فورت والتون زن نمی تواند به استطاعت از دست, کار در تام نما. او روز بعد از COVID.

فورت والتون بیچ – انجمن’rae Wysocki-مک اینتاش شد یک کارگر سخت.

او هرگز شکایت کرده است. او هرگز نشان داد تا اواخر. او هرگز در بیمار نامیده می شود – حتی زمانی که او بیمار بود.

26 سال مشغول به کار او در اواخر شیفت شب 8 ژوئیه در تام نما در فلورانس خیابان در فورت والتون بیچ در حالی که مبتلا به تب و سرفه و تنگی نفس. این بود که یک روز قبل از او پذیرفته شد به فورت والتون بیچ مرکز پزشکی جایی که او درگذشت دوشنبه در واحد مراقبت های ویژه پس از گفتن چند خانواده

انجمن’rae سخت بود کارگر – ضروری است ،

“من covid و آنفولانزا” انجمن’rae به او گفت: شوهر, اسکاتی مک اینتاش در یک پیام متنی ارسال در ساعت 5 شنبه از بیمارستان اتاق.

“عشق شما”

“شما بیدار است؟”

“لطفا کودکان بیدار”

Scotty فرستاده بسیاری از پیام های متنی, اما او هرگز پاسخ داده است.

“من فقط نمی توانستم نفس بکشم’

تیلور کندی می کردند در زمرد ایجاد کرد به مدت چهار سال – تام نما در راه رفتن فاصله از خانه او. او اغلب می رود وجود دارد به بستنی با کودکان خود و یا خرید یک Redbull و معمولا می بیند انجمن’rae که می رود توسط, انجمن, پشت پیشخوان.

زمانی که کندی در آمد برای Redbull در ساعت 1 صبح جولای 7, آن, انجمن, که جستجو کولر برای او ترجیح عطر و طعم. انجمن همیشه چک را برای او گفت.

“هنگامی که او آمد از آن درگاه از کولر او سرفه فقط بیش از حد” کندی گفت. “من تا به حال متوجه شده است که او در راه رفتن متفاوت است. آن را مانند به نظر می رسید او را تقریبا استراحت راه رفتن مانند او نمی تواند گرفتن نفس خود را. هنگامی که او پدید آمده و از وجود من به او نگاه کرد و گفت: “حال شما خوب است؟'”

“این یک معجزه است’: 16-year-old میلتون, نوجوانان بستری با COVID-19 می شود ونتیلاتور

مبارزه برای زندگی خود را: میلتون, نوجوانان مبارزه برای زندگی خود را در برابر COVID-19; خانواده التماس مردم را به پوشیدن ماسک

طراحی اصرار او خوب بود اما کندی نمی waver در نگرانی.

کندی درخواست طراحی های خود قرار داده است.

“(انجمن) گفت: “من می دانم که من فقط می توانم نفس بکشم'” کندی گفت. “او قرار داده و او ماسک را بلافاصله و گفت:” من آن را می پوشند در همه زمان ها. من همیشه فرسوده آن است. این فقط 1 در صبح و من نمی توانستم نفس بکشم.'”

کندی فیلم برداری خود را تقریبا ساعته تعامل است.

“شما بیمار هستید و شما نیاز به رفتن به خانه” کندی گفت: در این فیلم. “این شکسته قلب من است که شما احساس مثل شما تا به حال به در آمده است.”

انجمن گفت: کندی که او رفت به اتاق اورژانس در فورت والتون بیچ مرکز پزشکی شب قبل از آن داده شد chest X-ray و گفت: او تا به حال بوده است.

کندی تشویق انجمن به تماس با مدیر ترک کار و تست شده برای coronavirus.

“او به من گفت که او تا به حال یک تب” کندی گفت. “او گفت که او دچار مشکل تنفس و او در حال حاضر یک بیماری زمینه ای از آسم است. قلب من شروع به شکستن چرا که من می توانم ببینم او ترس از دست دادن شغل خود و که او تا به حال شده است هل دادن از طریق به خوبی احساس نمی مانند این – او گفت: او را نشانه آغاز یک هفته قبل از ارتباط با او. از آنچه که من سنجش او در بسیاری دیگر از مردم و نمی خواهم به بار کسی را در 1 یا 2 صبح که آمد به کار می کنند.”

انجمن گفت: کندی او و اسکاتی زندگی می کردند از متل تا زمانی که آنها می تواند صرفه جویی در پول به اندازه کافی برای خود را محل. Scotty ابراز نگرانی بالقوه بی خانمانی در حالی که طراحی شد و در بیمارستان است. او در حال حاضر زندگی با مادرش.

“من به او گفتم که باید غیر ممکن است به زندگی می کنند با این ایده شما می توانید از دست دادن شغل خود را, اما شما می میرند'” کندی گفت. “من گفت:, آن را به ارزش آن است. هر چیزی در این ایستگاه های گاز فروش می تواند امشب و یا در تمام طول سال و یا تا به حال شده است که ارزش زندگی خود را.’ در نهایت من باید ام زده وتر با زمانی که من گفت: “شما می تواند با آلوده کردن تعداد زیادی از مردم است. اگر کسی آمد و در اینجا است که سرطان یک بیماری خود ایمنی اگر آنها این کار آنها احتمالا می میرند.'”

کندی بعدها متوجه طراحی های عمه کلودیا Wysocki دارای سرطان است. انجمن تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گفت: عمه یا هر یک از اعضای خانواده به جز اسکاتی که او بیمار بود.

“این انجمن – او را به شکایت” کندی گفت.

که تام نما محل بسته جولای 9 همان روز انجمن پذیرفته شد به فورت والتون بیچ مرکز پزشکی.

‘برخی از هدف’

طراحی به کار می رفت دوباره جولای 8.

Scotty ماند تا تمام شب نگران همسرش, دانستن او از دست دادن در نبرد برای نفس کشیدن. او سمت چپ کار دو ساعت زود و او او را به اتاق اورژانس.

او سطح اکسیژن هرگز به حالت عادی بازگشت.

انجمن گفت: Scotty او نمی تواند دیدار او در بیمارستان به دلیل بازدید کنندگان اجازه نداشتند. این جفت ارز رد و بدل چند پیام های متنی در طول اقامت در بیمارستان – آنها love, پیام کوتاه, Scotty گفت.

“عشق شما” او گفت:.

“عشق بیشتر” او گفت:.

Scotty قادر به دیدن او در چند دقیقه قبل از او درگذشت اما او نبود منسجم به اندازه کافی به صحبت.

ماه آینده مشخص شده اند سه سال با هم بودن.

“او قلب و روح من” Scotty گفت. “او بسیار آرام است. او حیوانات را دوست داشت و آنها او را دوست داشت. او دوست داشت که در اطراف حیوانات. او دوست داشت که در اطراف من. ما تقریبا تفکیک ناپذیر است. ما همیشه برگزار شد و دست و نوازش و بوسید و در آغوش گرفت هر فرصتی می کردم. او بسیار شیرین و دوست داشتنی و دلسوز فرد است.”

تام Frisch, انجمن, پدر زندگی می کند که در آلاباما هرگز به صحبت کردن در تلفن و یا او را قبل از او درگذشت. او نمی دانست که طراحی بیمار بود تا زمانی که او فرستاده او را به یک پیام متنی از بیمارستان است.

“شیرین ترین ترین شخصیت شامپانی شما همیشه می تواند تصور کنید” Frisch گفت. “او هرگز بی ادب به کسی. او همیشه خندان بود. لذت زندگی را به کمال. بهترین دختر شما می تواند احتمالا هر دیدار است.”

انجمن تا به حال شرایط اساسی – آسم و دیابت و مشکلات تیروئید Frisch گفت. قبل از او درگذشت Frisch اذعان می کند او بخشی از اردوگاه افرادی که بر این باورند ماسک کار نمی کنند در برابر coronavirus. از دست دادن او هر چند اتحادش را تغییر او.

“بعد از این من به همه ‘پوشیدن ماسک خود را نگه داشتن خود را, تمیز, شستن دست های خود را پوشیدن دستکش های خود را – همه چیز” Frisch گفت. “من معتقدم که بسیاری از مردم مانند من بود اگر آن را ضربه زدن به صفحه اصلی آن واقعی نیست. که فقط نگرش اشتباه است.”

Scotty تکرار این دیدگاه گفت: “این ویروس به طور جدی.”

کندی از آن ساخته شده ماموریت خود را برای به اشتراک گذاشتن انجمن داستان با دیگران هماهنگی و شمع افروزی شب چهارشنبه با دیگران در محله. پس از صحبت به Frisch, کندی می خواهد به مطمئن شوید که انجمن نیست “فقط یک عدد,” او گفت:.

“یک چیزی که او گفت که شکست قلب من” هر آنچه که شما می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که دختر من نیست نامرئی و او به هدر نمی میرند,'” کندی گفت. “این چیزی است که سوخت من. من تا به حال یک دختر می میرند. او خواهد بود 6 هفته آینده پس از من گرفته اند این در شخصا در درک پدر و مادر غم و اندوه و تمایل برخی از هدف.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>