2020 Pensacola, ساحل, نمایش هوایی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 8-11, لغو شده است. U. s. Navy Blue Angels, تیم اطلاع سانتا رزا جزیره اقتدار خود تصمیم به انصراف از عملکرد خود در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“بعد از بحث و بررسی در مورد زمان افزایش در COVID موارد در وطن ما, ما به این نتیجه رسیده اند که لغو پروازهای ما در طول Pensacola Beach هوا نشان می دهد که تنها راه ما می توانیم اطمینان از ایمنی ما و جامعه ما را خیلی دوست دارم” آبی فرشتگان در بیانیه ای گفت.

“هر سال ما به دنبال این فرصت را به پرواز برای ما و دوستان و خانواده و همسایگان در اینجا در پنساکولا. این بود که تصمیم گیری آسان به را است. متاسفانه ما در حال مرور بسیار نامشخص و غیر قابل پیش بینی بار. ما احساس کردیم این بود که لازم است را به تصمیم گیری در تلاش برای نگه داشتن جامعه ما امن است.”

Escambia و سانتا رزا شهرستانهای هر دو گزارش حدود 9.5 درصد افزایش در جدید روزانه موارد در پنجشنبه تعدادی است که در ادامه به صعود با فراز و نشیب برای نزدیک به دو هفته است.

Escambia County اضافه شده 194 موارد جدید پنج شنبه برای رسیدن به یک تجمعی در مجموع 2,240 موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر. سانتا رزا شهرستان گزارش 59 بیشتر موارد به رشد کل به 676.

تعدادی از بیماران بستری در بیمارستان برای COVID-19 دو برابر در هفته گذشته با توجه به آخرین شماره در تخت بیمارستان از فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان و شهر Pensacola.

اطلاعات جمع آوری شده از شهر Pensacola در تعداد بیماران حاضر در بیمارستان برای COVID-19 در این شهرستان را سه بیمارستان بزرگ نیز دو برابر در هفته گذشته از 34 بر 24 ژوئن-77 روز چهارشنبه. در مجموع 99 نفر بستری شده اند در Escambia County و 39 در سانتا رزا شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

برای مبارزه با گسترش COVID-19 در طول سالانه نشان می دهد سانتا رزا جزیره اقتدار در هفته گذشته اعلام کرده بود یک شیر تغلیظ شده نشان می دهد که در خدمت به عنوان بیشتر از یک بیشتر از یک روگذر از یک مانور هوایی نمایش. آنها کشیده این منطقه مشاهده از پارک شرق در Pensacola Beach به نارنجی ساحل آلاباما و حذف همه نمایش است که در سنتی نشان می دهد که این فرشتگان آبی جت با هم به یک نقطه مرکزی بیش از کازینو ساحل.

“این است که برای شناسایی به مردم که شما رو این همه املاک و مستغلات” SRIA مدیر اجرایی پائولو Ghio گفت: هفته گذشته در حالی که اعلام تغییرات. “اگر شما می خواهید برای دیدن آنها را به شما کردم این همه املاک و مستغلات قادر به رفتن به منظور فاصله اجتماعی خود را.”

این SRIA تا به حال نیز برنامه ریزی برای کاهش غیرنظامی بخشی از نشان می دهد به فقط سه عمل می کند و برای قرار دادن آنها را در پایان نشان می دهد به جای شروع در سال گذشته است. تغییر نظم انجام شد به این امید که برخی از beachgoers را ترک ساحل زودتر.

تمام حوادث فرعی مانند همسران ناهار و صبحانه با بلوز در حال حاضر لغو شده است قبل از شنبه را نشان می دهد لغو کند.

به طور سنتی, فرشتگان آبی نشان می دهد در قرعه کشی بیش از 250,000 نفر بیش از چهار روز آخر هفته.

2019 نشان می دهد کمتر دیدم جمعیت با توجه به چند روز از آب و هوای بد. مقامات تخمین زده است که 249,369 مردم حضور داشتند نشان می دهد بیش از چهار روز در سال 2018 است. حضور تعیین ضرب هر وسیله نقلیه که از طریق تلفن ،

در حالی که لغو این نشان می دهد که انتظار می رود به منظور کاهش ترافیک در ساحل, بازدید کنندگان از سراسر کشور برای نمایش هوایی و در حال حاضر هتل ها و Airbnbs رزرو و بسیاری از انتظار می رود برای حمل از طریق خود برنامه های تعطیلات.

تعداد بازدید کنندگان در ساحل از سواحل بازگشایی طول COVID-19 همه گیر شده است در میان بالاترین در سال, مقامات می گویند با 20 ژوئن تنظیم یک رکورد برای یک روز شلوغ از ماشین ضد نصب شد در باب Sikes تلفات غرفه در سال 2016 با 21,970 اتومبیل های عبور از غرفه تلفن.

تلفات پلازا ثبت اولین back-to-back 21,000 به همراه خودرو روز در ژوئن 12 و 13 ژوئن.

  • 21,469 وسایل نقلیه در ژوئن 12
  • 21,860 وسایل نقلیه در ژوئن 13
  • 20,229 وسایل نقلیه در ژوئن 14
  • 20,722 وسایل نقلیه در ژوئن 19
  • 21,970 وسایل نقلیه در ژوئن 20
  • 19,936 وسایل نقلیه در ژوئن 21

2020, ساحل, نمایش هوایی را نمی شود دوباره. نشان می دهد از سر گرفته خواهد شد در سال آینده از جولای 9 و 10 2021.

در اوایل این هفته, سازمان نیز لغو سالانه جانبازان پرواز است که به طور سنتی صورت می گیرد در هوایی نشان می دهد. هر سال Stearman خلبانان پرواز جانبازان جنگ جهانی دوم بیش از ساحل در طول نمایش هوایی برای تشکر از آنها را برای خدمات خود را.

جانبازان پرواز سازمان در حال بررسی جایگزین است که ممکن است اجازه می دهد آنها را برای پرواز جانبازان بعد از این سال اگر تهدید COVID-19 فروکش. سازمان Roy کینزی گفت: یک احتمال این است که پرواز جانبازان به صورت جداگانه در روزهای مختلف برای جلوگیری از گروه های بزرگ که به طور معمول جمع آوری در پنساکولا حمل و نقل هوایی مرکز برای جانبازان پرواز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de