CivicCon: چه کمین در زیر سطح Pensacola آبراه?

در پنساکولا ما سواحل و خلیج های مرکزی به ما هویت و اقتصاد است.

بسیاری از ساکنان ما اولین سقوط در عشق با Pensacola دلیل ما زمرد سواحل است. بسیاری از گردشگران ما بازگشت دوباره و دوباره به سالن بر روی سواحل ما و دست و پا زدن در ما جریان است. بسیاری از شهروندان ما رشد شنا و ماهیگیری در ما bayous.

و در عین حال بسیاری از رودخانه های ما جریان خلیج و bayous گرفتار هستند توسط باکتری ها و آلاینده های کمین در زیر سطح.

در یک آنلاین رایگان CivicCon رویداد شب دوشنبه یک دانشمند از آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست و پانل های محلی و کارشناسان محیط زیست را به شیرجه رفتن عمیق به کیفیت آب در Escambia County را مصب.

بهشت حیف و میل: میراث آلودگی ثابت Escambia County

CivicCon سال 2 در نقد و بررسی: فرار superintendents و تبدیل شدن به قوی ترین تاون

این رویداد راه اندازی خواهد شد با یک تصویر بزرگ از ارائه لایحه Fisher دیپلم مدیر محیط زیست در سازمان حفاظت محیط زیست از تحقیق و توسعه است. فیشر خواهد شد بحث در مورد چالش های پیش آبراه ها و مراحل دیگر جوامع هستند و مصرف آنها را به آدرس.

بلافاصله بعد از آن یک منطقه ای پنل از کارشناسان به بحث در مورد برخی از اقدامات خاص مورد نیاز برای Perdido و Pensacola خلیج. پانل خواهد شد از ویژگی های جین Caffrey یک استاد دانشگاه وست فلوریدا مرکز زیست محیطی تشخیص و بهسازی; Christian Wagley ساحلی سازمان برای سالم خلیج فارس; و مسیحی میلر آبخیزداری منجر برای موبایل ملی خلیج خور برنامه.

فیشر مستقر در خلیج فارس نسیم تا حدی ملایم و او در طول دهه زندگی حرفه ای او تحقیق ساحلی و حوضه محیط زیست در جوامع در سراسر کشور است.

خود را ارائه خواهد تمرکز ملی خور برنامه یک ابتکار ملی برای محافظت و بازگرداندن آب با کیفیت و زیست محیطی یکپارچگی 28 مصب در سراسر کشور است. این برنامه کمک می کند تا شناسایی و رسیدگی به مشکلات منحصر به فرد در هر جامعه — چه می شود که بیش از حد مواد مغذی از دست دادن زیستگاه رسوب و آلودگی و یا برخی از چالش های دیگر — و سپس به اشتراک گذاری راه حل ها و استراتژی ها در سراسر شبکه.

در حالی که Escambia County را مصب نیست بخشی از NEP ما آبراه به اشتراک گذاری بسیاری از چالش های پیش روی دیگر دریا جوامع است. به عنوان یکی از اولین جوامع در فلوریدا به صنعتی شود ما باید یک قرن طولانی میراث محیط زیست آسیب برساند. که میراث کمک کرده به متعدد محلی آب بدن در حال طبقه بندی شده به عنوان “اختلال” و ایجاد یک آب های سطحی و بهبود مدیریت طرح.

همه مبارک: خلیج فارس نسیم میلتون و سانتا رزا همه پروژه های آب تامین می شود از طریق بازگرداندن

شهر نصب رواناب فاضالب های سطحی درمان واحد طول شاخه فرعی بلوار به کمک آب با کیفیت

به تازگی Escambia County دریافت بودجه برای ایجاد Pensacola و Perdido خلیج خور برنامه های تحقیقاتی و مشورتی برنامه با هدف پیدا کردن و اجرای راه حل های که به نفع حوزه آبخيز به عنوان یک کل. مت Posner, برنامه موقت مدیر اتحاد نظارت استقرار برنامه جدید است و هدف از این منطقه در حال تبدیل شدن به سازمان حفاظت محیط زیست 29th ملی خور برنامه.

Mobile, آلاباما, در حال حاضر شرکت در NEP و میلر آبخيزداری منجر برای موبایل ملی خلیج خور برنامه ملحق خواهد شد یک CivicCon پنل به بحث در مورد خود کار سازمان.

او می خواهد پیوست در پانل توسط Caffery محلی دانشمند که دهه را صرف مطالعه محلی محیط زیست. او پژوهش حاضر با تمرکز بر کیفیت آب در فلوریدا تکدی مصب; نیتروژن دوچرخه سواری در بحرانی زیستگاه های مانند seagrass تخت صدف صخره و Pensacola شهری bayous; و تاثیر صخره های مصنوعی در تولید مواد اولیه مواد مغذی دوچرخه سواری و ماهی تولید.

پانل خواهد بود گرد توسط Wagley یک Pensacola resident کار بر روی کیفیت آب و انرژی و ساحلی انعطاف پذیری مسائل در امتداد ساحل غربی فلوریدا و جنوب آلاباما. او درگیر با مردم کسب و کار و جوامع برای کمک به حل مسائل مربوط به آب در این منطقه است.

این CivicCon رویداد پخش خواهد شد از 6 تا 7:30 p. m. روز شنبه, جولای 20, در, زوم pnj.com و اخبار مجله Facebook صفحه. کسانی که ثبت نام برای این رویداد از طریق زوم دریافت خواهد کرد یک لینک برای پیوستن به این رویداد روز قبل. در زمان ثبت نام شرکت کنندگان می توانند درخواست پنل یک سوال مربوط به محلی خور و خلیج کیفیت آب.

CivicCon یک پروژه از اخبار مجله و Studer جامعه موسسه با هدف ساختن جامعه به مکانی بهتر برای زندگی و رشد کار و سرمایه گذاری از طریق مدنی گفتگو و برنامه ریزی هوشمند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CivicCon گذشته حوادث و سخنرانان بازدید pnj.com/civiccon.

Kevin Robinson می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>