پنج مایل باتلاق آتش: شهرستان برآورد $1.9 میلیون نفر در آسیب سرنشینان جلو و عقب به عنوان آتش آرام پایین

پس از پنج روز, چند آژانس پاسخ به پنج مایل باتلاق آتش در میلتون, Santa Rosa شهرستان مدیریت اضطراری اعلام کرد شنبه شب آن است که عقب کشیدن ساختار آتش تجهیزات و پرسنل با آتش بودن حداقل 65% موجود است.

فلوریدا خدمات جنگل را حفظ فرماندهی آتش با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط این شهرستان است. فلوریدا خدمات جنگل آبی حادثه تیم مدیریت که در زمان فرماندهی در ظهر روز پنج شنبه است که بر اساس سانتا رزا شهرستان مرکز عملیات اضطراری.

آتش باتلاق بررسی: فلوریدا, کشاورزی, راه اندازی بخش تحقیقات جنایی را به پنج مایل باتلاق آتش

پنج مایل باتلاق آتش آغاز شده به عنوان یک کنترل سوختگی در مالکیت خصوصی نزدیک به یک هفته پیش اما فرار کردم و از کنترل خارج. روز چهارشنبه آتش پرید بین ایالتی 10 وادار دو روز تعطیلی از عمده فلوریدا عروق و باعث 1,100 خانه را تخلیه کردند.

این شهرستان خواهد شد در آسانسور اجرای قانون بازرسی در Garcon نقطه جاده تخلیه منطقه در 7 p. m. روز شنبه و ترافیک عادی مجاز خواهد بود. سانتا رزا شهرستان کلانتر دفتر حفظ خواهد شد حضور در این منطقه است. شهرستان خواسته است هر کسی که ساکن برای جلوگیری از این منطقه در حالی که خانواده ها به خانه هایشان بازگردند.

سانتا رزا شهرستان خسارت ارزیابی تیم تعیین کرده است 14 سازه های مسکونی تخریب شد و هفت آسیب دیده با مجموع 27 ساختمان نابود شده است. مقدار تخمین زده شده برای ساختمان های مسکونی و زیان است که کمی بیش از $1.9 میلیون نفر است.

هیچ پاسخ و یا ساکنان مجروح شدند, این شهرستان گفت. کمک های پولی برای بهبودی طولانی مدت تلاش برای ساکنان که از دست داده اند خانه های خود را می توان به امن تر سانتا رزا.

شهرستان شهروندان اطلاعات خط را در 7 p. m.

“سانتا رزا شهرستان همواره در روابط کاری قوی با دولت ما و شرکای منطقه ای” گفت: عمومی مدیر ایمنی براد بیکر در انتشار اخبار. “ما قدردانی خود را به موقع و خستگی ناپذیر پشتیبانی و ما می خواهم برای تشکر از هر کسی که تن به تن در – از آتش بر روی زمین و در هوا به کارکنان منینگ شهروندان اطلاعات خط به رستوران ارائه وعده های غذایی برای ما evacuees.”

شروع به بازسازی: خانواده به خانه بازگشت به ویرانی

سازمان های که در پاسخ به پنج مایل باتلاق آتش عبارتند از Allentown, Avalon, بغداد, شرق Milton, هارولد, Munson, سرعت, افق Whiting حوزه خلیج فارس نسیم میدوی, Holley-ناوار و نابارا, ساحل, آتش ادارات در شهرستان سانتا رزا همراه با Okaloosa Wildland وظیفه نیروی جکسون نجات آتش Wildland وظیفه نیروی هرتز-57 1302 Wildland نیروی کار, Escambia County (فلوریدا), آتش, Escambia County (آلاباما) آتش Baldwin County Fire, فلوریدا, جنگل, خدمات نجات غریق آمبولانس سانتا رزا شهرستان کلانتر دفتر و سانتا رزا شهرستان مدیریت اضطراری.

وجود 117 پرسنل اختصاص داده شده به پنج مایل باتلاق آتش.

روز یکشنبه خدمه خود ادامه خواهد داد به گشت mop تا نقاط داغ و نظارت بر اثرات دود.

آن است که در حال حاضر در اوج فلوریدا آتش سوزی های نجومی و با باد بالا و پایین درجه حرارت ساکنان به شدت دلسرد از سوزاندن برگ باقی مانده و یا سطل زباله و خاطر نشان کرد به پرت کردن ته سیگار از پنجره ماشین. مقامات با بلک واتر جنگلداری مرکز در ادامه به خودداری از سوزاندن مجوز.

پنج مایل آتش باتلاق در حال حاضر تحت تحقیقات جنایی.

آنی جاهای خالی را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>