فلوریدا رژیم صهیونیستی است. DeSantis اسلش $1 میلیارد دلار در هزینه از بودجه دولت با توجه به کروناویروس

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis وتو 1 میلیارد دلار در هزینه های دوشنبه از $93.2 میلیارد بودجه دولت گردد توسط همکار خود را رهبران جمهوریخواه در فلوریدا مقننه قبل از coronavirus همه گیر شروع به خرد اقتصاد است.

DeSantis کرد و گفت: “رشته سوزن” در حفظ برخی از ليزينگ طرح های پیشنهادی از جمله پرداخت حقوق معلمان و کارکنان دولت و بیش از $625 میلیون دلار در پروژه های آب.

در حال حاضر $92.2 میلیارد بودجه تنظیم شده است را به اثر چهار شنبه.

“ما تا به حال دستاوردهای بزرگ و دستاوردهای بزرگ” DeSantis گفت. “در همان زمان بودجه آینده دلیل ما شروع به دیدن اثرات اقتصادی از coronavirus همه گیر است که تغییر مسیر اقتصاد کشور و بدیهی است که اقتصاد در اینجا در فلوریدا.”

در میان کاهش است $225 میلیون دلار در بودجه دولت برای مسکن مقرون به صرفه است که DeSantis گفت: جبران خواهد شد $250 میلیون دلار پول فدرال برای اجاره و وام مسکن کمک کارگردانی به فلوریدا تحت مراقبت در عمل بودجه.

یکی دیگر از 20 میلیون دلار بود را وتو کرد از فلوریدا کار رشد کمک مالی صندوق های توسعه اقتصادی تلاش است که مورد علاقه DeSantis که گفت که نمرات خود را در اولویت بود که قربانی به همراه بودجه به تعادل است.

بیشتر: تاریخی سیاه و سفید کالج مبارزه برای بقا, بازگشایی, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: DeSantis می گوید فلوریدا برنده تعطیل نمی کردن دوباره با وجود جدید سنبله در coronavirus موارد

“در نگاه به بودجه و هدف من این بود که سعی کنید برای حفاظت از دستاوردهای تاریخی است که ما قادر به انجام در حالی که همچنین تحقق تاریخی پس انداز بنابراین ما می تواند قرار داده فلوریدا در یک جامد مالی بنیاد” فرماندار گفت.

زمانی که قوه مقننه تصویب بودجه در اواسط ماه مارس دولت تا به حال کمتر از 300 مورد از coronavirus یک سطح که از دوشنبه تا به حال افزایش یافت و به 146,341 موارد به عنوان فلوریدا مقامات بهداشتی گزارش دیگری 5,266 موارد جدید.

یکی دیگر از 28 مرگ و میر گزارش شده دوشنبه آوردن مرگ و میر در فلوریدا به 3,447 از این بیماری است. در همه 14,354 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است در این دولت به دلیل COVID-19 بالقوه مرگبار بیماری ناشی از ویروس است.

$1 میلیارد وتو توسط DeSantis است که یک رقم قابل توجه اما پیشی سابق فرماندار تگزاس ریک اسکات که در سال 2017 وتو کل مدرسه صرف بخشی از بودجه دولت – میلیارد دلار – و به نام نمایندگان مجلس را به جلسه ویژه آن را ازنو.

اما روشن شده است برای هفته ها که در این سال بودجه را به انجام برخی از عمده re-قطعه سازی. DeSantis monthlong shut-down در آوریل غیر ضروری کسب و کار همراه با ممنوعیت در رستوران ناهار خوری مسدود فلوریدا اقتصاد و کمک به یک سال-به-تاریخ 1.3 میلیارد دلار زیان در پیش بینی مجموعه های مالیاتی.

DeSantis هر چند گفت: 1 میلیارد دلار در وتو اجازه می دهد که پول را به نگه داشته می شود را کنار گذاشته و کمک می کند تا پد ذخایر دولت به 6.3 میلیارد دلار پول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر اقتصاد در ادامه به ترش در میان همه گیر.

دولت نیز کشیده شده است $4.6 میلیارد دلار در فدرال مراقبت پول برای کمک به پوشش هزینه های اقدامات انجام شده برای مبارزه با کروناویروس.

“فرماندار می داند که ما نمی توانیم مالیات و صرف ما راه خروج از رکود” گفت: مجلس خوزه الیوا, R-میامی. “واقعیت امروز این است که یک استارک یادآوری است که در زمان مقدار زیادی صرفه جویی در یک روز بارانی تنها مسئول استفاده از بیش از حد.”

فلوریدا, حزب دموکرات, اما بازیگران این بودجه وتو به عنوان بخشی از یک بزرگتر شکست های دولت و ملت جمهوری خواه به رهبران آدرس coronavirus.

“از روز اول بحران DeSantis را نادیده گرفته است کارشناسان بهداشت عمومی و به دنبال آن منجر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: فلوریدا, حزب دموکرات صندلی Terrie Rizzo. “نتیجه بوده است botched بازگشایی و رکود اقتصادی در فلوریدا.”

او با انتقاد DeSantis برای برش “بدون مشورت با مجلس و یا هر انتخاب رهبران دموکرات.”

قانونگذاران دموکرات به نام برای یک جلسه ویژه به readdress دولت هزینه نیاز دارد. اما DeSantis و قانونی رهبران جمهوریخواه باید رد آنها جرقه دور دیگری از اصرار دوشنبه از دموکرات ها.

بیشتر: مجلسی می یابد نظرسنجی فلوریدا تصویب DeSantis coronavirus پاسخ; مخلوط در اثر

بیشتر: به عنوان coronavirus موارد صعود به ارتفاعات جدید Gov. DeSantis تلاش برای آرام کردن ترس

“این بحران نیاز ما در مجلس به قانون در حال حاضر — و نه بعد گفت: Rep. بن الماس D-سنت پترزبورگ عضو مجلس بودجه کمیته است.

همراه با عقب نگه داشتن در مخارج دولت مقرون به صرفه مسکن پول دیگر وتو توسط خواه فرماندار شامل $134.6 میلیون دلار در کمک های دولت به دولت های محلی و حدود 60 میلیون دلار در افزایش نرخ برای مسکونی و بزرگسالان ارائه دهندگان مراقبت های روز.

ده ها تن از شهر آب و فاضلاب و پروژه های که به طور معمول در قرعه کشی میلیون ها دلار در هزینه های دولت – نیز وتو توسط DeSantis.

به طور مشابه, پول دولت برای دانشگاه های پروژه نیز کنار گذاشته. موجود در وتو شد 5 میلیون دلار برای کالج ایالتی فلوریدا-گاو دریایی, ساراسوتا را Parrish Center; $20 میلیون برای فلوریدا, کالج دانشگاه ایالتی کسب و کار; و 1 میلیون دلار برای دانشگاه فلوریدا Lastinger مرکز.

یکی دیگر از 15 میلیون دلار برای دولت دانشگاه تمایز جایزه با هدف در مدارس دیگر از UF, FSU و دانشگاه فلوریدای جنوبی که در حال حاضر برجسته به وضعیت دانشگاه نیز قطع شده است.

DeSantis وتو نزدیک به $3.8 میلیون دلار برای امکانات فرهنگی, کمک های مالی, پاک کردن پول در خط برای بسیاری از پروژه های هنر از جمله 500.000 دلار برای Asolo مجموعه تئاتر در ساراسوتا به گسترش تولید و تمرین و امکانات.

همچنین وتو شد $2.8 میلیون در فرهنگ کمک های مالی که ارائه شده اند $25,000 در هر یک از سازمان ها از جمله ونیز موسسه هنرهای نمایشی و موسیقی جاز باشگاه ساراسوتا.

بزرگترین بودجه رده – فرهنگی و موزه کمک های مالی – دست نخورده بود. آن را فراهم می کند 13.6 میلیون دلار برای حمایت از 489 سازمان های غیر انتفاعی در سراسر کشور حدود یک سوم از کسانی که واجد شرایط برای حمایت از دولت است.

DeSantis گفت که او انتظار می رود بسیاری از برنامه ها و پروژه های axed از بودجه برای بازگشت اما نه تا زمانی که اقتصاد را دور می زنند.

“به عنوان واقعیت تغییرات من فکر می کنم همه ما باید به رسمیت شناختن است که هیچ یک از ما در حال رفتن به همه چیز ما می خواهیم” او گفت:.

DeSantis را حفظ $625 میلیون دلار برای آب بهبود و باتلاقی مرمت دوم-سال قسط در چهار سال $2.5 میلیارد تلاش فرماندار مشخص شده به زودی پس از سوگند در نظر گرفته شده و به سهولت امور خارجه بسیاری از آب گلایه از جمله قرمز-جزر و مد و جلبک های سبز-آبی.

نیز وجود دارد 3% در سراسر-هیئت مدیره افزایش حقوق برای کارکنان دولت در ابتدای ماه اکتبر.

اکثر دولت کارگران را بدست پرداخت را افزایش می دهد تنها در دو از 12 سال گذشته از دست داده و 3 درصد از حقوق خود را به حقوق بازنشستگی کمک های مورد نیاز توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در سال 2011. آخرین سراسر-هیئت مدیره پرداخت افزایش در آمد در سال 2013.

در بودجه معلم افزایش حقوق بسته بالغ بر 500 میلیون دلار است و با هدف آوردن حقوق پایه به $47,500 در فلوریدا سطح به دنبال فرماندار. DeSantis تا به حال در واقع پیشنهاد میلیارد و 902 میلیون بسته به افزایش حداقل پرداخت و با ارائه پاداش.

بسیاری از معلمان گروه تا به حال با انتقاد از DeSantis پیشنهاد برای نادیده گرفتن معلمان جانباز و به احتمال زیاد به ایجاد نابرابری در بسیاری از مناطق. مجلس طرح شامل 100 میلیون دلار افزایش برای شهرستان برای افزایش حقوق مدرسان با تجربه و کارکنان.

جی Handelman از ساراسوتا هرالد تریبون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>