به عنوان COVID-19 موج Pensacola وکلای مدافع به دنبال ضربه مکث در فرد رسیدگی

Kevin Robinson Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 13, 2020با استناد به افزایش COVID

توسط NEWSSALAM در 23 تیر 1399

با استناد به افزایش COVID-19 نرخ در میان قضاییه, وکیل مدافع, مشتریان و جامعه ارتباط Pensacola-منطقه دفاع وکیل مدافع است که به درخواست دادگاه برای ضربه زدن مکث در برنامه به نگه داشتن بیشتر چهره به چهره و مجموعه مقالات.

در روز پنج شنبه جامعه دفاع جنایی بار با ارسال نامه ای به مدار قاضی John L. Miller درخواست او برای بازگشت Escambia و سانتا رزا استان ها به "مرحله 1" عملیات یک وضعیت که در آن دادگاه رسیدگی خواهد تنها در موارد ضروری و انجام بسیاری اقدامات از راه دور.

"ما در حال درخواست برای بازگشت به مرحله 1 برای ما ایمنی, ایمنی مشتریان و ایمنی عمومی در بزرگ" نامه ای گفت:. "متاسفانه COVID-19 در حال گسترش است ما در محله جوامع ما و ما زندان و ما باید به آن آدرس headon."

عقب: عقب بودجه کاهش و COVID-19 برچسبها بزرگ به عنوان NWFL دادگاه چشم بازگشت به محاکمه

اجباری ماسک: Courthouses اجرای اجباری, ماسک متوسط چک در پاسخ به COVID-19

در حال حاضر اولین قضایی مدار دادگاه در Escambia, Santa Rosa, Okaloosa و والتون شهرستانهای عامل در فاز 2 معنی وکلای شروع به بازگشت به دادگاه برای بیشتر روال جلسات مانند دفتر ثبت دعاوی حقوقی مدیریت روز و تقاضای روز.

دادگاه منتقل شده به فاز 2 در اواسط ماه ژوئن پس از یک دوره در اواخر ماه مه هنگامی که COVID-19 موارد به ظاهر کاهش سراسر فلوریدا. در هفته های اخیر, اما, COVID-19 آمده است خروش دوباره. در هر دو محلی و ایالتی سطح مقامات بهداشت بارها و بارها دیده ضبط-تنظیم شماره جدید COVID-19 نفر در طول ماه های ژوئن و ژوئیه.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 205 جدید COVID-19 موارد در Escambia و سانتا رزا شهرستانهای استان در روز جمعه به تنهایی بیش از 4500 موارد کلی.

جامعه دفاع جنایی نوار را نامه نشان داد که سیستم عدالت کیفری نشده است امان از خروش.

"این است که درک کنیم که حداقل یک عضو از قوه قضائیه در Escambia County است که در حال حاضر خود جدا با توجه به قرار گرفتن در معرض مستقیم به coronavirus" نامه است. "آن را نیز درک کنیم که حداقل دو دستیار وزارت امور خارجه وکلای مدافع در Escambia County در حال حاضر خود جدا با توجه به قرار گرفتن در معرض مستقیم به کوروناویروس. یکی از این دادستان متوجه نیست که او در معرض شده بود تا بعد از حضور یک فرد در دفتر ثبت دعاوی حقوقی. ما می تواند تایید کند که حداقل یکی از اعضای ما که در حال حاضر برای بسیاری از فرد در صندوق بیش از چند هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus این هفته و تا به حال در بیمارستان بستری شود."

Escambia بالقوه ماسک فرمان: Pensacola شورای شهر ممکن است برای Escambia County برای اتخاذ ماسک فرمان

جامعه مراکز نزدیک: Pensacola بسته مراکز اجتماعی در پاسخ به COVID-19 مورد سنبله

در این نامه ادامه داده است که بیش از چند هفته گذشته چند تن از اعضای مجبور شده بودند به خود منزوی با توجه به COVID-19-علائم مربوط و یا قرار گرفتن در معرض مثبت مشتریان و یا اعضای خانواده. این گفتوگوی تلفنی اسماعیل هنیه همچنین گفت که COVID-19 شیوع گزارش شده بود در زندان در Escambia, Santa Rosa و والتون شهرستانهای استان است.

جامعه اشاره کرد که در حالی که آن را نمی تواند گواهی دادن به دامنه کامل از COVID-19 همه گیر در منطقه ما و موقعیت آن است که شرایط بدتر شده به یک نقطه که ما دیگر تامین سلامت معیار های لازم را به عمل در فاز 2.

کسانی که معیار شامل هیچ تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19 در دادگاه/دادگاه امکانات ظرف 14 روز; ابطال محلی و ایالتی محدود کننده حرکت و/یا اقامت در خانه سفارشات و بهبود COVID-19 شرایط بهداشتی بیش از یک دوره 14 روزه در جامعه است.

جامعه خواسته است دادگاه برای ارائه عمومی با یک تجزیه و تحلیل از کجا Escambia و سانتا رزا شهرستانهای در حال حاضر ایستاده, با توجه به معیار و اعضای درگیر در آینده بحث از دادگاه برنامه های عملیاتی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

میلر گفت: حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان وکلای طرفین دعوا و عمومی است که از اولویت به دادگاه. مدار برای اولین بار به اجرا در سیستم های متعدد سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در و دیوار خود را. هیئت منصفه محاکمه شده اند به حالت تعلیق برای ماه, ماسک های صورت جهانی مورد نیاز در دادگاه امکانات و تمام کسانی که خواسته غربالگری سوالات و با توجه به متوسط چک در درب جلو.

هنوز دادگاه کارکنان از دفاتر دولتی و وکیل مدافع عمومی کار کرده اند و مجدانه به حفظ و پردازش موارد است. در حال حاضر انتظار آن را حدود یک سال به کار کردن پرونده ها از مواردی است که ساخته شده است تا در حالی که دادگاه به حالت تعلیق درآمد.

جامعه اشاره کرد که در طول خاموش کردن آن "caseloads دچار رکود شده و بسیاری از ما دچار مالی" پس از تماس به بازگشت به مرحله 1 ساخته شده بود و نه آرامی.

"ما قدردانی از همه از کار سخت است که رفته است به گرفتن چیزهای در حال حرکت دوباره" جامعه نامه است. "فعلی افزایش COVID-19 در منطقه ما غیر منتظره بود. این است که تغییر نمی کند این واقعیت است که آن را در اینجا است."

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de