طاس عقاب ospreys جغدها و دیگر پرندگان با پرواز و یا شکار چالش های در حال حاضر می تواند بازسازی در ساحل زمرد پناهگاه حیات وحش در ناوار با تشکر از امکانات جدید.

پناه اختصاصی جدید خود را $100,000 رپتور توانبخشی مجتمع بیش از آخر هفته. در حالی که وجود دارد هیچ پرندگان در مرکز و در عین حال آن را اجازه می دهد تا کارکنان به بازسازی حیوانات که آن را نمی تواند قبلا.

“این یک قابلیت شگفت انگیز برای ما است. آن را واقعا است. این چیزی است که ما شده ایم نسبت به مدت حداقل یک دهه” گفت: لایحه اندرسن مدیر بازنشسته از ECWR.

این مجموعه دارای پنج mews یا رپتور زیستگاه. برای برخی از رپتورز به خدمات شیلات و حیات وحش نیاز به یک اندازه خاص از زیستگاه برای اطمینان از بازسازی حیوانات می توانند پرواز کنند به درستی و شکار مناسب اندرسن گفت. که اندازه 100 فوت طول 20 فوت عرض و 16 پا بالا.

چرا که پناه نمی تواند حجم مورد نیاز کارکنان به حال به کشتی پرندگان به یک مرکز در آلاباما به زخم التیام یابد. سفر اغلب می تواند استرس زا به حیوانات.

“این بسیار بالا-استرس و پرندگان و بسیاری از رپتورز” اندرسن گفت. “پس از آن از بین می برد که استرس است.”

شایع ترین دلایل برای رپتورز به مجروح شود این است که آنها یتیم از دست دادن زیستگاه از روشن برش و ماشین حملات. است که می تواند یا به دلیل پرندگان در محل اشتباه در زمان اشتباه و یا آنها را در کنار جاده خوردن, roadkill اندرسن گفت.

با وجود که بسیاری از رپتور جمعیت در شمال غربی فلوریدا در حال انجام هست. او گفت که او معتقد است عقاب جمعیت هستند و hawks باقی مانده پایدار است.

“من می توانم به شما بگویم این جمعیت به طور کلی در اینجا در شمال غربی فلوریدا انجام می دهند بسیار خوب است. من فکر می کنم ما بیشتر و بیشتر طاس عقاب رؤیت” اندرسن گفت.

اندرسن گفت: مطلب دیگر حیات وحش توانبخشی سازمان پیدا کردن در مورد مرکز نوتوانی آنها به احتمال زیاد به نوبه خود به ECWR.

جدید ریف: جدید غواصی صخره در ساحل کازینو به پایان رسید, حیات وحش در حال حاضر ظاهر می شود

بیشتر رؤیت: ‘این یک دید به ببین:’ گاو دریایی رؤیت در اطراف Pensacola Beach بیشتر رایج

تعامل انسان: لاک پشت دریایی سرخ لانه مختل انسان در نابارا, ساحل, FWC بررسی

“ما همه در تماس با هر یک از دیگر. وجود دارد هر دو حالت حیات وحش توانبخشی انجمن های ملی و بین المللی” اندرسن گفت. “آنها به احتمال زیاد خواهید از ما بخواهید اگر آنها می تواند پرندگان را به ما و البته ما می گویند بله.”

ادوین هنری صاحب هنری شرکت خانه های اهدا شده هر دو این مواد و نیروی کار برای امکانات جدید. او گفت که او تصمیم به کمک به این پروژه پس از یادگیری اندرسن سطح تعهد به کمک به حیوانات.

“رپتور قفس یکی از پروژه بزرگ اقلام مورد نیاز آنها” هنری گفت. “(اندرسن) توضیح داد که به من شور و شوق خود را. فقط صحبت کردن به او در آمد آن از طریق شور و شوق خود را برای این پرندگان با شکوه.”

هنری گفت: در گذشته او اهدا برخی از حفاظت easements اما در غیر این صورت این اولین بار است که مبادرت به حیات وحش و انسان دوستی. او گفت: مورد علاقه خود را رپتورز در حال ospreys که او به تماشای در آب در نزدیکی خانه خود را.

“من زندگی می کنند در خلیج فقط تماشای آنها را به شیرجه رفتن به پایین و گرفتن ماهی کفال,” هنری گفت. “من در صبح زود, شما آنها را بشنود پرواز بر فراز آب وجود دارد.”

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net