ECSO: Pensacola مرد حمله سابق پس از او به تازگی حاضر خود را پیشرفت

یک Pensacola مرد متهم به حمله به یک زن که او مورخ چهار سال پیش پس از او به تازگی حاضر خود را پیشرفت.

وسلی لیون 59 دستگیر شد پنج شنبه و شارژ با باتری تشدید باتری با سلاح مرگبار در اختیار داشتن هر دو کوکائین و مواد مخدر متعلقات و نقض آزادی مشروط.

او رزرو شده به Escambia County زندان بدون باند و همچنان در بازداشت به عنوان از بعد از ظهر جمعه.

زن با صحبت Escambia County Sheriff دفتر نمایندگان در جولای 9 بعد از آنها او را در حال قدم زدن در خیابان و گریه. نمایندگان اشاره کرد یکی از چشم بود و ورم کرده بود وجود دارد یک حلقه تیره اطراف یک طرف صورت خود را و او بوی آبجو.

که بی خانمان است گفت: او به خواب رفته بود روی ایوان جلوی خانه رها شده است که صبح هنگامی که او بیدار شد درد چیزی ضربه او را در صورت. او چشمانش را باز کرد و دیدم لیون ایستاده بالاتر از او است که زمانی که او متوجه او تا به حال لگد شده است در صورت.

او گفت مقامات لیون بود در مورد به پا زدن او را دوباره اما او گریختم که. لیون پس گفته او را برداشت تا موهای خود را در قفسه سینه و ریخت آبجو بیش از همه ،

زن زد از خانه لیون به دنبال در یک خاکستری سدان. او در نهایت از ماشین و تعقیب او را در خیابان با یک آبی بزرگ, آشپزخانه, چاقو, با توجه به گزارش.

زن گفت: معاونان او و لیون یک بار مورخ اما شکسته بود تا حدود چهار سال پیش. “او معتقد است دلیل او حمله کردند و او است چرا که او به تازگی حاضر پیشرفت خود را به” گزارش دستگیری متحده است.

لیون دستگیر شد پنج شنبه پس از یک معاون کشیده او را بیش از برای دوچرخه سواری بدون چراغ است. در طول یک جستجو معاون یافت مواد مخدر لوله و دو سنگ شکاف پنهان در لیون’ کلاه گزارش.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>