Escambia County سواحل عمومی در حال حاضر به طور کامل بازگشایی, Perdido کلید سواحل هنوز بسته در غروب

Escambia County کمیسیون رای دادند روز شنبه به طور کامل بازگشایی عمومی شهرستان سواحل و حذف یک بند محدود کردن ساعت در تمام سواحل به جز کسانی که در Perdido کلید.

عمومی کانتی سواحل از جمله صدا سمت خلیج طرف Pensacola Beach, Perdido, کلید, خواهد شد در حال حاضر به طور کامل باز است. به جز Perdido کلید سواحل دیگر نمی خواهد باز تنها 30 دقیقه قبل از طلوع آفتاب تا 30 دقیقه پس از غروب آفتاب.

ساحل را برانگیخت هنوز هم خواسته برای محدود کردن گروه به 10 نفر یا کمتر و به پایبندی به CDC اجتماعی فاصله اقدامات با نگه داشتن 6 پا فاصله بین دیگران هستند که در خانواده خود را فوری.

سالنها و امکانات حمام بازگشایی در سواحل عمومی. پارک سگ در حال حاضر بازگشایی شده است و مجاز در مناطق تعیین شده.

بیشتر: عکس: Pensacola, نابارا سواحل باز در اولین روز

بیشتر مردم ممکن است تعداد گردشگران در Pensacola, نابارا سواحل این آخر هفته روز یادبود

“من می خواهم به تکرار است که این سه مکان دسترسی در Perdido کلید بسته در غروب آفتاب; آنها sunup به غروب آفتاب” کمیسر Underhill گفت. “است که بخش مهمی از ما زیستگاه طرح حفاظت و ما تعهد و مسئولیت ما به دولت فدرال است. این تغییر است که ما در حال ساخت با توجه به غروب آفتاب به sunup تغییر نمی کند هر چیزی در مورد سیاست ها و روش در این سه شهرستان متعلق به عمومی دسترسی در Perdido کلیدی است.”

Kevin Robinson می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8527.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>