Aradhna Tripati افتخار برای رهبری و تعهد به شمول

Aradhna Tripati دانشکده مدیر و بنیانگذار مرکز متنوع رهبری در علم در UCLA شده است با افتخار علمی سنا جایزه برای تنوع سهام و ورود.

جایزه اعطا شده است سالانه از سال 1995 (هر چند در سال 2009 نام فعلی به تصویب رسید) به دانشکده برای موفقیت در رهبری و نوآوری در پرورش تنوع در این زمینه است. سنا به رسمیت شناخته شده Tripati تاثیر در بیش از 130 اوایل زندگی حرفه ای همراهان که از طریق این مرکز داده شده است منابع برای کمک به غلبه بر موانع است که زنان اقلیت جامعه تجاوز و افراد معلول در دنبال علم مشاغل.

Tripati در حال حاضر مشهور آب و هوا پژوهشگر و استاد وابسته دانشگاه UCLA موسسه محیط زیست و توسعه پایدار در این بخش از جوی و اقیانوسی و علوم و زمین و سیاره فضا علوم و آمریکا, هندی, مطالعات مرکز. Tripati اول زن از رنگ از 50 هیئت علمی در این موسسه و دو علوم بخش است.

علوم محیط زیست در مقطع کارشناسی دانشجو Venezia رامیرز و دانشجوی کارشناسی ارشد Alexandrea آرنولد بودند 2020 دانشجو گیرندگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>