پزشکان با انگیزه های هر دو سلامت قصور نگرانی در هنگام سفارش و آزمون های اضافی

یافته های

یک UCLA-چراغ مطالعه نشان داده است که dermatopathologists که تخصص در تشخیص بیماری های پوستی در سطح میکروسکوپی با انگیزه هستند هر دو توسط بیمار نگرانی های ایمنی و قصور ترس — اغلب به طور همزمان — هنگام سفارش و آزمون های متعدد و اخذ نظرات دوم با نسبت بالاتر از این پزشکان گزارش ایمنی بیمار به عنوان یک نگرانی است.

هنگام سفارش اضافی میکروسکوپی آزمون برای بیماران 90 درصد از dermatopathologists مورد بررسی ذکر ایمنی بیمار به عنوان یک نگرانی و 71 درصد از آنها گزارش قصور ترس. به طور مشابه هنگامی که به دست آوردن دوم بررسی از یک آسیب شناس مشاوره یا توصیه اضافی فولاد نمونه 91% ذکر ایمنی concens و 78 درصد قصور نگرانی.

پس زمینه

پزشکی فوق تخصصی از dermatopathology رتبه دوم کمترین قصور در احکام بیش از 1 میلیون دلار با اشتباه سرطان پوست شایع ترین دلیل برای این ادعا. هنگامی که تشخیص پوست بیوپسی dermatopathologists خواهد غالبا منظور تست های اضافی برای بیماران خود را. تحقیقات منتشر شده اشاره کرده است که بسیاری از پزشکان عمل “پزشکی دفاعی” با سفارش گاهی اوقات غیر ضروری آزمون و مشاوره به منظور محافظت از خود از قصور پرونده های حقوقی.

روش

محققان با انجام نظرسنجی آنلاین با 160 dermatopathologists در 33 متحده. این تیم یادداشت که به دلیل بررسی شد بر اساس گزارش خود رفتار ممکن است که برخی از پاسخ دهندگان ارائه حرفه ای ترین پاسخ مطلوب. این مطالعه طراحی نیز ممکن است به حداقل برسد تعصبات در گزارش خود از انگیزه و محققان او را مطالعه همه دلایلی است که می تواند ایجاد انگیزه پزشک رفتار است.

تاثیر

این یافته ها شواهدی ارائه می کند که پزشکان به شدت با انگیزه نگرانی برای ایمنی بیمار و اجرای کانتر به نگرانی هایی است که پزشکان در درجه اول به انگیزه ترس از شکایت کرد که برای قصور زمانی که آنها درخواست آزمایش های اضافی خدمات و مشاوره. پزشکان یک سوگند نامه بقراط به انجام هیچ آسیبو نگرانی برای ایمنی بیماران و تمایل به ارائه مراقبت مطلوب ممکن است تقویت dermatopathologist تمایل به کامل احتیاطی.

نویسندگان

دکتر Joann Elmore از UCLA; Lisa Reisch, Andrea Radick هانا Shucard کاتلین کر و مایکل Piepkorn از دانشگاه واشنگتن; Martiniano فلورس از Edwards Lifesciences; دکتر ریموند Barnhill پاریس علوم و Lettres تحقیقات و دانشگاه پاریس دکارت; David سالمند از دانشگاه پنسیلوانیا و دکتر استوان Knezevich پاتولوژی همکاران. Piepkorn نیز همسو با Dermatopathology غربی است.

مجله

مطالعه منتشر شده در کارشناسی, American Journal of Clinical Pathology.

بودجه

موسسه ملی سرطان بودجه پژوهش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>