چهار Pensacola کامیون مواد غذایی که در آن شما می توانید جشن تابستان امسال

Pensacola به کامیون مواد غذایی صحنه به طور پیوسته رشد کرده است در سال های اخیر است که احساسات تنها به تقویت این تابستان.

نه تنها دولت های محلی اشخاص ساخته شده تلاش برای ارائه سیستم عامل برای کامیون مواد غذایی و گرسنه خود را به مشتریان به طور یکسان اما تعداد مطلق از کامیون های جدید به ظهور از اوایل ژوئن تاکنون شده است برجسته.

در اینجا چهار کامیون های جدید یا زیپ در اطراف شهر و یا خدمت شما را از یک محل ثابت در این تابستان. اجازه دهید خود را در معده منجر به راه:

ذوب

موقعیت: آدرس و ساعت تغییر روزانه اما ذوب را به روز رسانی برنامه در دسترس است meltpensacola.com.

جزئیات: Meltpensacola.com

هنگامی که یک درب بسته برای Pensacola کارآفرین Kendrick هابز در بهار او زمام امور را به دست خود به کنجکاوی باز یکی دیگر.

و درب او باز منجر به تخیلی ماکارونی و پنیر دروغ و لذیذ ذوب-سبک ساندویچ.

مانند بسیاری دیگر هابز’ Boneheads رستوران در شمال بزرگراه Davis با تجربه غرق شدن کسب و کار به زودی به همه گیر که رهبری در دانشگاه وست فلوریدا گراد به خود آجر و ملات رستوران در حمایت از سوار شدن در کامیون مواد غذایی موج.

با استناد به کاهش سربار و درک تغییر در صنعت مهمان نوازی را جهت هابز باز ذوب در آغاز ماه ژوئن. هابز hustled در سراسر شهر خود را به راحتی زرد کامیون که در آن او شلاق تا فیلادلفیا استیک پنیر ذوب بوفالو مک و پنیر کاسه و خیلی بیشتر.

“ما نوع یادگیری در پرواز به دلیل یک آجر و ملات و یک کامیون مواد غذایی هستند ballgame,” هابز گفت. “این کمی متفاوت صنعت, اما ما در حال یادگیری نحوه ی به بازی. اگر شما رفتن به یک محل و شما انجام نمی, بزرگ, بهترین قسمت در مورد یک کامیون مواد غذایی است که شما می توانید در جایی دیگر فردا.”

از Boneheads به ذوب: Boneheads در شمال دیویس تعطیل یکشنبه صاحب باز خواهد شد کامیون مواد غذایی با مفهوم جدید

گرسنه در Beulah? کامیون مواد غذایی در برنامه های آینده به مرکز سوارکاری دوشنبه

همه از ذوب را ساندویچ ساخته شده در نان خمیر ترش با سیر, کره, گسترش, اما کامیون مواد غذایی نیز ارائه می دهد انواع خدمت مرغ پارمسان مرغ و بیکن در مرتع پرورش احشام ذوب گوشت خوک کشیده, “B-Mel-T” و کلاسیک ذوب ساندویچ به همراه چند برگر-سبک ذوب می شود.

آنها همچنین پنج سبک مک و پنیر تمام قیمت بین $8 $11. شما می توانید منوی کامل در کامیون ،

ذوب شدن است در نظر گرفتن استفاده کامل از جغرافیایی آزادی است. کامیون تنها دو تنظیم مکان هر هفته هر سه شنبه در الهام را 4586 Chumuckla بزرگراه در سرعت و هر پنج شنبه در جنرال الکتریک, 8301 منظره بزرگراه فقط در شمال شرقی کشتی عبور کند.

هابز همچنین اعلام کرد در Facebook بیش از آخر هفته که ذوب در حدود دو برابر خود دید که از آن باز می شود در یکی از airsteam تریلر در “باغ در Palafox + Main.” که قبلا شناخته شده به عنوان نقاشی با آبرنگ روی گچ باغ را به خوبی توسعه پروژه که شامل اضافه کردن یک سربار سقف و ترکیب جدید نوار نزدیک به اتمام است.

هابز گفت: دوم خود را غیر mobile ذوب محل باید شروع خدمت منطقه مرکز شهر به عنوان به زودی به عنوان در اواسط ماه جولای.

Who Dat Po’Boys کامیون مواد غذایی

محل سکونت: 3391 N. سرعت بلوار.

ساعت: 11 صبح تا 3 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه

جزئیات: facebook.com/whodatpoboyspcola

Pensacola در نظر گرفته شده است یکی از بستگان از نیواورلئان وقتی که می آید به فرهنگ معماری و مواد غذایی و جدید شمال با سرعت بلوار کامیون تنها تقویت می کند که — به خصوص مواد غذایی ،

“آن معتبر است که تفاوت بین ما و بسیاری از مردم این منطقه که انجام New Orleans, سبک پو’boys” صاحب کوری شوالیه روز دوشنبه گفت:. “من از نیواورلئان. بنابراین نان با گوشت و سس, همه چیز معتبر است.”

برنامه آزمایشی پیشنهاد شده در ساحل: SRIA پیشنهاد کامیون مواد غذایی برنامه آزمایشی برای پارک شرق و غرب پارک در Pensacola Beach

نایت باز Who Dat Po’Boys در پایان ماه ژوئن. در اینجا سریع اجرا کردن از خود Po-پسر انواع:

  • میگو
  • ماهی
  • کباب گوشت گاو
  • سوسیس داغ
  • صدف
  • چیزبرگر
  • کاخون Andouille سوسیس
  • گشت و گذار N چمن
  • “Tha Who Dat” (شامل میگو با همسر “Who Dat” سس)
  • “Tha Nawlins” (ماهی و میگو و صدف ترکیبی)

هر پسر پو در می آید به طور منظم و یا خدمت بزرگ اندازه و کامیون نیز ارائه می دهد سیب زمینی سرخ کرده, موز, پودینگ, گردو, آب نبات و نوشابه های عنوان آن لیموناد آناناس.

از دست رفته کلید غذایی شرکت.

محل سکونت: 13310 Mirella سنت در کنار Perdido خودکار آبگرم

ساعت: 7 صبح تا 2 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق پنج شنبه (در روزهای دوشنبه بسته)

جزئیات: instagram.com/lostkeyfoodco

آن را کاملا باز نشده اما از دست رفته کلید غذایی شرکت. خود را در حال حاضر “آمریکا مواد غذایی را با یک پیچ و تاب و مدرن” به Perdido منطقه در اوایل ماه جولای 21.

“Empanadas, یک لود سرخ کردن غذا, همبرگر, tacos” مالک اشلی Wilkey گفت: تند کردن برخی از آیتم های منو. “اما من فکر می کنم آنچه که آن را به ایستادگی کردن صبحانه, چرا که کل منطقه از نوع فاقد صبحانه.”

از 7 تا 11 صبح شش روز در هفته از دست رفته کلید را در خدمت صبحانه قبل از تعویض به یک ناهار-فقط منو از 11 صبح تا 2 بعد از ظهر

هر چند منو تنظیم نشده فقط هنوز Wilkey گفت: صبحانه را شامل burritos, ساندویچ تخم مرغ acai با کاسه و شیرینی.

از دست رفته کلید را Instagram صفحه بود فقط ایجاد شده در دوشنبه, پس از آن ممکن است بیش از حد فعال تا زمانی که کامیون را باز روش روز.

این تمل کامیون

محل سکونت: هیچ آدرس یا ساعت دنبال کامیون رسانه های اجتماعی برای به روز رسانی.

جزئیات: instagram.com/thetamaletruck

خواهر کامیون عشایری خورد خواهد شد به احتمال زیاد دست نیافتنی ترین تلفن همراه است eatery در این لیست است. اما زمانی که صاحب سفت راسل تبلیغ یک تاریخ و زمان Pensacola foodies علاقه خود را خلاق در طبخ عشایری می خورد را می خواهید به آماده شدن برای حمله با چنگال.

لخت-حداقل مفهوم تمل کامیون مش و با افزایش تقاضا برای این نوع روزه گرفتن و رفتن به سبک خدمات مواد غذایی محبوب ساخته شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

سه کسب و کارهای کوچک متحد: عشایری را به ارمغان می آورد کافه سه محبوب Pensacola کسب و کارهای کوچک با هم در مرکز شهر

“هنگامی که ما را برای یک ماه وقتی که همه چیز به نوعی تعطیل ما کارآمد ما منو کمی پس از آن سریع تر بود بنابراین ما نمی باید به عنوان بزرگ از جمعیت در انتظار در اطراف” راسل گفت. “ما قطع به یک عملیات سریع تر و آن را واقعا به خوبی کار می کرد و پس از این کامیون فقط یک فرمت است که. تاماله همه جلوتر از زمان ساخته شده پس هیچ طبخ زمان و در همه.”

این منو شامل سه تاماله با یک احتمال وجود دارد که یک وگان گزینه هر بار با کامیون است که در خارج و در مورد.

برای مرجع, زمانی که کامیون آخر زد در جولای 9, آن ارائه macha مرغ و بادام زمینی creme fraiche تمل یک chorizo و سالسا ورد تمل و لوبیا سیاه و سفید نارگیل و ذرت کرم گیاهی تمل.

کامیون تنها عمل دو بار از جولای 2, همکاری در هر دو نوبت با فرد مستعمره Brewing Co. در شمال Palafox خیابان.

“این کامیون خواهد بود نوع تصادفی و ما برنامه چیزهای مختلف کارخانه های لبنی و نقاط مختلف در اطراف شهر” راسل گفت. “در نهایت در آینده ممکن است در دریافت بیشتر از برنامه تعیین شده و به نظر می رسد بیشتر.”

در علاوه بر این به کامیون Instagram صفحه نگه داشتن زبانه ها در حضور آن پس عشایری می خورد Facebook صفحه.

جیک Newby را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>