دانشمند علوم کامپیوتر دریافت کمک مالی برای توسعه مدل برای پیش بینی COVID-19 گسترش

وی وانگ لئونارد Kleinrock استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه UCLA Samueli دانشکده مهندسی دریافت کرده است یک سال $90,000 سریع-پاسخ تحقیقات کمک مالی از بنیاد ملی علوم به منظور توسعه یک مدل پيشبينی گسترش COVID-19.

با هدف گسترش زمان اپیدمیولوژیک مدل وانگ و گروه پژوهشی برنامه ریزی برای ترکیب مجموعه ای متنوع از منابع داده به منظور جامع ردیابی گسترش COVID-19 شناسایی و نظارت بر عوامل خطر و ارزیابی اثربخشی دراز مدت استراتژی های مداخله. مدل جمع آوری و تحکیم اطلاعات از اخبار سرشماری نشریات پژوهشی, رسانه های اجتماعی و شیوع مشاهده انتقالها.

محققان با استفاده از ماشین-مدل های یادگیری به نقشه این بیماری را گسترش با فردی حوادث و رفتارهای فعالیت ها و مداخلات.

با تسریع توانایی همزمان پیگیری گسترش ویروس در سراسر مکان های جغرافیایی در ایالات متحده این مدل می تواند به توسعه محل-خاص پیش بینی و به صورت پویا نظارت بر عوامل خطر و مداخله موثر مکانیزم. مدل و همراه کدهای منبع در دسترس خواهد بود به ارائه مهم دسترسی به ابزارهای مورد نیاز برای مبارزه با گسترش COVID-19.

وانگ مدیر موسس مقیاس پذیر تجزیه و تحلیل موسسه. او متخصص در داده کاوی تجزیه و تحلیل داده های بیوانفورماتیک و زیست شناسی محاسباتی است.

جایزه بودجه توسط اطلاعات و سیستم های هوشمند بخش تحت اداره اطلاعات و کامپیوتر, علم و مهندسی NSF.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>