کردوا بازار در پنساکولا خواهد بازگشایی امروز با دستورالعمل جدید

کردوا بازار در پنساکولا خواهد بازگشایی ساعت 11 صبح امروز پس از بسته شدن در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Pensacola شهردار Grover رابینسون گفت: بازار را بازگشایی این صبح خواهد شد و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. بازار بسته به خریداران مارس 18.

Simon Property Group شرکت که صاحب Cordova, بازار, نوشته شده در دستورالعمل های خود در Facebook صفحه برای خریداران تشویق آنها را به پوشیدن ماسک محافظ استفاده مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب و اقامت شش فوت دور از خریداران دیگر.

بازار محدود خواهد شد و اشغال به یک نفر برای هر 50 متر مربع از فضای این شرکت گفت: در وب سایت خود را.

“ما کارکنان و پیمانکاران و فروشندگان را ملزم به صفحه نمایش خود را در خانه قبل از آمدن به محل کار” این شرکت گفت: در وب سایت خود را. “در صورتی که درجه حرارت بیش از 100.4 درجه یا نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم (مانند سرفه و بدن درد) آنها مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه. علاوه بر این کسانی که در معرض COVID-19 مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه در خانه تا زمانی که نشانه ای رایگان برای حداقل 72 ساعت و برآوردن دیگر CDC الزامات قبل از بازگشت به کار.”

ماسک بهداشتی دستمال مرطوب و درجه حرارت آزمایش در دسترس خواهد بود برای خریداران در بازار اصلی ،

جیم کمی را می توان در رسید [email protected] و 850-208-9827.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>