71 سال میلتون مرد گفته تهدیدی از ECSO معاون نما به عنوان یک 12 ساله

71 سال میلتون مرد گفته تهدیدی مخفی Escambia County Sheriff معاون دفتر بود که نما به عنوان یک نوجوان 12 ساله به دختر برای رابطه جنسی از طریق اینترنت.

ماریون Dupont دستگیر شد دوشنبه و سه متهم با ظلم و ستم نسبت به یک کودک با استفاده از یک کامپیوتر به, راه بدر کردن درخواست یا فریب یک کودک, سفر به دیدار پس از استفاده از یک کامپیوتر به فریب یک کودک و با استفاده از یک ارتباط دو طرفه دستگاه به منظور تسهیل یک جنایت است.

او رزرو شده به Escambia County Jail با $55,000 باند دوشنبه و سوابق شهرستان نشان داد که او از زندان آزاد شد شنبه.

با توجه به دستگیری او گزارش Dupont messaged مخفی ECSO معاون نما به عنوان یکی از 12 سال بیش از رسانه های اجتماعی در مارس 13. او گفته خواسته برهنه عکس و ارائه پول در ازای سکس.

Dupont بنا به گزارش های ارائه شده برای خرید هدیه در ازای نعمت جنسی, نوشتن “من می خواهم به شما یک تلفن همراه بزرگ, عطر, گل, لباس, اما شما می خواهم که برای درمان من بسیار خوب” در این گزارش اعلام کرد.

او نیز ارائه شده برای انتخاب دختر تا او را به یک متل برای دو ساعت و “او را در بازگشت به خانه توسط پدر و مادر کودک بودند” این گزارش اعلام کرد.

Dupont مرتب به ملاقات دختر و دستگیر شد توسط ECSO نمایندگان زمانی که او وارد در محل.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>