رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امضا فلوریدا $92.2 میلیارد بودجه پس از کنده کاری بیش از 1 میلیارد دلار در خط مورد وتو به برنامه ها و پروژه ها در سراسر کشور آن را به عنوان پرانتز برای ضربه به درآمد خود را از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

محلی برنامه ها و پروژه های در پنساکولا منطقه دیدم حداقل $5.65 میلیون کاهش از DeSantis’ وتو قلم از آنچه در مجلس تصویب شده در اوایل این سال است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه DeSantis اشاره کرد که بیش از $550 میلیون دلار از کاهش در آمد از خود ابتکارات و دولت مواجه شد, وضعیت بی سابقه ای با اقتصاد آن است.

“هنگامی که ما از بودجه در, سقوط ما شد عامل زیر مجموعه ای از فرضیات و ما همیشه می دانستیم که ما می تواند یک رکود اقتصادی” DeSantis گفت. “اما من فکر نمی کنم ما لزوما پیش بینی اقتصاد به سادگی توقف برای یک زمان.”

حداقل شش برنامه ها و پروژه های در Escambia County ارزش 3 میلیون دلار قطع شد از بودجه دولت دوشنبه از جمله:

 • دانشگاه وست فلوریدا دفتر توسعه اقتصادی و نامزدی (1.3 میلیون)
 • UWF تخصصی درجه برای آتش نشانان ($158,000)
 • Escambia County – Bluffs ورودی/حمل و نقل ارتقاء ($750,000)
 • Pensacola دولت – حمل و نقل نیروی کار توسعه ($500,000)
 • مغز کیسه های اولیه در برنامه های سواد آموزی ($50,000)
 • شمال ورزشی جوانان انجمن – Pensacola مرکز ساختمان ($300,000)

تشکر. الکس آندراده, R-Pensacola, گفت:, آن را همیشه درد به از دست دادن پول برای پروژه های که می تواند کمک به جامعه اما معتقد است که DeSantis تصمیم میگیرند او را به نگه داشتن دولت شناور.

“همه ما نیاز به سفت بستن کمربند ما در حال حاضر و کاهش, که در حال رفتن به سختی هستند که در سال آینده زمانی که ما به عقب می آیند و برای ملاقات با یک به طور چشمگیری کاهش پیش بینی درآمد” آندراده گفت.

بودجه امضاء: فلوریدا رژیم صهیونیستی است. DeSantis اسلش $1 میلیارد دلار در هزینه از بودجه دولت با توجه به کروناویروس

سناتور. داگ Broxson R-خلیج فارس نسیم گفت: او نا امید شده بود در کاهش DeSantis ساخته شده برای پروژه های محلی.

“این قطعا نبود اولویت من که دارم نا امید” Broxson گفت. “اما فرماندار است که حق و اعمال او است که درست است.”

Broxson گفت که او انتظار دارد دولت خواهد بود در مواجهه با کمبود درآمد در سال آینده و همچنین, اما او خواهد بود و آوردن همان پروژه های رو به جلو دوباره.

“ما فکر می کنم آنها خوب پروژه ها و ما همچنان به ارائه آنها را به فرماندار به عنوان زمانی که ما فکر می کنم آنها معتبر پروژه” Broxson گفت.

در حالی که کسانی که پروژه های قطع شد, چند بسیاری از آن را از طریق تکان دادن مانند $250,000 سپتیک به فاضلاب تبدیل به براونزویل و 500.000 دلار کمک مالی برای Pensacola و Perdido خلیج خور برنامه.

در مجموع پروژه های مختلف و برنامه های Escambia County خواهد بود دریافت بیش از 250 میلیون دلار در بودجه دولت در این سال است.

“شما سپاسگزار برای آنچه که شما قادر به نگه داشتن در یک بودجه یک سال شبیه به این, اما آن را ندارد ضرر و زیان را آسان به بلع” آندراده گفت.

در حالی که کسانی که برنامه های محلی در زمان بازدید از یک ایالت برنامه که توسط اداره UWF آن کل $29.3 میلیون بودجه axed. کامل فلوریدا به علاوه برنامه به طور کامل قطع تحت DeSantis وتو لیست.

فلوریدا حسابرس کل: توصیه UWF بازگشت 2.4 میلیون دلار در مدیریت هزینه های آن را ادعا و بدون اختیارات قانونی’

چند سانتا رزا شهرستان پروژه نیز در بلوک سفت هنگامی که فرماندار خود را اعلام کرد وتو لیست در روز دوشنبه.

سانتا رزا شهرستان کاهش

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis وتو در مجموع $2.65 میلیون دلار بودجه برای شش سانتا رزا پروژه های شهرستان از جمله:

 • نابارا, ساحل, سوراخ صابر آتش تلمبه زن ($500,000)
 • میلتون شمالی سانتا رزا آب منطقه ای احیای تسهیلات ($500,000)
 • سانتا رزا شهرستان سانتا مونیکا خیابان سنگ فرش ($100,000)
 • Holley-نابارا آتش District ($500,000)
 • شهر Jay – بری Hendricks پارک طرح جامع ($300,000)
 • Pea Ridge اتصال ($750,000)

این vetoing $500,000 برای میلتون تصفيه آب شد و بزرگترین ضربه به شهرستان در نظر گسترده منطقه ای تاثیر است. این شهرستان می گوید آن است که در نیاز مبرم به کمک های مالی برای این گیاه است که به سرعت نزدیک شدن ظرفیت و قطع کمک های مالی می تواند فشار پروژه بازگشت.

“من بر این باور بودند که فرماندار را مانند یک برش عمیق به بودجه و من امیدوار بود که تخصیص خواهد زنده ماندن” گفت: میلتون شهردار هدر لیندسی که زد بر روی پلت فرم از احداث فاضلاب تاسیسات. “اما من درک عمیق کاهش نیاز به ساخته شده در سراسر کشور و که باعث می شود آن را همه مهم تر برای بازگرداندن شورای اسلامی و پیروزی برای پیدا کردن بررسی مطلوب با برنامه های ما است.

“ما باید برای پیدا کردن جایگزین درآمد منابع” لیندزی اضافه شده است. “این پروژه برای رفتن به جلو به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

سام پارکر شهرستان منطقه 1 کمیساریای که نشان دهنده سرعت و Pea Ridge منطقه گفت که او بیش از حد نگران $750,000 بودجه قطع به Pea Ridge اتصال که او تبلیغ به عنوان یکی از مهمترین و تاثیرگذار پروژه های زیربنایی در بخش مرکزی این شهرستان تا کنون.

“این بودجه در حال حاضر 100 درصد اختصاص داده و بدون پول از دولت قوه مقننه” پارکر گفت. “ما فقط ساخته شده بود که (درخواست) در همکاری با ما تشکر. Jayer Williamson امید که ما می تواند برخی از کمک کنید. اما این پروژه نه مشروط بر این که بودجه.”

نبرد برای پول: خلیج فارس نسیم و میلتون هر دو نیاز به پول برای پروژه های آب. وجود دارد فقط به اندازه کافی بازگرداندن پول برای یک.

شهر جی $300,000 ضربه به آن خلیج Hendricks, پارک, پروژه نیز به احتمال زیاد مجموعه ای از پروژه بازگشت. شهر فقط به یک زمین بازی جدید برای پارک بود و امیدوار بود برای اضافه کردن چندین امکانات جدید به شهر مرکزی منطقه تفریحی.

تشکر. Jayer Williamson, R-سرعت که نشسته در یک کمیته بودجه گفت: همیشه دشوار است که از حق وتو لیست بیرون می آید و سانتا رزا پروژه آمار.

“شده اند وجود دارد بسیاری از بی خوابی شب تا دو صبح در کنگره صرف قرار دادن که بودجه هم تا مقدار زیادی از کار سخت و تلاش می رود به این که” ویلیامسون گفت. “میلتون پروژه چیزی است که من واقعا سعی کردم به انجام همه چیز را من می توانم به کمک آن. ما بودجه سال گذشته که خوب بود اما متاسفانه آن را وتو این سال است. … تا زمانی که من هستم ارسال به قوه مقننه به کار ما را ببینید که چگونه ما می توانیم نهایی که کمی از بودجه برای این پروژه است. این احتمالا یکی از مهم ترین پروژه های ما باید در آینده 20 تا 30 سال در شهرستان سانتا رزا.

“اما این بار دشوار منظور من بسیار سخت در حال حاضر,” او اضافه شده است. “من بسیار سپاسگزار برای پروژه های که من بودند که بودجه توسط فرماندار و ما زندگی می کنند به مبارزه با یک روز دیگر.”

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de