Flashback جمعه: سه سرعت rec بیس بال تیمی از سال 1995 که در آینده بازیکنان MLB

آن را سخت به تصور کنید که اکثر لیگ اصلی بیس بال بازیکنان شرکت کننده در این ورزش در سطح جوانان.

اما به سه rec توپ تیمی که همه در رفت و به بازی در این رشته به نظر می رسد به مراتب برجسته تر است.

که در سال 1995 زمانی که سرعت ورزشی و تفریح انجمن به میدان فرستاد همه ستاره تیم بیس بال با امثال زمان بزرگ-اتحادیه جاش دونالدسون همراه با بابی Cassevah و PJ والترز هر دو سابق MLB بازیکنان.

آن دوران مشخص شده برخی از نهایی سال از کلاسیک پارک-لیگ بیس بال.

این بازی دارای انتقال به مدرن روز, سبک, سفر, توپ, تیم, است که گرد هم آوردن ورزشکاران بسیار گسترده تر از مناطق است و به نظر می رسید به تولید بسیار متفاوت احساس می کنید.

“ما را از غرور زیادی در آن روزها و ما برنده back-to-back-to-back (قهرمانی),” Cassevah گفت. “این فقط بچه ها از سرعت جی و نزدیک و همه ما بهترین دوستان است. ما بهترین چیزهای. ما نبود اسپانسر شده از طرف Verucci یا آدیداس. اما ما می خواهم به راه رفتن در آن وجود دارد با ما کثیف پیراهن شلوار و cleats و من واقعا نمی به یاد داشته باشید ما از دست دادن بازی ها.”

Cassevah شده در سرعت بالا و دونالدسون بازی وجود او دانشجوی سال اول و دوم سال قبل از حرکت به همراه ایمان جایی که والترز بازی در تمام چهار سال است.

با وجود جدایی Cassevah گفت: سه نفر باقی مانده به این روز است.

Cassevah به دست آورده TEPFER همه افتخارات منطقه و همه افتخارات دولت به عنوان یک دانشجوی سال دوم و سوم. بازی کامل تاریخ او را به عنوان شماره 7 پارچ در کشور و شماره 1 پارچ در فلوریدا به عنوان ارشد او در فصل در حالی که او تا به حال یک سوار و کلامی تعهد به LSU.

فوتبال صدمه ارشد خود را در سال مورد نیاز Cassevah به اولنار وثیقه بازسازی ليگامان, معمولا شناخته شده به عنوان تامی جان عمل جراحی و او از دست رفته خود را در سال آخر.

او تدوین شد و در سال 2004 توسط Anaheim Angels – در حال حاضر لس آنجلس فرشتگان – در 34 دور و ساخته شده خود را MLB اولین بار در سال 2010. به عنوان یک مسکن او عمده-لیگ حرفه ای با یک 3-3 رکورد 34 strikeouts و 3.24 دوران بیش از سه فصل است.

به عنوان سالمندان دونالدسون و والترز چراغ ایمان به دولت عنوان در حالی که دونالدسون نامگذاری شد, آلاباما, Gatorade بازیکن سال. او به پایان رسید که در آن سال با یک .515 طور متوسط پنبه حلاجی شده و مجموعه تک-فصل مدرسه سوابق در بازدید (55), RBIs (54) دو برابر (21) و سه برابر (6).

دونالدسون با حضور آبرن به عنوان یک سوم baseman بود و به نام یک Louisville Slugger پیش فصل همه آمریکایی در سال 2007. بعد از آن سال او تدوین شد و در دور اول توسط توله شیکاگو. او در حال حاضر با دوقلوها مینه سوتا شده است و به نام سه نفر-زمان MLB همه ستاره دو بار نقره مشت زن برنده جایزه و آمریکا MVP لیگ در سال 2015.

والترز به حال حرفه ای ضبط از 36-1 در ایمان بود که یک برنامه بهترین. او همچنین مجموعه ای واحد از فصل پرونده با strikeouts و عصر.

والترز با حضور آلابامای جنوبی و خورشید بود کمربند کنفرانس حرفه ای, رهبر در strikeouts قبل از او پیش نویس توسط St. Louis Cardinals در سال 2006.

او MLB اولین بار در سال 2009 و خاموش چهار سال کار حرفه ای با شش برد و 104 strikeouts.

در حال حاضر Cassevah اختصاص داده است مقدار زیادی از وقت و شور و شوق به هدایت جوانان و دبستان سطح بازیکنان بیس بال به عنوان عملیات و مدیر مرکز در Clubhouse: تمام ورزشی مرکز آموزش در سرعت.

در حالی که او اذعان دارد تفاوت بین جوانان امروز بیس و عصر که او در, او در تلاش برای مخلوط های قدیمی با جدید از طریق کمک های خود را به محل باشگاه وانجمن.

“من می خواهم برای دیدن برای دیدن بیس بال جوانان جایی در میان چه مردمی امروز و آنچه آن را مانند زمانی که من بازی” Cassevah گفت. “سفر به توپ شده است تا حدودی از پول ساز برای برخی از امکانات و ساخته شده است آن را مشکل تر برای یک شهر کوچک بچه – مثل من – برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض. من همیشه دوست داشتم زادگاه احساس می کنید که rec لیگ بود و از دست رفته نیست چشم از آن.”

برایان Achatz را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>