Azalea کوکتل سالن Pensacola قدیمی ترین مشروب بار دوباره باز تحت مجوز رستوران

با وجود این واقعیت است که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نشده باز میله های زندان و در عین حال تحت دولت را مرحله به مرحله اقتصادی re-افتتاح طرح Azalea کوکتل سالن در شمال دیویس خیابان در پنساکولا باز است درهای خود را به مهمانان دوباره.

صاحب Larry D. Johnson, گفت اخبار, مجله او عامل Pensacola قدیمی ترین مشروب نوار تحت یک رستوران مجوز او تا به حال از داشتن Azalea و گفت: او در خدمت مواد غذایی ساخته شده در آشپزخانه و از طریق کامیون مواد غذایی. او گفت که شماری از بازگشایی با مقامات مناسب است و اعتماد به نفس او را از نظر قانونی عامل را در نوار خود را.

“ما همه تمرین های اجتماعی فاصله و ما باید مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست و ماسک و نشانه های ارسال شده گفتن مردم را به ایستادگی شش فوت از هم جدا و اجتماعی فاصله” جانسون گفت. “ما همچنین جداول پیک نیک خارج و ممنوع سیگار کشیدن در Azalea در حال حاضر.”

سواحل: Escambia County سواحل عمومی در حال حاضر به طور کامل بازگشایی, Perdido کلید سواحل هنوز در غروب آفتاب

کافه ها و کاباره ها داده نشده است رفتن به آینده را دوباره باز کنید و در عین حال از آنجا که فرماندار دستور داد خود را خاموش در 17 مارس است. اما کارخانه های لبنی در پنساکولا باید به آرامی شروع به دوباره باز با ظرفیت محدود تحت هدایت از فلوریدا حذفی صنفی که بیش از آخر هفته ارائه شده و اعضای آن با توافق پارامترهای بین انجمن و وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات.

این دستورالعمل پیشنهادی دولت کارخانه های لبنی که شریک زندگی با یک مجوز سایت خدمات مواد غذایی مانند یک کامیون مواد غذایی به احتمال زیاد امن برای کار با محیط داخلی و فضای باز صندلی.

آهسته re-opening: Pensacola کارخانه های لبنی پیدا کردن راه هایی برای باز کردن بسیاری از سرخوردگی در عدم وضوح از دولت

و رستوران ها شده اند مجاز به فعالیت در 50 درصد ظرفیت ها از جمله رستوران ها با میله داخل.

جانسون گفت: او خسته از انتظار برای راهنمایی از دولت و چندین بار کارکنان که نیاز به کار دوباره به منظور قادر به ارائه برای خانواده خود را.

“من می خواستم آنها را به یک فرصت برای ایجاد درآمد برای حمایت از خود,” او گفت:. “ما نمی خم کسی دست به عقب می آیند و نه ما خم کسی دست آمده در درب. … برای من وجود دارد به نظر نمی رسد تفاوت زیادی بین یک رستوران و یک بار. این نوع مانند اجاره تعطیلات و هتل ها بسیار مشابه کسب و کار.”

جانسون احساس وحشت و نگرانی بر خشم و احساس بسیاری از نوار صاحبان و کاربران در سراسر فلوریدا که گرفته اند به دولت و کنگره آمریکا و دیگر شهرها در اعتراض به فرماندار امتناع از اجازه می دهد بارها و کاباره ها را دوباره باز کنید. روز چهارشنبه صدها نفر از معترضان از میامی به تالاهاسی به خیابان ها ریختند و با علائم و خواستار آن است که میله های مجاز به دوباره باز کردن در ایالت فلوریدا.

فرماندار ارائه کرده است و نه ارشاد و یا نشانه به عنوان زمانی که او ممکن است اجازه می دهد تا موسسات به طور رسمی دوباره باز کنید.

جانسون گفت: پس از دیدن محلی کارخانه های لبنی بازگشایی و رستوران تبدیل شده اند که عمدتا میله بار دیگر باز کردن درهای خود را به او احساس آن زمان برای Azalea به باز کردن به عنوان به خوبی. او باز درهای خود را به طور رسمی در روز پنجشنبه و برنامه ای برای باز کردن هر روز از 9 صبح تا 3 صبح

“ما در حال افتخار به بخشی از این شهر هستند و ما فقط در تلاش برای انجام کار درست و تلاش به مردم چیزی را به انجام,” او گفت:. “این یک بارقه امید برای برخی از این افرادی که به دنبال چیزهای برای انجام دادن برخی از حالت عادی به جامعه, در حالی که همچنین در حال مربوطه و وضعیت به وضعیت ما هستید.”

آنی جاهای خالی را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>