اولین موارد COVID-19 موجود در سانتا رزا زندان شهرستان, 2 زندانیان باید ویروس

سانتا رزا County Sheriff Bob Johnson پنج شنبه اعلام کرد که دو زندانی مستقر در سانتا رزا زندان شهرستان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

این اولین مورد از coronavirus به گزارش در مرکز.

“ما شستشو heck از آن زندان تقریبا به صورت مداوم” جانسون گفت: قبل از اضافه کردن “ما تا به حال دو مورد مثبت از 600 زندانی و من فکر می کنم که هر آنچه ما در حال انجام کار است.”

جانسون اعلام کرد که دو مورد در همان روز که Escambia County مقامات تایید کرد سه زندانی قرار دارد در Escambia County زندان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. این سه نفر همچنین آنهایی که اولین بار در سال گزارش شده است که امکانات.

مثبت زندانیان در Escambia County: اولین موارد COVID-19 موجود در Escambia County زندان سه تن از زندانیان ویروس

دو زندانیان مبتلا به کروناویروس در آغاز هفته پس از زندگی در همان واحد گاهی اوقات به عنوان یک “pod” در مرکز.

هر دو زندانی را از هر دو منتقل شده است و از خود قبلی چهارم زندگی می کنند. تمام زندانیان دیگر که زندگی در نزدیکی آنها را مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس و متوجه نیست که آن را قرارداد.

این دو زندانی که تست مثبت بودند نقل مکان کرد و به منفی درجه سلول.

“ما منفی سلول های هوا” جانسون توضیح داد. “به این معنی که هوا recirculated به این سلولها به تنهایی. هوا گردش به بقیه زندان و یا در خارج. ما تا به حال آنها را برای سل یا هر آنچه قبل از همه گیر ضربه و در حال حاضر ما باید آنها را برای این استفاده بیش از حد.”

منفی درجه سلول های موثر در کنترل گسترش از هر گونه بیماری مسری Johnson, اضافه شده.

مقامات بر این باورند که دو coronavirus مثبت زندانیان قرارداد این ویروس از زندان از کارکنان آنها شده بود در مجاورت نزدیک با قبل از خود را تشخیص.

“هنگامی که فرد آزمایش مثبت ما آزمایش زندانیان که در مجاورت نزدیک به آنها” جانسون گفت.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8680.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>