نظر

شش ماه به آمریکا COVID-19 بحران و, قابل ملاحظه ای, ویروس همچنان رسوا کارشناسان. با این وجود رژیم صهیونیستی است. DeSantis همچنان به حمله بود که اگر بهترین روش واضح و روشن هستند.

در واقع DeSantis مانند همسالان خود در کشورهای دیگر است که مجبور به شدید سیاست تجارت آف در یک بسیار سیال و مبهم بهداشت عمومی بحران.

فرماندار معضل ممکن است به بهترین وجه توسط دو سرفصل دریافت در اواسط ماه ژوئن در عرض چند دقیقه از یکدیگر از طریق همان ایالت رسانه منبع: “DeSantis پاکستان برای حفظ دولت باز به عنوان موارد خروش” و “DeSantis وعده بزرگ به کاهش بودجه دولت است.”

اولین مقاله برجسته دولت در افزایش مثبت coronavirus آزمون بنحوی بیشتر موارد ممکن است توجیه عقب دولت را به باز کردن. مقاله دوم در گزارش های اجتناب ناپذیر مالی حساب ایجاد شده توسط مستندات اعمال شده در مارس و آوریل.

قبل از مستندات و گسترده مردم نگرانی در مورد عفونت های دولت در مسیر سالم مالی مازاد. با فروپاشی گردشگری, تفریح و مهمان نوازی صنایع و اثرات موج دار شدن دولت در حال حاضر می یابد خود را ردیابی درآمد 1.3 میلیارد دلار در زیر تخمین می زند. جوهر قرمز متوقف نخواهد شد جریان در هر زمان به زودی.

با وجود $1 میلیارد دلار در هزینه های کاهش DeSantis ذخیره اقلام بلیط بزرگ مانند معلم پرداخت می آفریند پروژه های آب و تامین بودجه برای حفاظت از محیط زیست. آن را سخت به دست کم گرفتن عیاری که با او و مشاوران انجام این مالی feat.

بدون فدرال کمک مالی و دولت ذخایر نقدی به کاهش بودجه شده اند بزرگتر و عمیق تر است. در واقع دولت و دولت های محلی و کارکنان به خوبی ممکن است در مواجهه با کار قابل توجهی کاهش و بازبینی دولت بهره مند شوند و حقوق بازنشستگی تعهدات.

در حالی که هیئت منصفه هنوز DeSantis’ استراتژی نسبت COVID-19 به نظر می رسد بسیار محتاطانه نسبت به منتقدان خود را پذیرفت. ایالت مستند آمد با عواقب و فرماندار بود و مقامات منتخب در سراسر کشور تا به حال به قضاوت تماس بدون اطلاعات خوبی یا سابقه.

DeSantis’ استراتژی حتی با موج در ماه جولای است که به احتمال زیاد بهترین راه حل برای متنوع دولت مانند فلوریدا. فقط 10 استان ها — از جمله Dade, Broward Palm Beach و Hillsoborough — حساب برای 75 ٪ از دولت این موارد است. حتی اگر فلوریدا وارد شده نزدیک به 300,000 موارد 35 شهرستانهای باید کمتر از 1000 موارد است. چهل و یک تا چند مورد تعداد دور به 0 ٪ در دولت پایگاه داده.

مقامات محلی باقی می ماند در بهترین موقعیت برای تعیین که ترکیبی از استراتژی های مناسب می باشد. نقش دولت این است که به ارائه پشتیبانی و تخصص پر کردن شکاف در خدمات مراقبت های بهداشتی تسهیل intercounty هماهنگی و اطمینان از مقامات منتخب و حرفه ای باید دقیق و قابل اطمینان از داده ها در دسترس است.

از زمان همه گیر است و بدون معاصر سابقه. فلوریدا مانند سایر نقاط جهان همچنان به جستجو برای بهترین استراتژی های سیاست در صورت عدم وجود یک توده استقرار یک واکسن.

به عنوان شهروندان و سیاست تحلیلگران نقش ما این است برای کمک به اطلاع رسانی در تصمیم گیری های خود را با مدارک و شواهد به جای تیراندازی از حکایت و حزبی موقعیت.

کمی گریس ممکن است در توجیه یک بیماری همه گیر.

Samuel R. Staley, دکترا, مدیر DeVoe L. Moore مرکز در دانشکده علوم اجتماعی و سیاست عمومی در دانشگاه ایالتی فلوریدا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de