جورجیا و کارولینای جنوبی ممکن است سخت ترین-آمار مناطق در نیمه اول از هفته او اضافه شده است.

سیستم انتظار می رود را در باران به خیلی از فلوریدا به سه شنبه.

کلید برای اینکه گرمسیری توسعه رخ می دهد با استفاده از این سیستم در هفته بعد نهفته است که چگونه شرق دور مرکز طوفان می توانید آن را در سواحل کارولینا با توجه به AccuWeather ارشد هواشناس دن Pydynowski.

“اگر طوفان همچنان در خشکی و یا در آغوش گرفتن خط ساحلی تعامل آن با زمین می تواند محدود کردن شانس خود را برای توسعه و سازماندهی بیشتر است. اگر پایین مرکز می تواند رانش به اندازه کافی دور شرق سواحل کارولینا بعد شنبه یا یکشنبه پس از آن شانس خود را برای توسعه و سازماندهی بیشتر افزایش خواهد یافت به خصوص اگر آن را می شود بیش از آبهای گرم خلیج فارس در جریان” Pydynowski گفت.

ویدئو: پیش بینی مسیر و زمان از سیستم های گرمسیری

قوی موج گرمسیری نزدیک کارائیب

یک حرکت سریع موج گرمسیری همچنان به تولید آشفته رگبار و رعد و برق چند صد مایل در شرق جزایر بادگیر.

این اختلال تبدیل شده است و نه هیچ بهتر سازمان یافته امروز و توسعه تبدیل شده است بعید است.

موج هوا به حرکت را از طریق آنتیل در روز سه شنبه و می تواند تولید به صورت محلی و بارش باران های سنگین و بادهای توفانی در برخی از این جزایر است.

  • تشکیل شانس را از طریق 48 ساعت: کم 10 درصد است.
  • تشکیل شانس را از طریق 5 روز: کم 10 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>