دانشکده شیمی افتخار برای برتری در آموزش

خورخه تورس و جنیفر کیسی شده اند نام دریافت کنندگان 2020 Hanson-Dow جایزه برجسته آموزش در گروه شیمی. آنها هر یک به رسمیت شناخته شده برای خود را استثنایی تلاش در کلاس های درس و آزمایشگاه در نظارت دانشجو در مقطع کارشناسی پژوهش و آماده سازی آموزش عالی است مواد.

تورس یک استاد شیمی و بیوشیمی است کمک به افزایش مشارکت موثر و نظارت از نمایندگی اقلیت در علوم خود را از طریق آموزش اطلاع رسانی و مشاوره. او به عنوان یک مربی برای چند UCLA تنوع برنامه های توسعه از جمله Amgen دانشمندان برنامه های تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های ابتکار و اقلیت دسترسی به تحقیقات مشاغل برنامه. در سال 2019 تورس دریافت UCLA علمی سنا دانشجویی تنوع سهام و ورود جایزه و جامعه آمریکا برای زیست شناسی سلولی جایزه برای برتری در فراگیر. او به تازگی به افتخار توسط جامعه برای پیشرفت Chicanos/اسپانیایی ها و آمریکایی های بومی در علم در شناخت از خود تعهد مادام العمر به مشاوره دانش آموزان است.

کیسی یک دستیار کمکی استاد زیست شناسی و شیمی ایجاد و تدریس پیشرفته general chemistry خلبان این دوره سه ماهه بهار برای زندگی علم رشته های تلاش های پشتیبانی شده توسط UC کشيش گرانت. هدف از این دوره این است برای کمک به تحت-آمادگی دانش آموزان برای موفقیت در خود general chemistry کلاس بدون افزایش زمان خود را به درجه. با وجود این دوره در حال آموزش از راه دور کیسی بود یکنواخت ستایش دانش آموزان در کلاس برای او فداکاری, سازمان, حمایت از دانش آموزان شور و شوق. در سال 2019 کیسی اهدا شد UCLA علمی سنا را آموزش برجسته جایزه برای غیر سنا دانشکده.

این Hanson-Dow جایزه در سال 1984 تاسیس شد, بودجه توسط یک کمک مالی از همسر ویلیام هانسون و تطبیق کمک مالی از شرکت شیمیایی داو. هانسون کار کرده و داو شیمیایی برای سال های بسیاری و مسئول ایجاد این جایزه که به رسمیت می شناسد تاثیر دانشکده ما باید در UCLA شیمی و بیوشیمی دانش آموزان است.

تورس و کیسی به رسمیت شناخته خواهد شد با جایزه در طول سال 2020 دپارتمان مراسم اهدای جوایز در تاریخ اعلام خواهد شد در آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>