تحقیقات داخلی به طیف گسترده ای از اتهامات علیه چهار سرعت بالا و معلمان مدرسه هیچ مدرکی برای حمایت از این اتهامات و تمام چهار معلمان شده اند مجاز به بازگشت به کار.

معلمان در سوال قرار داده شد در مرخصی اداری در ماه ژوئن در انتظار یک تحقیق که در همان زمان که یک پنجم معلم بود و در حال بررسی برای ارسال به Facebook نظرات که نژادپرست بودن متهم شوند.

معلم متهم ساخت نژادپرستانه Facebook, پست, لیزا Dillashaw, هنوز هم در مرخصی اداری و رسیدگی به پرونده او همچنان ادامه با توجه به سانتا رزا شهرستان سرپرست تیم Wyrosdick.

او کاهش یافته است به نظر رسیده که توسط مجله اخبار روز سه شنبه.

تحقیقات شروع می شود: سرعت بالا مدرسه معلم علوم در حال بررسی برای نژاد-شارژ Facebook, سخنان

چهار معلمان, P. E., معلم, Tim Dillashaw (لیزا Dillashaw شوهر) مطالعات اجتماعی معلم اسکات دنی مطالعات اجتماعی معلم استفانی Jernigan-واتسون و هنرهای نمایشی معلم والری رایت شده مجاز به بازگشت به کار.

هیچ یک از چهار معلمان در پاسخ به خبر, مجله, درخواست برای نظر.

هنگامی که مدرسه منطقه راه اندازی شد رسیدگی به لیزا Dillashaw رسانه های اجتماعی پست های در مورد دانش آموزان سیاه پوست و بورسیه دانشجویان سابق شروع به ایمیل سرپرست با اتهامات در مورد دیگر معلمان در دبیرستان که آنها ادعا می کنند عمل نامناسب با توجه به سوابق به دست آمده توسط مجله اخبار.

“من خود آگاه اخیر مکاتبات خانم لیزا Dillashaw ، آشکارا نژادپرستانه و نادرست نظرات به رسانه های اجتماعی. من خود را تحسین اقدام سریع در این موضوع” یک دانشجو نوشت: به Wyrosdick در یک ایمیل مورخ 3 ژوئن. “اما من نمی خواهم شما را به درک که در تجربه شخصی من به عنوان تأييد نزدیک به صدها نفر از دیگر فارغ التحصیلان این جدا شده است موضوع در سرعت بالا مدرسه.”

معلمان قرار داده شده بر ترک: پنج سرعت بالا مدرسه معلمان قرار داده شده در مرخصی میان نژادپرستانه Facebook پست بررسی

اتهامات علیه این چهار نفر دیگر معلمان شامل موارد اتهام تبعیض و نژاد پرستی. آنها از یکدیگر جدا و اصلا هر چیزی برای انجام با لیزا Dillashaw پست ها.

یک تحقیق با سرعت بالا مدیر مدرسه Stephen پوسته هیچ همخوانی مدرکی برای اثبات ادعاهای ساخته شده توسط دانش آموزان در برابر چهار نفر دیگر معلمان.

تیم Dillashaw

یکی از دانشجویان فرستاده Wyrosdick این ادعا که Dillashaw, به عنوان یک مربی خواهد “آزار و اذیت” خود دانش آموزان.

دانش آموز ادعا کرد که “ثابت آزار و اذیت دانش آموزان دختر از مربی Dillashaw من ساخته شده و من نر همسالان بسیار ناراحت کننده در بدنسازی/وزنه کلاس” با توجه به یک ایمیل مورخ 3 ژوئن.

یک ایمیل جداگانه ارسال شده در ژوئن 5 توسط یکی دیگر از دانشجوی سابق ادعا وجود دارد Facebook پست در گردش است که دقیق چند نمونه از “رفتار نامناسب” توسط Dillashaw. Wyrosdick گفت: در این ایمیل که در آن است Wyrosdick را “وظیفه برای گزارش هر گونه اقدامی که می تواند به عنوان نقض حفاظت از کودکان قوانین و یا یک رفتار غیر حرفه ای” و گفت که “انجام این کار بلافاصله در هر وضعیت” با توجه به ایمیل.

Wyrosdick خواسته دانش آموز به پوستر در Facebook به رله هر گونه اطلاعات خاص آنها تا به حال در مورد اتهامات بلافاصله به اصل, به طوری که آنها می تواند بیشتر مورد بررسی قرار گرفت.

اصلی پوسته گفت که از ژوئن 16, او تا به حال دریافت هر ایمیل مورد Dillashaw.

در ایمیلی به مجله اخبار در دوشنبه Wyrosdick گفت که او تا به حال گزارش نشده است هر یک از اتهامات علیه Dillashaw به مقامات با توجه به عدم اثبات شواهد.

“روشن حادثه(ع) بررسی شده است برای ما کمال توانایی” Wyrosdick گفت: در ایمیل. “افراد گزارش این اتهامات’ ارائه نکردند اعتبار اطلاعات و یا افرادی که می تواند اعتبار هر یک از این اتهامات است. به عنوان یک ماده در واقع پس از تلاش های مکرر برای درخواست تایید اطلاعات درخواست ما موافقت نشد. بدون اعتبار و تایید اطلاعات ما نمی تواند حرکت رو به جلو است.”

در یک بیانیه کوتاه ارائه شده به منطقه محققان در ژوئن 11, Dillashaw به طور خلاصه خطاب به دیدگاه و گفت: “نمی دانم آنها چه بودند.

“من شده اند با ارائه هر گونه خاص نظرات نامناسب که به من گفته شده برای یک دانش آموز,” او نوشت. “بنابراین من نمی توانم تایید یا رد هر گونه اتهام اظهارات من تا زمانی که من مطلع شده است چه کسانی که بیانیه های خاص هستند.”

پوسته همچنین اشاره کرد در بررسی خود از Dillashaw رفتار یک حادثه رخ داده است که در ماه اکتبر 2019 که در طی آن یک پدر و مادر و دانش آموز گزارش نامناسب نظرات Dillashaw ساخته شده در مورد دختران و زنان و بدن خود را.

بر اساس این گزارش Dillashaw گفت: یک گروه از دانش آموزان “بانوان خود را نگاه کنید بچه زیرا این چیزی است که شما را مانند نگاه در 20 سال بنابراین اگر شما آن را دوست ندارم شما بهتر شروع به ورزش.”

او همچنین در ادامه گفت: “خانم شما بهتر است مطمئن شوید که شما در حال کار هستند چرا که بعد از آن در زندگی آن است که مهم است به نگاه خوب برای نگه داشتن همسر خود را از به دنبال در جای دیگر.”

Dillashaw بستری برای ساخت این نظرات در مصاحبه با پوسته و گفت که او ساخت تعمیم سلامت نظرات با توجه به انضباطی گزارش.

پوسته گفت Dillashaw نظرات نامناسب را و نه آنها را دوباره.

میلتون BLM دیواری: “فراخوان به عمل” یا ” تفرقه بیانیه ای؟’ میلتون بحث Black Lives Matter خیابان نقاشی دیواری

صدای شنیده: میلتون ساکنان صدای مخالفت بالقوه ‘Black Lives Matter’ نقاشی دیواری در خیابان شهر

Dillashaw نیز بررسی شده توسط وزارت آموزش و پرورش در طول 2019-2020 سال تحصیلی به اتهام استفاده از تلفن همراه خود را در حالی که رانندگی یک اتوبوس مدرسه.

پوسته بعد پاک Dillashaw از تخلف و به او اجازه بازگشت به تدریس و مربیگری وظایف.

“پس از بررسی ایمیل ها و بحث در مورد/سوال آقای Dillashaw را به اتهام اقدامات من احساس اعتماد به نفس آقای Dillashaw عمل به شیوه ای مسئولانه در مورد این اتهامات” پوسته نوشت در گزارش خود از بررسی است. “من دوباره آدرس این نیست که اگر من دریافت هر گونه مکاتبات از یک فرد با اطلاعات دست اول در مورد هر نامناسب معلم رفتار آقای Dillashaw.”

اسکات دنی

دو جداگانه دانش آموزان فرستاده Wyrosdick در اوایل ماه ژوئن متهم مطالعات اجتماعی معلم اسکات دنی ساخت نامناسب نظرات در مورد زنان و تجاوز جنسی.

“مربی دنی گفت جنسیتی و جنسی محتوا به صراحت به من زن همسالان در دوره اول از سال 2018 در مورد چگونه زنانی که لباس یک راه خاص برای آن را بپرسید” یک دانشجو نوشت. یکی دیگر از دانشجویان با ارسال یک ایمیل با تقریبا یکسان کرده است.

سرپرست خواسته هر دانش آموز برای دیگر شاهدان و یا اطلاعات است که می تواند اثبات ادعای خود. یکی از دانشجویان در پاسخ دقیق تاریخ و زمان و همچنین به عنوان های متعدد دیگر از شاهدان.

در نامه ای طولانی به منطقه محققان دنی در دفاع از سخنان خود گفت: آنها خارج از متن گرفته شد. این سخنان ساخته شد در طول بحث جنسی از بدن زنان در طول یک AP کلاس روانشناسی.

“آنچه ادعا کرد که من تا به حال همچنین اظهار داشت که هنگامی که زنان لباس تحریکآمیز آنها درخواست برای آن” دنی نوشت. “در این بیانیه آمده از متن گرفته شده در بحث ما از جنسی از زنان و دختران. آنچه که من اعلام شد که ممکن است برخی ادعا می کنند (تاکید خود را) که اگر لباس زن و تحریکآمیز آنها برای آن درخواست و یا در حال ساخت خود یک هدف است. من پس از آن خواسته دانش آموزان برای افکار خود را در این بیانیه است. کسانی که در پاسخ به حال مشابه نظرات که این طرز فکر اشتباه بود.”

دنی گفت که به زودی به عنوان او آگاه شد, چگونه دانش آموزان تا به حال تفسیر اظهارات او تا به حال تغییر راه او می آموزد که خاص درس.

پوسته پاک دنی از هر خطا.

“پس از بررسی ایمیل ها و بحث در مورد/سوال آقای Denny در مورد مطالب من احساس اعتماد به نفس آقای Denny عمل به شیوه ای مسئولانه در مورد این اتهام خطاب آن را در زمان مناسب و اصلاح برنامه درسی خود را در حال حرکت رو به جلو برای کاهش این فرصت را برای دانش آموزان به احتمالا تبدیل به جرم در هنگام برخورد با بعضی اوقات حساس مواد پوشش داده شده در AP روانشناسی” پوسته نوشت.

استفانی Jernigan-واتسون

پنج جداگانه دانش آموزان فرستاده Wyrosdick مربوط به مطالعات اجتماعی و دولت معلم استفانی Jernigan-واتسون با اتهامات اعم از نمایش یک مؤتلفه پرچم در کلاس های درس خود را به خواب در کار.

یک دانش آموز ارائه عکس از مؤتلفه پرچم در سوال و Jernigan-واتسون بستری برای نمایش آن در پی مصاحبه با پوسته.

“او گفت: او (نمایش پرچم) در طول سال بود اما در حال حاضر آغاز شده * تغییر دکوراسیون برای سال آینده. او دیوار پوشش داده شده با همه نوع از آثار تاریخی,” پوسته نوشت در گزارش خود. “او گفت که او دوباره سازماندهی خود را نمایش می دهد اغلب است و نه برنامه ریزی در استفاده از مؤتلفه پرچم به عنوان یک نمایش عمومی در اتاق خود در حال حرکت رو به جلو است.”

یکی دیگر از دانشجویان متهم معلم از آموزش جنگ های داخلی به عنوان “جنگ از شمال تجاوز” و گفتن دانش آموزان که برده داری نبود نقطه از جنگ آن را در مورد “پرداخت مالیات و حقوق دولت را.” Jernigan-واتسون گفت: پوسته که او “می آموزد همه علل و اثرات جنگ داخلی.”

در ایمیل های اضافی دانش آموزان متهم Jernigan-واتسون از خواب از طریق تمام دوره کلاس لعن و نشان می دهد که هیچ ربط به موضوع پوشش داده شده در کلاس مثل تلویزیون نشان می دهد “بال غربی.” معلم گفت: پوسته که او گاهی میگرن در طول روز در مدرسه و انتخاب به نوبه خود چراغ پایین نزدیک چشم او و تکیه سر خود را به عقب در صندلی خود را به عنوان فراخوانی برای یک جایگزین.

“من دستور او را برای همیشه اطلاع رسانی دولت زمانی که او مسئله ای است که باعث می شود او قادر به تدریس/نظارت بر دانش آموزان خود را در یک روش قابل قبول,” پوسته نوشت در گزارش خود.

در نامه ای خطاب به اتهامات Jernigan-واتسون گفت: دانش آموزان به او داده بود محبت نام مستعار “Mama J” و او است که “یک معلم از بالای سر به پایین پا و همه دانش آموزان در سرعت بالا مدرسه در حال نگرانی اصلی من در حالی که انجام کار من است.”

Jernigan-واتسون نیز گفت که او اذعان کرد برخی از تاریخ از دولت آمریکا می تواند بحث برانگیز برای برخی از دانش آموزان, اما او خود را در رابطه با ادغام رویدادهای کنونی ویدئوها و دیگر مواد خواندن به برنامه های درسی.

“پس اجازه بازگشت به مدرسه از مرخصی اداری من و دیوار و تابلوهای اعلانات در حال انتظار برای تزئین. این چیزی است که من انجام داده اند از آنجایی که من با توجه به کلاس درس خود من (و دیگر شناور),” Jernigan-واتسون نوشت: در نامه اش. “بیش از گذشته 24 سال تدریس من خریداری بسیاری از تاریخی دکوراسیون و من داده شده است بسیاری از چیزهای مختلف توسط دانش آموزان برای اضافه کردن به مجموعه من. به هیچ وجه من همیشه نمایش داده می شود هر چیزی را در اتاق من به عمد هر کسی احساس ناراحت کننده است. مطمئن شوید که من حساس به این آقای پوسته خواهد شد و نظارت اتاق من به عنوان دکوراسیون در حال اتمام است.”

پوسته راضی بود که تحقیقات خود را به Jernigan-واتسون تکمیل شد و بازگشت و بدون علت به اخراج او. او همچنین مجاز به بازگشت به کار.

والری رایت

درام, معلم, والری رایت متهم شده بود توسط یکی از دانشجویان “(باد) در والدين/دانشجويان چهره و بدن بشود بازیگران جوان و (گفتن) یک دانش آموز به چهره خود را که آنها نمی خواهد به هر مقدار” این دانشجو گفت.

دانش آموز ارائه شده تاریخ, زمان و شاهدان حوادث در سوال اما رایت رد آنها.

“من هرگز بدن خجالت’ هر یک از دانش آموزان و من به طور کامل انکار است که اتهام” او نوشت: در نامه ارائه شده به منطقه محققان. “من انکار که من ‘م’ در دانش آموزان و یا پدر و مادر.”

او همچنین ادعا کرد که از نظر نسبت دانشجو و گفت که آنها نمی خواهد به هر مقدار گرفته شده از متن و او تا به حال شده است در تلاش برای کمک به تلاش دانش آموز و گفت: دانشجویی که اگر آنها در ادامه مسیر آنها در, آنها نمی خواهد به هر مقدار.

پوسته پاک رایت تخلف است.

“پس از بررسی ایمیل ها و بحث در مورد/سوال خانم رایت در مورد مطالب من احساس اعتماد به نفس خانم رایت عمل به شیوه ای مسئولانه در مورد این اتهامات” پوسته نوشت. “من دوباره آدرس این نیست که اگر من دریافت هر گونه مکاتبات از هر فردی با هر گونه اطلاعات دست اول در مورد هر نامناسب معلم انجام توسط خانم رایت.”

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de