Escambia County سوابق 14th, مرگ به دلیل coronavirus

یک 14th, Escambia County ساکن مرده است با توجه به coronavirus فلوریدا وزارت بهداشت گزارش روز سه شنبه.

Coronavirus تایید شد در 86-year-old woman on May 2 و مرگ او تایید شد سه شنبه ،

Escambia County تا به حال فقط سه COVID-19 موارد گزارش شده یک شبه آوردن مجموع به 598 موارد در حالی که سانتا رزا شهرستان برگزار ثابت برای سومین روز متوالی با 158 موارد است.

در سطح ایالت 37,439 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش 542 موارد از دوشنبه. از کسانی که 1,471 اند 6,330 مردم باید در بیمارستان بستری شده است. که افزایش 72 مرگ و میر ثبت شده یک شبه و 211 جدید بستری شدن در بیمارستان.

از Escambia County, 14, مرگ و میر, 10 شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات. چهار مرگ و میر ناشی از جنوب اوکس مرکز مراقبت از سه نفر از ساکنان و کارکنان و چهار مرگ و میر ناشی از بروکدل Pensacola که تمام شده اند ساکنان. کارکنان و مقامات هنوز منتشر محل نهم و 10 LTC مرگ و میر.

سانتا رزا شهرستان دارای هشت مرگ و میر مربوط به COVID-19 از جمله حداقل پنج زندانی در بلککوتر رودخانه Correctional Facility در میلتون. همانطور که از صبح روز دوشنبه, این زندان دارای 48 زندانیان و 11 کارکنان که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>