Coronavirus فلوریدا: بیش از 350,000 آلوده در سطح ایالت به عنوان موارد تورم

جین Musgrave پالم بیچ پستمنتشر شده 6:06 PM EDT Jul 19, 2020تعداد coronavirus موارد در فلوریدا ادامه به تورم رو

توسط NEWSSALAM در 30 تیر 1399

تعداد coronavirus موارد در فلوریدا ادامه به تورم روز یکشنبه با 12,478 جدید تشخیص گزارش, در سراسر کشور, هل دادن تعداد افراد آلوده به فراتر از 350,000 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

مرگ و میر ادامه داد: برای صعود با 89 جدید مرگ و میر گزارش شده است. در حالی که وجود دارد این است که یک هفته طولانی و تاخیر در زمانی که COVID-19 مرگ و میر اضافه شده به دولت در مجموع تعداد گزارش یکشنبه در کمتر از چند روز اخیر.

اما 743 مرگ و میر گزارش شده در هفته گذشته است بیشتر گزارش شده در هر هفت روز پس از همه گیر شروع گسترده دولت در ماه مارس است.

دولت شمار کشته شدگان در حال حاضر در 5,091.

جدید شاهد گسترش در سراسر کشور. پالم بیچ شهرستان وارد شده اضافی 740 موارد و 13 بیشتر مرگ و میر به مراتب کمتر از همسایگان خود به جنوب. تقریبا 25,780 مردم در این شهرستان شده است تشخیص داده و 693 نفر از مارس.

میامی-Dade شهرستان این است که کانون این بیماری همه گیر در دولت بریده 3,212 جدید موارد دوم بالاترین تک-بعد پرش. بیش از 84,240 مردم در این ایالت پرجمعیت ترین شهرستان در حال حاضر با آلوده بسیار مسری تنفسی بیماری و 1,318 فوت کرده اند.

هفته گذشته یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه میامی سلامت سیستم در مقایسه میامی-Dade شهرستان با شهر چینی که در آن همه گیر آغاز شد.

"ما در حال دیدن چه ووهان چین شد شاهد پنج ماه شش ماه پیش گفت:" دکتر لیلیان Abbo.

کروناویروس در فلوریدا: DeSantis چرخش بستری شدن در بیمارستان اما دیزنی باز می شود

چه رفت در فلوریدا? زمان تست گردشگری و COVID-19 له

ادامه مطلب: Coronavirus محاصره شهرداران بگویید DeSantis فلوریدای جنوبی شهر در نزدیکی یک نقطه شکستن

ادامه مطلب: با فلوریدا COVID-19 مورد افزایش بحث دیگری خاموش کردن بلندتر رشد می کند

موارد در Broward شهرستان نیز به رشد خود ادامه داد. اضافی 1,150 نفر تست مثبت و 24 درگذشت به گفته مقامات بهداشتی دولت.

اما سه فلوریدای جنوبی شهرستان که یک بار به خانه بودند به نزدیک به 60 درصد از دولت موارد در حال حاضر حساب برای تنها 42.6 درصد از کل است. که بر گسترش این بیماری در سراسر دولت است.

Duval County است که برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه آینده دیده است 905 موارد جدید در دو روز گذشته هل دادن کل آن به 16,546. در نزدیکی Alachua County وارد شده اضافی 154 مورد آوردن مجموع آن به 2,619.

ذغال سنگ و لی شهرستانهای باید وارد سایت شوید 1,169 موارد جدید از جمعه هل دادن خود را در مجموع به 7,815 و 12,711 بود. دورتر تا سواحل خلیج فارس موارد مثبت در ادامه به سنبله.

Hillsborough County, که اضافه شده 9,370 موارد در دو هفته گذشته بود و به طور خاص ذکر شده به عنوان یک منطقه از نگرانی در هفته گذشته در یک گزارش منتشر نشده توسط کاخ سفید Coronavirus نیروی کار قرار داده است که همه از فلوریدا در "منطقه قرمز."

ساراسوتا کانتی بریده یکی دیگر از 745 موارد در یکشنبه آوردن مجموع آن به 4,245. چراغ نارنجی که در آن 23,259 مردم باید آزمایش مثبت موارد در ادامه به سنبله در بخش مرکزی از دولت است.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که روز شنبه به خواست ساکنان دولت به آرام باقی می ماند در میان نگران کننده پرش در موارد متمرکز شده بر روی درصد از مردم, تست مثبت است. درصد را به آرامی کاهش یافته است, او گفت که نشانه خوبی است.

روز یکشنبه 11.85 درصد از گزارش نتایج آزمایش مثبت بودند که یکی از پایین ترین سطح در دو هفته گذشته. مقامات بهداشتی دولت گفت: نرخ زیر 10 درصد نشان می دهد این بیماری در افول است.

تقریبا 9,300 مردم در بیمارستان بستری شد برای درمان COVID-19 روز یکشنبه با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان. در حالی که این شماره ها به روز شده در طول روز است که حدود 170 بیش از روز شنبه.

به طور کلی بیمارستان ظرفیت راکد باقی مانده است. ایالت نزدیک به 25 درصد از منظم تخت بیمارستان و 19 درصد در بخش های مراقبت ويژه خالی شد روز یکشنبه مراقبت های بهداشتی آژانس گفت.

این تخت در حال پر کردن در Icu در سراسر کشور. Lee County گزارش تنها نه از آن 132 تخت ICU در دسترس بودند و یا حدود 6 درصد است. Escambia County گزارش داد که تنها 7.6 درصد از آن تخت ICU در دسترس هستند. با تنها 4 از آن 69 بحرانی تخت های مراقبت در دسترس Seminole County تا به حال تنها 5.4 درصد از آن تخت خالی است.

و برخی از بیمارستان ها در سراسر کشور گزارش شده است که همه از خود تخت ICU کامل بودند و نه فقط با بیماران در حال درمان برای COVID-19 اما دیگر آفات. هنوز در بیمارستان ها گفته اند آنها توانایی تبدیل واحد و تخت به ادامه درمان بیماران به طور جدی بیمار.

ملی 57,562 مردم در بیمارستان بستری شد و در روز یکشنبه با توجه به کروناویروس پیگیری پروژه. در سراسر کشور بیش از 3.7 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت از همه گیری آغاز شد و در حدود 140,000 نفر فوت کرده اند با توجه به کروناویروس ردیابی وب سایت و اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

jmusgrave@pbpost.com

@pbpcourtstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de