Coronavirus اختلالات تاثیر فصل طوفان دبستان کارشناسان می گویند

آغاز فصل طوفان در ژوئن 1 در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس تولید اضطراب در میان اضطراری برنامه ریزان.

چرا که هیچ تعجب 2020 طوفان فصل است و بر خلاف هر فلوریدا را تجربه کرده است.

در این سال یک طوفان قدرتمند خواهد بود عمده شوک به حالت مقابله با هنوز هم اتفاق می افتند COVID-19 بحران به گفته کارشناسان در میزگرد روز شنبه به میزبانی دانشگاه بین المللی فلوریدا شدید رویدادهای موسسه.

یک ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از سیاست و مسائل مربوط به سلامت را باید به عنوان محلی و مقامات دولتی به احتمال زیاد کمک صدها یا هزاران ناگهان افراد بی خانمان — در حال حاضر برخی از وضعیتی وخیم از ادامه بحران اقتصادی.

این امر می تواند یک “double whammy” از “پیچیده معضلات” با توجه به هوارد فرانک مدیر FIU دانشگاه مرکز شهری.

بیشتر: فلوریدا شروع فصل طوفان در حال حاضر در آماده باش به دلیل COVID-19

فرانک ارائه سخنان افتتاحیه برای بیش از 200 شرکت کننده در بحث و گفتگو میان مقامات دولت محلی دانشگاهیان و اجتماعی ارائه دهندگان خدمات در “تاثیر COVID-19 طوفان های آماده سازی.”

تقریبا در هر جنبه ای از یک طوفان پاسخ تحت تاثیر قرار خواهد شد این ویروس است که می تواند به طور بالقوه کشنده بیماری تنفسی است. پیش بینی محاسبه 2020 طوفان فصل 60% شانس تولید بیشتر طوفان از متوسط است.

استقرار منابع مدیریت داوطلبان حمل و نقل evacuees و تهیه سرپناه خواهد بود مطابق با فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

پناهگاه معمولا ارائه تا 20 متر مربع فضا برای هر فرد است. مقامات مورد بحث و افزایش فضا به 80 یا حتی 100 متر مربع برای هر نفر.

روزنامه نگار همچنین هشدار داد در مورد طوفان لایه بندی بیشتر عدم قطعیت و اختلال برای مردم در حال حاضر برخورد با رکورد بیکاری و افزایش ناآرامی ها بیش از عدالت اجتماعی مسائل.

بیشتر: فصل طوفان 2020: مخروط نیست کاهش این سال; چه این بدان معناست که برای پیش بینی

ریچارد اولسون که سران افراطی رویدادهای موسسه اعضا یادآوری است که بسیاری از فلوریدا زندگی می کنند روز به روز: “چگونه شما جمع فروشگاه ها و لوازم شما نیاز به به طور بالقوه یک هفته یا دو؟”

پرتاب در تظاهرات در سراسر کشور و اولسون گفت: از آن خواهد شد سخت به پیش بینی رفتار عمومی” اگر مردم به خواسته تخلیه.

“می گویند ما می رویم به نیاز جمعی ما “یک” بازی را از طریق این کتمان حقیقت است,” او اضافه شده است.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید [email protected] به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>