نمایش هوایی فرشتگان آبی در خانه بیش از COVID-19 نگرانی های

لغو شداز گزارش کارکنان منتشر شده در 6:04 PM EDT Aug 11, 2020به این اعتبار، سازمان دهندگان اعلام کردند که این ب

توسط NEWSSALAM در 22 مرداد 1399
لغو شد

به این اعتبار، سازمان دهندگان اعلام کردند که این برنامه در ایستگاه هوایی نیروی دریایی پنسکولا در پاییز سال ۲۰۱۰ به پایان می رسه.

نمایش هوایی Homecoming در ابتدا برای ۱۶ و ۱۷ اکتبر در پایگاه برنامه ریزی شده بود. معمولاً نشان نهایی نمایش بلوز از فصل نمایش هوایی است.

این تصمیم پس از در نظر گرفتن تمام گزینه های ممکن گرفته شده بود، اما اساسا تصمیم ی بود برای اطمینان از سلامت و ایمنی پرسنل و جامعه بزرگتر، می خواند، در این پیام ارسال شده در NAS Pensacola Blue Angels Homecoming Air Show Facebook. ما مشتاقانه منتظر یم، اما، برای میزبانی دوباره ی نمایش هوایی در نوامبر 2021."

سالانه دو روز نمایش هوایی Homecoming در پایه به طور معمول صدها هزار بازدید کننده را به خود جلب می کند. نمایش سال گذشته حدود ۱۸۰ هزار نفر را به پایگاه آورد، طبق نظر سازمان دهندگان.

ما می دانیم که نمایش هوایی برای جامعه و نیروی دریایی چقدر مهم است، اما پس از در نظر گرفتن هر امکان، ما احساس کردیم که در این محیط چالش برانگیز COVID-19 که این مسئول ترین دوره اقدام برای حفاظت از سلامت و ایمنی جامعه و پرسنل NAS Pensacola ما بود، گفت: کاپیتان تیم Kinsella، افسر فرماندهی به عنوان NAS Pensacola، در بیانیه ای مشترک در صفحه فیس بوک نمایش هوایی است.

اولین می رسد: اولین فرشته آبی F/A-18 سوپر هورنت وارد پنزاکولا شد تا روز تاریخی را به روز

نمایش ساحل لغو شد: فرشتگان آبی لغو 2020 Pensacola ساحل هوایی نمایش

"The Blue Angels Homecoming Air Show is a special and unique event that we look forward to every year. ما عاشق برجسته کردن مردم شگفت انگیز از نیروی دریایی هوانوردی و به اشتراک گذاری یک نمایش هوایی دیدنی و جذاب با دوستان ما، خانواده ها و جامعه است. این تصمیم بسیار دشوار در زمان های چالش برانگیز بود، اما در پایان، ما باید به یاد داشته باشید که اولویت اصلی ما این است که اطمینان از ایمنی جامعه ما است."

لغو نمایش هوایی Homecoming می آید کمی بیش از یک ماه پس از بلوز لغو Pensacola ساحل هوایی خود را نشان می دهد بیش از نگرانی های ایمنی مشابه. در آن زمان، تیم بیانیه ای منتشر کرد که گفته بود این تصمیم یک تصمیم آسان نیست.

این تیم در اوایل ژوئیه در بیانیه ای اعلام کرد: "پس از بحث و بررسی های بسیار در مورد افزایش کنونی پرونده های COVID در زادگاهمان، به این نتیجه رسیدیم که لغو پروازهای مان در طول نمایش هوایی ساحلی Pensacola تنها راهی است که ما می توانیم امنیت جامعه خود را که خیلی دوست داریم تضمین کنیم."

نمایش هوایی ۲۰۲۱ فرشتگان آبی در حال حاضر برای ۵ و ۶ نوامبر برنامه ریزی شده است. آن را جشن خواهد گرفت 75th سالگرد فرشتگان آبی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب