بایدن اعلام کرد زندگی به اندازه اوباما برش به عنوان همسر در حال اجرا

به عنوان سال 2020 به طور کلی از انتخابات دموکراتیک نامزد جو بایدن اقدام به تقویت ریاست جمهوری پیشنهاد انتخاب یک زندگی به اندازه برش مقوا رئیس جمهور سابق باراک اوباما او را به عنوان همسر در حال اجرا.

داشتن قبلا وعده داده شده یک زن را برای معاونت انتخاب بایدن تصمیم را به دست آورد اختلاف است. کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز پرسیدم نه تنها باید غلبه کنیم استعاری شئ به صدای ما شنیده می شود, اما ما در حال حاضر نیز نیاز به غلبه بر اللفظی شئ از دفاتر سیاسی برای به دست آوردن نمایندگی.”

تهمت نیز محکوم کرد بایدن را انتخاب کنید به عنوان انتظار می رود سوخت birther توطئه است. در تازه ترین تجمع مبارزات انتخاباتی او اظهار داشت: “ما در حال حاضر می دانم که اوباما احتمالا متولد شده در ایالات متحده, اما آنچه در مورد این قطعه از کاغذ ؟ فقط به دنبال در آن شما می دانید آن را ساخته شده در چین! تا زمانی که آن را به ما نشان می دهد تولید برچسب های ما نمی تواند مطمئن شوید که آن را آمریکا!”

علاوه بر این برخی از آنها ناراضی بایدن را به معاونت انتخاب کنید چرا که به عنوان یک شی بی جان اوباما برش قادر به انجام هر یک از وظایف معاون رئیس جمهور است.

بایدن گیر کرده به انتخاب خود با وجود انتقاد. با توجه به قوی چسب برش را پشت بایدن بوده و قادر به جدا کردن دست خود را از قطع جریان پس دادن آن را به یک پت در پشت آن پس از کشف حجاب (تصویر بالا). اگر چه اوباما برش است که قطعا بیشتر مترقی بایدن و همسر در حال اجرا در حال حاضر به نظر می رسد جدایی ناپذیر.

یادداشت سردبیر: این مقاله صرفا طنز و ساختگی است. تمام اسناد در این مقاله هستند نه واقعی و این داستان باید خوانده شود در زمینه سرگرمی های خالص تنها.

تماس Om Jahagirdar در ojahagir ‘در’ stanford.edu.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>