فعال تیرانداز ‘خنثی’ یک مجروح در نزدیکی ایستگاه هوایی نیروی دریایی در کورپس کریستی مقامات می گویند

یک تیرانداز فعال شده است “خنثی” در نیروی دریایی ایالات متحده به پایگاه هوایی در کورپس کریستی, تگزاس, مقامات روز پنجشنبه گفت.

نیروی دریایی و نیروهای امنیتی در ایستگاه هوایی نیروی دریایی-کورپس کریستی در پاسخ به یک تیرانداز فعال در 6:15 صبح به وقت محلی با توجه به پست خود در Facebook صفحه. یک عضو نیروی امنیتی مجروح شد اگر چه هیچ اطلاعات به شدت آسیب است.

Texas A&M University-کورپس کریستی ارسال پیام به دانش آموزان گفت: این وضعیت در پایه حل و فصل شده است و هیچ تهدید به جزیره پردیس.

پایه رفت و مستند ارائه مشاوره به کسانی که در داخل یا در نزدیکی دروازه شمالی برای رسیدن به ایمنی و باقی می ماند در داخل خانه و به دور از ویندوز, مقامات گفت.

“همه گیتس در نصب و راه اندازی بسته باقی می ماند در حالی که اولین پاسخ دهندگان فرایند صحنه” مقامات گفت: در یک نسخه. “NCIS و اجرای قانون محلی در صحنه است.”

کورپس کریستی اداره پلیس گفت: هر دو دروازه در حال تعطیل با توجه به یک “حادثه در یکی از دروازه” و توصیه های عمومی برای جلوگیری از این منطقه به طور کامل. نیروی دریایی ایالات متحده در توییتر تایید کرد که تیرانداز شده بود خنثی و گفت: اطلاعات بیشتر را به دنبال خواهد داشت.

کمک: Ashlee سوختگی, کورپس کریستی تماس گیرنده-بار

دنبال N’dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>