فرشتگان آبی نمایش هوایی برای بازگشت به Pensacola Beach در ماه جولای با جدید 4-بعد فرمت

سانتا رزا جزیره اقتدار در حال حرکت به جلو با برنامه Blue Angels Pensacola, ساحل, نمایش هوایی در ماه جولای.

اقتدار منتشر شد انتشار اخبار یکشنبه شب گفت: چهار روز رویداد خواهد بود ساخته شده در اطراف اجتماعی فاصله دستورالعمل در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

برنامه این است که مشابه مانورهای پرواز در هر روز از هر دو آبی فرشتگان و نیروهای نظامی به مردم شانس اضافی برای دیدن اجراهای با توجه به انتشار اخبار.

آماده برای رفتن: فرشتگان آبی آماده برای ساحل هوایی نشان می دهد اگر COVID-19 مجوز عمومی شیوه در هوا

“این است که رفتن به بسیار ترکیبی نشان می دهد” گفت: Paolo Ghio مدیر اجرایی SRIA در اقتدار جلسه چهارشنبه. “ما به سازمان های درگیر و ما وفق redact و بداهه نوازی است.”

دیگر تغییرات شامل حال گسترش نشان می دهد رد پا در ساحل اجازه می دهد تا برای بینندگان به گسترش و وجود خواهد داشت هیچ مرکز نقطه کانونی را نشان می دهد.

در حالی که SRIA کارکنان و هنرمندان هنوز پالایش دقیق زمان و مکان آن را شامل هر دو Pensacola Beach, Perdido, کلید, با توجه به انتشار.

اجرای برنامه ریزی برای شروع قبل از ظهر در هر روز.

جزئیات بیشتر از جمله برنامه کامل در حال برنامه ریزی برای عرضه در ماه ژوئن 26.

“این یک ایده فوق العاده است. آن را می دهد بسیاری از مردم فرصت آنها ممکن است در غیر این صورت بسیار هیجان انگیز” گفت: Jesper بروکس, رئیس هیئت مدیره.

مدیسون آرنولد را می توان در رسید [email protected] و 850-435-8522.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>