Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما بازدید 100,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به عنوان متحده همچنان با احتیاط بازگشایی

آمریکا مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس پیشی گرفته 100,000 شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. هنوز حدود نیمی از آمریکایی ها نیستید آنها را واکسینه کنید اگر کسی در دسترس می شود, یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

همانطور که از پایان ماه مارس در ایالات متحده تا به حال ثبت شده حدود 4000 مرگ و میر. اما این رقم در زمان شدید رو به بالا به نوبه خود در زمانی که بیماری به کشته شدن نزدیک به 60,000 آمریکایی ادامه داده و در یک کندتر اما هنوز ویرانگر سرعت.

متحده همچنان با احتیاط بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که تلاش برای کنترل تعدادی از عفونت های جدید بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. در ایالت نیویورک که در آن تقریبا 30000 نفر فوت کرده اند و لانگ آیلند و شروع بازگشایی پنج شنبه, ترک شهر نیویورک به عنوان تنها منطقه باقی مانده اساسا قفل شده است. در کالیفرنیا آرایشگاه و سالن مو هستند که مجاز به بازگشایی در سراسر بسیاری از دولت است.

“ما در حال پیشرفت” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت. “ما در حال حرکت رو به جلو است.”

در سطح جهانی برزیل بود که به سرعت تبدیل شدن به اپیدمی آخرین کانون. وجود دارد بیش از 5.6 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان با نزدیک به 1.7 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. بیش از 353,000 که مردم در سراسر جهان است. ایالات متحده از دست داده و بیش از 100000 نفر در طول کمتر از چهار ماه بیش از تعداد آمریکایی های کشته شده در ویتنام و کره جنگ های ترکیب شده است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا چند از پیشرفت های عمده ای از شنبه:

  • تنها حدود نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها می توانید یک COVID-19 واکسن AP-NORC نظرسنجی نشان می دهد.
  • شش در 10 پدر و مادر می گویند که آنها به احتمال زیاد نه فرستادن بچه های خود را به کلاس های درس اگر آنها بازگشایی در پاییز 1 در 5 و معلمان می گویند که آنها به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت یا با توجه به منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس.
  • مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روشن آن “گیج کننده” راهنمای زبان در مورد گسترش coronavirus در سطوح و اشیاء.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: در آمریکا بحث بر سر ماسک صورت عمومی تمسخر و قضاوت را تبدیل به امری عادی برای افرادی که به صورت انتخابی پوشش و برای کسانی که چشم پوشی از آنها در دسترس نباشد.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را.

چیزی به لبخند مورد: یک مرد ساخته شده است یک غول خنده kookaburra در حالی که او در مستند به “تشویق ما است.”

ما می رسد گریم نقطه عطف از 100 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

ایالات متحده تنها کشور برای ضبط در هر نقطه نزدیک به 1 میلیون نفر از coronavirus رسیده دیگر غم انگیز نقطه عطف شنبه هنگامی که آن را برای اولین بار به بیش از 100 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

مسیر 100,000 – بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان آینده کشور در فهرست, انگلستان با بیش از 37,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده شده است تیره و تار و سریع. همانطور که از پایان ماه مارس در ایالات متحده تا به حال ثبت شده حدود 4000 مرگ و میر. اما این رقم در زمان شدید رو به بالا به نوبه خود در زمانی که بیماری به کشته شدن نزدیک به 60,000 آمریکایی ادامه داده و در یک کندتر اما هنوز ویرانگر سرعت. برخی از مدل های برآورد مرگ و میر می تواند رویکرد 200,000 در اوایل ماه اوت.

علاوه بر این اپیدمیولوژی کارشناسان به طور کلی موافقم واقعی در مجموع مرگ و میر بزرگتر از چوب خط حساب کردن گزارش بسیار محترم دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد با توجه به وجود دارد به یقین در مورد زمانی که برای اولین بار در ایالات متحده قربانی COVID-19 درگذشت. علاوه بر مرگ و میر در خارج از محیط بیمارستان ممکن است به ثبت رسیده که با توجه به کروناویروس به خصوص در مراحل اولیه وقوع.

مقامات بهداشت عمومی در حال نگه داشتن چشم و نزدیک در مورد مرگ و شمارش به امید سرکوب هر گونه عمده شعلهور شدن ناشی از شل شدن اجتماعی فاصله اقدامات در سراسر کشور در ماه مه. پس از رهبران دموکرات خواسته است که پرچم در ساختمان های عمومی پرواز در نیمه کارکنان روز 100.000 هفتم مرگ از COVID-19 ثبت شد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها دستور داد پرواز در این مد بیش از آخر هفته روز یادبود برای بزرگداشت کشته شدگان توسط این بیماری است.

– Jorge Ortiz

Fauci می گوید ماسک می تواند کمک به جلوگیری از موج دوم از عفونت

آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک برای محافظت از هر یک از دیگر و برای کمک به جلوگیری از موج دوم coronavirus عفونت, Dr. Anthony Fauci گفت. Fauci گفت که با پادمان کافی یک چشم انداز مثبت در تایید موارد به طور کلی انتظار می رود به عنوان متحده سهولت اقامت در خانه محدودیت ممکن است اجتناب شود. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما کاهش یافته است به پوشیدن ماسک در این هفته تمسخر یک خبرنگار با پوشیدن یکی برای بودن “به لحاظ سیاسی درست است.”

“من می خواهم برای محافظت از خودم و محافظت از دیگران” Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در سی ان ان. “من می خواهم به آن را به عنوان یک نماد برای مردم برای دیدن این نوع از چیزی که شما باید انجام دهند.”

والت دیزنی جهان مجموعه جولای 11 بازگشایی تاریخ برای سحر و جادو پادشاهی پادشاهی حیوانات

والت دیزنی قصد دارد به بازگشایی جولای 11, با توجه به ارائه این شرکت ساخته شده به یک بهبود اقتصادی وظیفه نیروی چهارشنبه.

پارک بسته شده است پس از 15 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و آن بازگشایی خواهد شد و به دنبال آن فلوریدا رقیب جهانی اورلاندو است که به بازگشایی ژوئن 5.

دیزنی در حال برنامه ریزی مرحله به مرحله بازگشایی با سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات باز جولای 11. Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود مجموعه, برای بازگشایی ژوئیه 15.

دیزنی جهان بازدید کنندگان را تحت درجه حرارت بررسی می شود و نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت. پارک ارائه خواهد شد ماسک را به افرادی که خود را به ارمغان بیاورد.

اجتماعی فاصله نشانگر قابل مشاهده خواهد بود در سراسر پارک. دیزنی “اعضای بازیگران” به اجرای قوانین از جمله ماسک مورد نیاز به عنوان بخشی از یک اجتماعی-دورى تیم ملی. پارک ظرفیت را نیز محدود می شود و نه همه جاذبه را بازگشایی حق دور.

Curtis تیت

نگه داشتن فاصله خود را: چگونه برای ایمن ماندن از coronavirus در استخر و ساحل

به عنوان به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئوها از بسته بندی استخر احزاب و شلوغ boardwalks بیش از آخر هفته روز یادبود نشان می دهد چه برای جلوگیری از سفر به استخر و یا ساحل را می توان با خیال راحت انجام می شود و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند.

یوسف Khabbaza های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در کلینیک کلیولند گفت: همان شیوه برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا به یک رستوران نیز اعمال می شود در استخر یا ساحل دریا: ماندن در گروه خود و حفظ اجتماعی فاصله.

“فاصله در این تنظیمات است که واقعا کلیدی برای به حداقل رساندن انتقال,” او گفت:.

Khabbaza که رفتار coronavirus بیماران گفت: پایدار تماس نزدیک با افراد دیگر کمک می کند تا انتقال ویروس است. شیوه های که محدود کردن تماس با چنین کمک کند گسترش آن.

“استخرهای باید محدود کردن مقدار زیادی از افرادی که می توانند در,” او گفت:. “ساحل خوب است چرا که آن را بسیار آسان تر به فضای بیرون است.”

– Jayme Deerwester ورونیکا براوو و کورتیس تیت

تنها نیمی از آمریکایی ها قطعا می خواهید COVID-19 واکسیناسیون

تنها حدود نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها می توانید یک COVID-19 واکسن هنگامی که آن را در دسترس می شود, بر اساس یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است. این نظرسنجی در بر داشت 31 درصد به سادگی نیست مطمئن باشید اگر آنها می خواهم واکسینه شوند. یکی دیگر از 1 در 5 گفت: آنها می خواهم رد. در میان آمریکایی ها که می گویند آنها نمی واکسینه 7 در 10 نگرانی در مورد ایمنی. دکتر فرانسیس کالینز که هدایت موسسه ملی بهداشت می گوید این سازمان را تست پیشرو COVID-19 واکسن نامزدها در دهها هزار نفر از مردم به اثبات اگر آنها کار و امن هستند.

“من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم که ما در حال برش گوشه دلیل است که می تواند یک اشتباه بزرگ” کالینز گفت. “من فکر می کنم این است که تلاش برای سعی کنید برای رسیدن به بازده اما نه به فدا کردن دقت.”

نرخ بیکاری ممکن است به 41 میلیون در 10 هفته به ایالات متحده کسب و کار به آرامی بازگشایی

بین 2.1 میلیون و 2.4 میلیون آمریکایی در زمینه برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته اقتصاددانان تخمین می زنند. در پایان بالا که تعداد کسانی که در زمینه ادعای هفته قبل از, اما آن را از رکورد 6.9 میلیون که به دنبال کمک در اواخر ماه مارس است.

هنوز هم اگر آخرین شمارش مسابقات که پیش بینی آن معنی خواهد بود که حدود 41 میلیون آمریکایی را برای اعمال بیکاری فقط در 10 هفته. وزارت کار گزارش تعداد مدعیان پنج شنبه.

یک رکورد 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل با توجه به وزارت کار خونتان نرخ بیکاری به 14.7% به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ و چهار برابر 3.5 درصد نرخ بیکاری گزارش شده در ماه فوریه که به نمایندگی از 50 سال کم است.

– Charisse جونز

به دنبال مواد غذایی به افزایش قیمت و ماندن در آنجا برای مدتی

همه ما در مورد به پرداخت بیشتر در فروشگاه مواد غذایی حداقل برای چند هفته آینده و یا ماه. سرزنش coronavirus. بی سابقه تقاضا خاموش کردن برخی از مواد غذایی تجهیزات برای تولید و تغییر بیشتر کارگران نیاز به جمع آوری سفارشات برای وانت و تحویل در حال اضافه کردن هزینه به کسب و کار مواد غذایی و برخی از هزینه های آن خواهد شد در نهایت راه خود را به پرداخت لین صنعت-ناظران می گویند.

“شما شروع به دیدن تورم خزش به عرضه مواد غذایی در مواد غذایی در بازار گفت:” ریک شیا رئیس جمهور از جمله مواد غذایی مشاوران مینیاپولیس مواد غذایی و مصرف کننده بسته بندی محصولات شرکت مشاوره. “آن را نمی خواهید به برگرداندن به (چگونه آن را در) ژانویه” قبل از وقوع.

– جو Taschler

مغلوب ساختن پیشی جستن کومو بحث در مورد ‘لبریز’ به صورت نیویورک بازیابی

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در روز چهارشنبه به بحث در مورد پمپاژ پول به نیویورک slumbering اقتصاد است. کومو است که به دنبال بودجه فدرال برای ارتقاء زیرساخت های مانند تونل زیر رودخانه هادسون برای کمک به “لبریز” دولت گشت.

“اگر وجود دارد هرگز یک زمان به واقع در این عقب افتاده نیاز عمده زیرساخت های ساخت و ساز در حال حاضر زمان” کومو روز سه شنبه گفت. “وجود دارد هیچ زمانی بهتر به ساخت بیش از در حال حاضر. شما نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد, شما نیاز به ایجاد شغل و شما نیاز به تجدید و تعمیر این کشور و زیرساخت های آن.”

برزیل تلفات انتظار می رود به شدت در نزدیکی ما کل

برزیل گزارش داد شمار کشته شدگان در حال حاضر در حدود 25000 نفر می تواند بیش از 125,000 در اوایل ماه اوت و در ادامه به افزایش پس از آن با توجه به پیش بینی از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن است. IHME پروژه های آمریکا و مرگ کل در 132,000 در اوایل ماه اوت ، اما ایالات متحده آمریکا است که پیش بینی می شود در پایان این چرخه ، IHME مدیر دکتر کریستوفر موری گفت: برزیل باید به دنبال رهبری ووهان چین و همچنین ایتالیا و اسپانیا و نیویورک با اجرای اقدامات برای کاهش انتقال ویروس و به دست آوردن کنترل سرعت در حال رشد همه گیر.

“تا آن زمان IHME است و پیش بینی مرگ و میر در برزیل ادامه خواهد داد به صعود” موری گفت. “وجود خواهد داشت یک کمبود مهم بیمارستان منابع و اوج مرگ و میر رخ می دهد ممکن است تا اواسط ماه ژوئیه است.”

کوچک wineries مبهوت تاثیر COVID-19

این کشور 30 میلیارد دلار صنعت شراب می ایستد به از دست دادن نزدیک به 6 میلیارد دلار در این سال با کوچکتر از wineries گرفتن ضربه سخت ترین با توجه به گزارش های آماده شده برای شراب موسسه توسط Jon Moramarco ویرایشگر و همکاری با Gomberg-Fredrikson گزارش. از Wineries تولید 1000 به 5000 نفر در سال می تواند از دست دادن 47.5 درصد از درآمد خود را در سال 2020 با توجه به مزه اتاق و رستوران تعطیلی. کسانی که تولید کمتر از 1000 مواردی می تواند دیدن 66% شیرجه رفتن. این صنعت نجات می تواند تبدیل به e-فروش به عنوان stay-at-home سفارشات سوق آنلاین شراب خرید می گوید: e-commerce متخصص Paul Mabray مدیر عامل شرکت Emetry.io.

“ما در گذشته صنعت نمی توان با اینترنت در راه معنی دار. در حال حاضر از wineries در حال یادگیری در پرواز” Mabray می گوید.

– جسیکا Guynn

School daze: با توجه به حضور یک چالش آنلاین

مشارکت در معلم-led تصویری زنده, چت, ورود به سیستم عامل آموزش آنلاین و ارسال تکالیف چند راه مدارس سراسر کشور در حال پیگیری دانشجويان “حضور و غیاب” و یا از همه مهمتر مشارکت خود را در یادگیری در حالی که ساختمان مدرسه بسته باقی می ماند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس آنها را نمی توان مورد نیاز برای گزارش حضور و غیاب اطلاعات در طول بحران اما مدارس هنوز در تلاش برای پیگیری از دانش آموزان خود را — به گزارش truancies اما به مطمئن شوید که بچه ها انجام می دهند OK و قادر به حفظ و یادگیری در این شجاع جدید در جهان از آموزش و پرورش است.

“صادق حقیقت این است که ما نمی در عین حال می دانم که چگونه به بهترین مانیتور زمانی که بچه ها در حال نشان دادن” گفت: Hedy چانگ مدیر اجرایی و رئیس جمهور از حضور آثار ملی طرح با هدف پرداختن مزمن نبود.

– Arika Herron و محمدجواد Slaby Indianapolis Star

نوادا به بازگشایی قمار اجتماعی فاصله محدودیت ژوئن 4

نوادا به زودی استقبال گردشگران دوباره به عنوان قمار را در مجموعه ای برای باز کردن ژوئن 4 اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد اواخر روز سه شنبه.

“ما خوش آمدید بازدید کنندگان از سراسر کشور به اینجا می آیند به خوبی در زمان های مختلف از آنها قبلا اما ما میخوایم محتاط” Sisolak به خبرنگاران گفت:.

Sisolak گفت: دولت آماده خواهد شد به پایین دوباره اگر وجود دارد سنبله در موارد. او تعطیل قمار 10 ماه پیش در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. فرماندار همچنین اعلام کرد فاز دوم بازگشایی که جمعه آغاز خواهد شد. ورزشگاه تناسب اندام استودیو سینما و مراکز خرید و کافه ها را بازگشایی با محدودیت. در فرد مذهبی خدمات به 50 نفر نیز اجازه داده می شود, او گفت:. فاحشه خانه ها در شب باشگاه ها و باشگاه های نوار محروم هستند.

ایتالیایی خواننده اپرا Andrea Bocelli نشان می دهد COVID-19 عفونت

Andrea Bocelli آخرین ستاره در یک لیست طولانی از مشاهیر که آزمایش مثبت برای COVID-19. در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط روزنامه ایتالیایی La Stampa و ترجمه شده توسط outlet France 24, اپرا, خواننده, 61, تایید شده به یک گروه از روزنامه نگاران که او و خانواده اش در حال تجربه رمان coronavirus.

“تمام خانواده من آلوده شد,” او گفت: در ترجمه انگلیسی. “همه ما تا به حال تب — هر چند خوشبختانه نه امکانات بالا — با عطسه و سرفه.”

او ادامه داد: “من تا به حال به لغو بسیاری از کنسرت … این بود زندگی یک کابوس چرا که من احساس می کردم دیگر در کنترل همه چیز است. من امیدوار بودم از خواب بیدار در هر لحظه است.”

Sara M Moniuszko

لس آنجلس باز می شود بزرگترین coronavirus تست سایت ما در ورزشگاه طفره زن

شهر لس آنجلس افتتاح شد, بزرگترین, تست سایت در ورزشگاه طفره زن است که می توانید تست تا به 6000 نفر روزانه به صورت رایگان. این بزرگترین سایت در آمریکا با توجه به جامعه سازمان یافته پاسخ تلاش های یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا آسیب پذیر جوامع در طول بحران.

“ورزشگاه طفره زن یک محل که در آن Angelenos معمولا تجمع در اطراف یک هدف مشترک از پیروزی در زمین-و امروز آن است که متحد ما در اطراف یک ماموریت برای نجات زندگی” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در بیانیه ای گفت.

هسته ای کار کرده است با دولت و مقامات شهرستان برای باز کردن 12 سایت در لس آنجلس و 28 سایت های سراسر کشور. لس آنجلس اولین شهر آمریکا برای ارائه رایگان تست به همه ساکنان این که آیا آنها تا به حال علائم یا نه.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • ‘ما نه به معنای تنهایی’: COVID-19 قرنطینه گرفته است تنهایی به یک سطح جدید برای بسیاری از آمریکایی ها.
  • بازگشت به مدرسه ؟ 1 در 5 معلمان بعید است به بازگشت این سقوط نظرسنجی می گوید.
  • برخی از ایالت ها نیاز مسافران به خود شده است. در اینجا که در آن.
  • واقعیت بررسی: بر اساس الکل دست عفونی نمی خواهد جرقه خودرو آتش سوزی.
  • ردیابی coronavirus: نقشه برداری در ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.
  • نیاز به یک ماسک صورت? در اینجا 55 مکان شما می توانید خرید است.

بیش از 100 فروشگاه های اپل برنامه ریزی برای بازگشایی در این هفته در سراسر آمریکا

برخی از فروشگاه های اپل را بازگشایی در این هفته با 100 از 271 ایالات متحده آمریکا رسانه باز کردن درهای خود را دوباره. اما خرید نمی رزومه مانند آن استفاده می شود به انجام قبل از coronavirus. در بسیاری از فروشگاه ها به مشتریان اجازه داده شد به محل وارد کنید و به جای آن تنها قادر به انتخاب کنید تا محصولات در مقابل فروشگاه و یا از طریق اختصاص داده شده منظقه محل. اپل تنظیم خواهد شد تا نوار نابغه قرار ملاقات در مقابل فروشگاه ها نیز هست.

نابغه نوار است که در آن مشتریان به دریافت رایگان پشتیبانی فنی و یا به اطلاعات منتقل شده از دستگاه های اپل. اما, برخی از فروشگاه ها اجازه خواهد داد که مشتریان به در آمده و فروشگاه از جمله مکان در سان دیگو و سانتا باربارا مناطق در کالیفرنیا و لاس وگاس هوستون تگزاس و بوکا ریتون ،

Jefferson, گراهام

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>