برای بسیاری از سیاه پوستان و لاتین در L. A., محله شرایط را امن تر-در-خانه سفارشات سخت تر

بیش از 2 در 5 سیاه پوستان و لاتین در لس آنجلس صورت بالا بار از شهرستان سرپناه در محل قواعد چرا که آنها زندگی می کنند در پر جمعیت جوامع با دسترسی محدود به فضاهای باز و دسترسی محدود به مواد غذایی با توجه به جدید UCLA سیاست گزارش (PDF).

این گزارش توسط UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار UCLA مرکز محله دانش و Ong & همکاران در نظر گرفته شده است برای حمایت از سیاست ها و برنامه هایی که آدرس نابرابری رو به کسانی که در محله که در آن با رعایت امن تر-در-خانه سفارشات دشوار است و به ارائه راهنمایی برای مقامات دولتی به عنوان کالیفرنیا ظهور از COVID-19 بیماری همه گیر.

“پناهگاه در محل دستورالعمل های لازم اقدام بهداشت عمومی به منظور کاهش COVID-19 موارد از طریق فیزیکی, فاصله, اما نه همه محله ها راه اندازی برای حمایت و تشویق مردم به ماندن با خیال راحت در خانه گفت: Sonja دیاز نویسنده این گزارش و مدیر موسس ابتکار سیاست. “ما می دانیم که هیچ ریویرا امن تا زمانی که ما همه امن است و نیاز به توجه ویژه به نیازهای آسیب پذیر ترین جوامع است.”

محققان با استفاده از سه معیار برای تعیین بار در محله امن تر از در خانه محدودیت: تراکم جمعیت در دسترس بودن پارک عمومی و فضای نسبی تعداد خانوارهای بدون دسترسی به نزدیکی یک سوپر مارکت. نتایج کاهش یافت و به سه دسته: مناطق بالا و متوسط و کم بار.

در این گزارش که 12 از 15 بیشتر بر دوش جوامع متمرکز در جنوب لس آنجلس در حالی که 15 حداقل تحت تاثیر مناطق پراکنده در سراسر شهرستان مرفه تر ساحلی و مناطق کوهستانی.

UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار/UCLA مرکز محله دانش/Ong & همکاران

دوازده از 15 بیشتر بر دوش جوامع (قرمز) هستند متمرکز در جنوب لس آنجلس; حداقل مناطق آسیب دیده (آبی) تمایل دارند در شهرستان ساحلی و مناطق کوهستانی.

“در حالی که ساکنان در محلات دیگر باید گزینه های فراوان برای خدمات ضروری مانند داروخانه ها و مواد غذایی در جوامع بر دوش مناطق مانند جنوب لس آنجلس عدم ضرورت اساسی افزایش ناامنی غذایی و یا وادار کردن ساکنان به خارج از خانه های خود را بیش از ممکن است امن برای پاسخگویی به نیازهای خانواده خود گفت:” سیلویا Gonzalez یک محقق در مرکز محله دانش و همکاری نویسنده این گزارش است.

“جاده به بازیابی از COVID-19 مستلزم آن است که مسئولان شهرستان با توجه به نیازهای خاص جوامع در مواجهه با بزرگترین مشکلات,” او گفت:. “بهداشت عمومی بحران قرار دادن یک نور افکن در بی عدالتی رو محروم جوامع ایجاد کرده است و نیاز فوری به بهبود منابع که مورد نیاز خواهد بود فراتر از زمان همه گیر.”

این پژوهش مختصر قرار می دهد جلو پنج توصیه برای لس آنجلس مسئولان شهرستان و دیگر حوزه های قضایی با بر دوش جمعیت:

  • گسترش COVID-19 تست با تمرکز بر محله است که در صورت کمترین خطر در طول امن در خانه ،
  • ارائه حمل و نقل کمک و اضافه کردن شخصی مراقبت از منابع مانند ضد عفونی کننده دست در اتوبوس متوقف می شود.
  • گسترش پرداخت می شود ترک گزینه برای دستمزد پایین کارگران یا کارکنان در بخش خدمات به دلسرد کردن مردم از رفتن به محل کار هنگامی که آنها احساس بیمار.
  • افزایش کمک های غذایی.
  • گسترش با سرعت بالا دسترسی به اینترنت و شبکه امنیت اجتماعی شامل امداد از جمله پزشکی و مراقبت از کودک و اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش, برنامه های, با گسترش واجد شرایط بودن و دراز سود دوره است.

این پژوهش مختصر سوم در یک سری از مقالات پژوهشی بررسی اقتصادی تاثیر COVID-19 همه گیر در محله در لس آنجلس. قبلی مقالات پژوهشی دریافتند که آسیایی-آمریکایی و لاتین در محله در لوس آنجلس بودند آسیب پذیر با توجه به همه گیر تاثیر (PDF) در خرده فروشی و خدمات بخش و لاتین در محله (پی دی اف) کمتر به احتمال زیاد به دریافت فرد تخفیف تحت مراقبت عمل می کنند.

Ong & Associates یک سیاست های اقتصادی و تجزیه و تحلیل شرکت مشاوره ای متخصص در منافع عمومی مسائل; شرکت ارائه خدمات pro bono برای مطالعه است. موسس آن است که پل Ong مدیر مرکز محله دانش است که مستقر در UCLA Luskin دانشکده امور عمومی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>