صفحات رنگ آمیزی

یکی از دبیران دبیرستان استفاده می شود برای همیشه به من بگویید “فراموش نکنید که به بوی گل سرخ.” اما در حال حاضر احساس یک قدم پشت به من تعقیب extracurriculars و مشق شب مهلت فکر کردم: “من نه تنها می تواند به توقف در حال اجرا به بوی گل سرخ به عنوان زندگی رول زیر پای من در 8 مایل در ساعت است.”

در حال حاضر من چند سال بزرگتر و نمی تواند کمک کند marveling در چگونه قدرتمند در نظر گرفتن زمان برای تنفس می شود. واضح هوای تازه از سحر است که مردم تنفس خود را در کوله پشتی سفر, کند, بعد از ظهر پیاده روی با خانواده و احساس تعادل می آید که با هر دم و بازدم در هنگام مراقبه به نظر می رسد تا حل نشدنی به رشد ما است.

برای من هنر همواره جایی که من پیدا کردم فضا برای نفس کشیدن و فکر می کنم. آیا من نقشه کشی و یا به دنبال در هنر لحظاتی تأمل و تحقق گرفته اند من بسیار بیشتر از پاهای من می تواند حمل. و بنابراین من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن فضا از طریق رنگ آمیزی صفحات.

در اینجا برخی از صفحات رنگ آمیزی برای پر کردن به همان اندازه و یا به عنوان کمی به عنوان شما می خواهید:

تماس با هلنا ژانگ در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>