کشورها دیگر انجام بهتر کار پاسخ به تهدیدات توسط COVID-19؟ این پنل های سوال در طول یک مدرسه مدیریت UCLA اندرسون فروم خواهد شد بحث در تاریخ پنجشنبه ، یدلایمخیرات اوت 13 از 5 تا 6 بعد از ظهر.

تری کرامر، استاد کمکی از تصمیم گیری ها، عملیات و مدیریت تکنولوژی در UCLA اندرسون، خواهد شد پانل سوال از چه ایده های ایالات متحده می تواند از رهبران کسب و کار بین المللی وارد، مقامات منتخب، سیاست گذاران از آسیا و کشورهایی مانند آلمان و نیوزیلند، در مورد تصمیم گیری بهترین؛ نقش دولت و نهادهای بهداشت عمومی در مقابل کسب و کار؛ قدرت همکاری و نوآوری؛ و سودمندی و اثربخشی گسترده فناوری های دیجیتال و مسائل عملی انطباق.

بحث میانه رو شامل دکتر رابرت کیم فارلی، استاد اپیدمیولوژی و علوم بهداشت جامعه در دانشکده دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه UCLA می شود. چاندران نایر، بنیانگذار و مدیر عامل موسسه جهانی فردا، یک اتاق فکر پان آسیایی مستقل، که تمرکز آن شامل تغییر نفوذ اقتصادی و سیاسی از غرب به آسیا است؛ و جُنگِن سُنگ، شریک و لیلی ما، همکار دورانی در مؤسسه جهانی مک کینسی در شانگهای، که نویسندگان کتاب “چگونه فناوری در حال حفاظت از سلامت و معیشت در آسیا است” هستند که گام هایی را که آسیا برای مقابله با همه گیر COVID-19 برداشته است، برجسته می کند.

انواع عوامل را قادر می سازد — و یا فقدان آن — رانده نتایج به ویژه متفاوت برخورد با همه گیر از جمله استفاده از تکنولوژی ، نقش دولت ، هنجارهای فرهنگی و قابلیت های بهداشت عمومی است. در حالی که جنبه های اپیدمیولوژیک و پیامدهای اقتصادی همه گیر به کرات مورد بحث قرار گرفته است، اما توجه بسیار کمتری به این عوامل کلیدی شده است.

برای حضور، از طریق Zoom ثبت نام کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de