واقعیت را بررسی کنید: ماسک? شما می توانید بپرسید که چرا آن نیست در برابر HIPAA یا چهارم یا پنجم اصلاحات

ادعا می کنند: آن را نقض HIPAA و چهارم و پنجم متمم به درخواست مردم چرا آنها با پوشیدن ماسک صورت

یک عکس به اشتراک گذاشته شده در Facebook از یک نشانه در پنجره کسب و کار در میشیگان با عنوان “صاحبان کسب و کار این است که چگونه آن را انجام داده است.”

نشانه ای توضیح می دهد که در میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer دستور داده است تا مشتریان به پوشیدن ماسک در مرکز.

“اگر شما یک وضعیت پزشکی است که شما مانع از پوشیدن ماسک شما نیاز به پوشیدن یک” نشانه خوانده شده. “اگر شما با پوشیدن یک ما فرض را بر این مورد است. با توجه به HIPAA و متمم چهارم قانون اساسی ما نمی خواهد شما بخواهید در مورد وضعیت خود را.”

این ادعا در مورد HIPAA و متمم چهارم قانون اساسی نیست خاص به میشیگان و از آن شده است تصریح کرد در کسب و کار از Ellsworth مین به Leesburg, Virginia به دهلی نو Township, Ohio.

های مختلف ویروسی پست که به دروغ ادعا می کند که آمریکایی های معلول ارائه می دهد یک پتو معافیت به ماسک-پوشیدن همچنین ادعا کرد “حق خود را برای حفظ حریم خصوصی و یا سابقه پزشکی است که بیشتر محافظت می شود 5 متمم.”

ماسک? شما می توانید بپرسید – یا بود پرسید: – چرا که نه بدون نقض بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون شناخته شده به عنوان HIPAA یا چهارم یا پنجم متمم قانون اساسی ایالات متحده.

ایالات متحده آمریکا امروز افشا و خنثی ادعا می کنند که ادا پتو را فراهم می کند حفاظت از ماسک قوانین. قانون اجازه نمی دهد که کسی را غیر فعال و یا در غیر این صورت به چشم پوشی از ماسک مورد نیاز بدون از دیگر اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

چه HIPAA?

HIPAA یک قانون است که تنظیم پوشش بیمه سلامت و حفاظت از اطلاعات سلامت با توجه به آلن Meisel یک استاد حقوق و اخلاق زیستی در دانشگاه پیتسبورگ.

“حفاظت از اطلاعات بهداشتی فراهم HIPAA را قانون حریم خصوصی تنها به اطلاعات سلامت است که در اختیار داشتن آنچه در قانون اشاره به عنوان “تحت پوشش نهادهای'” Meisel نوشت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز. نهادهای تحت پوشش شامل برنامه های بهداشتی مراقبت های بهداشتی clearinghouses و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که انجام معاملات به صورت الکترونیکی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“HIPAA تجویز قوانین که چگونه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیمه و همکاران کسب و کار باید حفاظت از حریم خصوصی از اطلاعات سلامت در مورد بیماران و جلوگیری از آنها را از افشای اطلاعات به جز در شرایط محدود” Meisel گفت. “آن را به سادگی نمی شود به هر چیز دیگری.”

پس از آن قابل اجرا به سوالات از یک صاحب کسب و کار به یک حامی یا یک فرد دیگر. این قانونی است بپرسید که چرا یک فرد با پوشیدن یک ماسک از جمله درخواست در مورد یک وضعیت پزشکی است که مانع از آن است.

واقعیت را بررسی کنید: ADA فراهم نیست پتو معافیت از ماسک صورت مورد نیاز

وجود دارد هیچ قانونی ممنوعیت آنچه مردم می گویند به یک دیگر در مورد سلامت خود را.

“برای مثال اگر کسی به من می گوید که آنها باید آزمایش مثبت برای COVID-19 وجود دارد و هیچ منع قانونی در من گفتن کسی دیگری” Meisel نوشت. “این ممکن است دوستانه یا نامهربان اما آن را غیر قانونی نیست.”

آنچه در مورد چهارم و پنجم اصلاحات?

متمم چهارم قانون اساسی آمده است که “حق مردم را به امن در افراد خود, خانه مقالات و اثرات آن در برابر جستجوهای غیر منطقی و تشنج, نباید نقض شود.”

آن را نیز نیاز دارد که حکم صادر نمی شود و بدون “علت احتمالی.”

سایت ایالات متحده دادگاه روشن است که متمم چهارم قانون اساسی “محافظت مردم از جستجوهای غیر منطقی و تشنج توسط دولت است.”

این یک نکته مهم: با دولت است. صاحبان کسب و کار و یا افرادی که می پرسند چرا کسی نیست با پوشیدن ماسک در حال نقض متمم چهارم قانون اساسی و یا هر گونه اصلاح در این لایحه حقوق.

“همه آنها محدودیت در قدرت دولت و نه در قدرت افراد و شرکت های خصوصی شرکت های بزرگ و یا کسب و کار دیگر به نام فقط چند” Meisel نوشت: با اشاره به قانون اساسی ایالات متحده برای اولین بار 10 اصلاحات.

پنجم متمم حاکم بر پرونده های جنایی. این تضمین می کند “دادرسی”; احکام که “هیچ فرد برگزار خواهد شد برای پاسخ به یک سرمایه و یا در غیر این صورت بدنام جرم مگر اینکه در بیان را رد کرد و یا کیفرخواست از یک هیئت منصفه”; منع مردم از “دو بار قرار داده و در معرض خطر از زندگی و یا اندام” برای همان جرم; بهانه افراد از شاهدان در برابر خود و محافظت از مالکیت خصوصی از بودن گرفته شده برای استفاده عمومی است.

هیچ کدام از این ها قابل اجرا است به ماسک-پوشیدن مگر اینکه کسی به اتهام یک جرم جنایی مربوط به این مسئله است.

امتیاز ما: غلط

نه HIPAA و نه چهارم یا پنجم اصلاحات امر به افراد یا صاحبان کسب و کار به طوری که ادعا می کند در پست های که این ادعا نادرست است. آن است که قانونی برای مالک کسب و کار به درخواست یک unmasked فروشگاه حامی چرا او با پوشیدن یک ماسک حتی اگر این بدان معناست که درخواست در مورد یک وضعیت پزشکی است. مردم می توانند از یکدیگر در مورد سلامت خود و انتخاب – اگر آنها لازم نیست که برای پاسخ به.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • ایمیل مصاحبه با ایالات متحده آمریکا امروز و دانشگاه پیتسبورگ پروفسور آلن Meisel
  • وزارت بهداشت و خدمات انسانی “HIPAA حریم قانون”
  • اساسی و مشروح ، Congress.gov, “متمم چهارم”
  • اساسی و مشروح ، Congress.gov, “متمم پنجم”
  • ایالات متحده دادگاه “چه متمم چهارم قانون اساسی چیست؟”
  • ایالات متحده آمریکا امروز “واقعیت بررسی: ADA فراهم نیست پتو معافیت از ماسک صورت نیاز”

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر