افزایش COVID-19 موارد در پنساکولا منطقه همراه با افزایش نگرانی ها باعث شده است که آبی Wahoos به خود را لغو چهارم جولای فیلم و مراسم آتش بازی شنبه در آبی Wahoos ورزشگاه.

تیم رئیس جمهور جاناتان گریفیث به اطلاع تیم کارکنان تمام وقت در یک ایمیل اواخر یکشنبه شب از تصمیم گیری. آبی Wahoos برنامه ریزی شد چهار ساعت چهارم جولای رویداد که شامل نشان دادن محبوب بیس بال مضمون فیلم “Sandlot” در 6:30 p. m. روز شنبه به دنبال میزبانی تنها در مرکز شهر آتش بازی نشان می دهد در 9 p. m.

در ضمن آبی Wahoos باید لغو همه ورزشگاه دیگر رویدادهای این هفته ابتدا در پنجشنبه چیزهای بی اهمیت شب و “تشنه” پنجشنبه و در ورزشگاه ناهار خوری حوادث پنج شنبه و جمعه همراه با یکشنبه صبحانه.

“ما بسیار نا امید به این تصمیم” گریفیث گفت. “اما با ظهور COVID موارد در جامعه ما و مشکل در قرار دادن هر نوع مقیاس عمومی جمع آوری با هم در این زمان ما تصمیم گرفتیم به عنوان یک ستاد است که ما نیاز به این انتخاب برای ایمنی کارکنان و جامعه است.”

آتش بازی نشان می دهد به جای سالانه Pensacola Sertoma باشگاه آتش بازی نشان می دهد که یک ثابت برای تماشاگران همراه Bayfront پارک وی برای 34 سال گذشته.

زمانی که Sertoma باشگاه اعلام کرد در اوایل ماه ژوئن این گروه نمی تواند مرحله این رویداد را سال آبی Wahoos در پا با امید میزبانی یکی رویداد روز شنبه.

بیش از 1200 بلیط پذیرش عمومی قیمت 10 دلار در هر کدام تا به حال شده است قبل از به فروش می رسد همراه با sellout 120 بلیط در 55 دلار در هر کدام به صورت VIP تجربه در Hancock-ویتنی محل باشگاه که شامل یک گشت و گذار و چمن شام.

آبی Wahoos هم قوی پیش فروشی برای $35 فراگیر-آمریکا بوفه تجربه در Winn-Dixie حزب عرشه در سمت راست میشه.

طرفداران با بلیط برای شنبه رویداد می توانید آنها را نگه دارید و آنها را برای تبادل بلیط موکول جشن روز استقلال یا درخواست بازپرداخت از طریق تماس با آبی Wahoos جعبه دفتر از طریق ایمیل در Tickets@BlueWahoos.com و یا از طریق تلفن در 850-934-8444.

“ما در حال رفتن برای به تعویق انداختن این رویداد تا زمانی که ما امن زمانی که ما می توانیم نگه داشتن وقایع دوباره گفت:” گریفیث در یک هیات ایمیل. “من مطمئن هستم که ما قادر خواهد بود به نشان می دهد و یا یکی دیگر از فیلم شب در این زمان است.”

دوشنبه افزایش: با 94 جدید COVID-19 موارد Escambia County می رسد 2,046 کل; SR می افزاید: 24 به صورت مجموع 617

بیمارستان کمبود: Escambia County را به سه تخت ICU در بيمارستان منطقه

این طرح برای محدود کردن فروش بلیط به 2000 از اصلی 4,000 بلیط حد. همه تماشاگران بود به نیاز به پوشیدن یک ماسک و یا ارائه شده توسط این تیم است. این زمینه بود که مشخص شده با 6 پا فاصله خطوط برای اطمینان از مناسب فیزیکی فاصله.

اما پس از پنساکولا اخبار, مجله گزارش, Escambia County بیمارستان دیده بود دو شماره از coronavirus بیماران در هفت روز گذشته و تنها سه واحد مراقبت های ویژه (ICU) تخت باقی مانده موجود در سه بیمارستان بزرگ تصمیم به لغو کمک به محدود کردن هر گونه شانس بیشتر گسترش یافته است.

ایالت فلوریدا گزارش از موارد نشان داد چهار شنبه تعدادی از ایالت موارد (158,997) از جمله موارد جدید 94 در Escambia County, بود, بیش از دو برابر کل (61,488) در تاریخ 5 ژوئن زمانی که دولت شروع فاز 2 بازگشایی کسب و کار و جمع آوری مناطق.

“من می دانم که ما تا به حال یک طرح بزرگ با استفاده از ماسک های اجتماعی, فاصله, تمیز کردن و حتی مارک این زمینه است که می تواند ما را در یک رویداد بزرگ برای مردم در چهارم” گریفیث گفت: در ستاد ایمیل.

آبی Wahoos در ادامه خود را Airbnb, تجربه, که در آن گروه 10 و یا کمتر می توانید کتاب 1500 دلار یک شب اقامت در داخل تبدیل آبی Wahoos clubhouse و با استفاده از زمینه های داخلی و پنبه حلاجی شده قفس همراه با امکانات دیگر.

Airbnb اول: آبی Wahoos به نوبه خود محل باشگاه وانجمن ورزشگاه به Airbnb تجربه

Minor League Baseball این هفته اعلام کرد لغو 2020 فصل بیس بال برای همه 162 جزئی از تیم های لیگ.

بدون بیس بال در این فصل آبی Wahoos ساخته شده اند انتقال به رویدادهای شرکت. تیم برگزار شده است بیش از 85 عمومی جمع آوری حوادث پس از اواسط ماه مارس زمانی که اولین تاثیر جهانی coronavirus همه گیر باعث خاموش شدن فصل بهار و آموزش قرار می گیرد 2020 فصل برای تمام سطوح در معرض خطر است.

اطلاعیه های آینده رخ خواهد داد در 2021 آبی Wahoos فصل بیس بال و برنامه ریزی که در آوریل آینده آغاز خواهد شد.

لایحه Vilona بازنشسته است Pensacola اخبار, مجله ورزشی نویس و زمان نویسنده ارشد Pensacola آبی Wahoos/Studer55. او را می توان در رسید bvilona@bluewahoos.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de