جورج فلوید مرگ: کارشناسان می گویند زانو به گردن داری خطرناک است اما مینیاپولیس اجازه می دهد تا آن را

راه مینیاپولیس افسر پلیس مهار جورج فلوید قبل از او درگذشت — قرار دادن زانو خود را در Floyd گردن در حالی که مرد دراز در معده خود را — به طور گسترده ای بی اعتبار با اجرای قانون کارشناسان دلیل آن می تواند باعث خفگی شود.

اما روش مجاز است در مینیاپولیس.

فلوید gasped هوا و خواستار کمک کند اما افسر درک چوین با آرامش نگه داشته و موقعیت خود را برای حداقل هشت ساعت از جمله پس از فلوید متوقف صحبت کردن و یا در حال حرکت. دیگر افسران ایستاده بود به عنوان ناظر berated آنها و تصمیمات آنها برای بررسی یک پالس.

وحشتناک تصویری از این حادثه موجب تظاهرات و غارت در شهرهای دوقلو و اطراف کشور است. چهار افسر درگیر اخراج شدند; چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

جورج فلوید تظاهرات: پلیس پاک کردن خیابان ها پس از آتش سوزی در مینیاپولیس; خشونت در کلمبوس لوییویل

پلیس واکنش نشان می دهند در اطراف ما: اجرای قانون صحبت می کند در برابر اقدامات پلیس مینیاپولیس در جورج فلوید مرگ

هیچ یک از اجرای قانون کارشناسان که صحبت با ایالات متحده آمریکا امروز در دفاع از راه فلوید برگزار شد پایین خواستار آن بیش از حد و غیر معمول.

“صرف نظر از آنچه آقای فلوید گفته بود یا نمی, هیچ دلیلی برای قرار دادن زانو در ناحیه گردن و گفت:” جان پیترز جونیور رئیس موسسه پیشگیری و مدیریت در بازداشت, مرگ و میر, که قطار آکادمی پلیس مربيان در استفاده از زور.

بود که جورج فلوید? جورج فلوید به یاد به عنوان “غول مهربان” به عنوان خانواده خود می نامد مرگ ‘قتل’

جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس: ‘چرا نمی توانم فقط در ایالت مینه سوتا?’

جان شین an associate professor at John Jay College of عدالت کیفری است که دارای تخصص در استفاده-از-نیروی مطالعات گفت: ماموران مجاز به استفاده از نیروی مرگبار تنها زمانی که یک مظنون ارائه یک خطر قریب الوقوع است. “من نمی بینم هر چیزی که در تصویری که نشان داد یک نیروی مرگبار وضعیت است.”

اندی Scoogman, مدیر اجرایی, مینه سوتا, Chiefs of Police که نشان دهنده صدها نفر از روسای پلیس به نام عملیات “هولناک” و گفت: ارتباط خود را هرگز حمایت برای آموزش است که می آموزد که یک افسر به جای زانو کسی گردن.

اما مینیاپولیس اداره پلیس اجازه می دهد تا استفاده از دو نوع گردن محدودیت به عنوان “غیر کشنده” نیروی گزینه برای افسران که با دریافت آموزش مناسب.

DOJ: ‘به عنوان به زودی به عنوان مظنون است دست به دستبند او خاموش معده اش’

این روش به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان خطرناک است. وزارت دادگستری راهنمایی در استفاده از زور می گوید: “غیر قابل توضیح در زندان مرگ و میر ناشی از بیشتر از این است که به طور کلی شناخته شده کمی شناخته شده پدیده ای به نام خفگی موضعی” هنگامی که کسی نمی تواند تنفس در یک موقعیت خاص است.

“به عنوان به زودی به عنوان مظنون است دست به دستبند زدن کردن معده” وزارت دادگستری توصیه می کند.

جورج فلوید تصویری می افزاید: به تروما: ‘هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک نفر آنلاین؟’

این گزارش می گوید یک مظنون ممکن است به مقاومت در برابر اگر راه هوایی مسدود شده است: “این واکنش طبیعی به کمبود اکسیژن رخ می دهد — فرد تلاش بیشتر خشونت.”

لارنس Heiskell اضطراری پزشک و افسر پلیس با پالم اسپرینگز اداره پلیس نوشت: یک مقاله در سال گذشته هشدار افسران که نگه داشتن یک مظنون رو به پایین بر روی زمین می تواند کشنده باشد.

Heiskell گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او زبانم بند آمده با آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس.

یک افسر ممکن است مجبور به قرار دادن زانو خود را بر روی یک مظنون گردن در طول مبارزه Heiskell گفت. اما او گفت که او نمی تواند تصور کنید که چرا فلوید برگزار شد رو به پایین بر روی زمین برای چند دقیقه و یا چرا چوین نگه داشته و با فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن.

“وقتی کسی می گوید” من نمی توانم نفس بکشم “که یک اورژانس پزشکی است و شما می توانید اورژانس برای درمان آنها راه حق” پطرس گفت. “از آنجا که در آن نقطه مشکوک می شود یک بیمار است.”

فقط چون کسی که صحبت به این معنا نیست که می تواند نفس کشیدن گفت: پیترز که ارائه دوره های رایگان آنلاین برای هزاران نفر از افسران در خفگی موضعی.

چند تن از کارشناسان گفت: آنها گمان خفگی موضعی نقش مهمی در Floyd مرگ اما معاینات پزشکی است و در عین حال گفت: چگونه فلوید درگذشت. با توجه به سازمان آتش نشانی این حادثه گزارش فلوید ندارد پالس و بی توجه بود در آمبولانس.

مینیاپولیس است outlier در اجازه دادن به گردن محدودیت

اکثر ادارات پلیس در آمریکا اجازه نمی دهد گردن محدودیت گفت: Andrew Scott, شاهد متخصص در استفاده از زور و رئیس پلیس سابق شهر بوکا راتون فلوریدا.

مینیاپولیس می کند. آن دستی اجازه می دهد تا “فشرده سازی یک یا هر دو طرف از یک فرد گردن با یک دست یا پا و بدون اعمال فشار مستقیم به نای یا هوایی.”

که مجاز به منظور کنترل کسی که با “نور به فشار متوسط” و یا “با هدف ارائه ناخودآگاه فرد با استفاده از کافی فشار است.” دومی قانون مجاز است تنها برای محافظت از افسر زندگی با یک گمان است که “به طور فعال و تهاجمی” و نمی توان با کمتر روش.

اسکات گفت: او شوکه شده است که مجاز است.

“من هرگز دیده می شود یک سازمان در نوشتن ترویج این نوع از زور در چنین بحرانی منطقه که بسیار مستعد ابتلا به آسیب یا مرگ” اسکات گفت: “و من سفر کشور دیده می شود و بسیاری از استفاده از زور در سیاست.”

تام Aveni, an ex-cop و از بنیانگذاران سیاست پلیس مطالعات شورای آموزش داده است ماموران اجرای قانون از سال 1983. “من را دیده اند و نه کسی آموزش استفاده از زانو به گردن” او گفت:.

علاوه بر این, مینیاپولیس سیاست اداره پلیس با استفاده از اصطلاحات منسوخ شده اسکات گفت. وجود دارد هیچ چیز مانند یک “غیر کشنده” نیروی گزینه است. اصطلاحات مناسب است “کمتر-کشنده” اسکات گفت که به رسمیت می شناسد که نیروی بالقوه برای کشتن اگر سوء استفاده.

“اجرای قانون متوجه شده بیش از سال است که هر نوع نیروی بالقوه می تواند کشتن کسی — حتی بیش از حد اسپری فلفل,” اسکات گفت.

در آکادمی پلیس در سراسر کشور, افسران به طور معمول دریافت حدود 40 ساعت آموزش بر استفاده از نیروی اسکات و پطرس گفت. اما افسران نیز باید از طریق آموزش سالانه.

مینه سوتا حرفه ای صلح افسر سیستم آموزش و پرورش گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که تاکتیک ها دیده می شود در فیلم “به نظر نمی رسد به منعکس کننده آموزشی که دانش آموزان دریافت می کنند.”

افسران پلیس فدراسیون مینیاپولیس و مینیاپولیس سخنگوی پلیس پاسخ نمی دهند پنج شنبه به درخواست برای اظهار نظر.

افسر برنامه های آموزشی به یک نقطه از تنش در مینیاپولیس سال گذشته زمانی که شهردار یعقوب فری ممنوع افسران از مصرف “جنگجو سبک” دوره های آموزشی گفت: این کار باعث تشویق افسران به اتخاذ یک طرز فکر مانده در تقابل با پرورش جامعه اعتماد است.

اتحادیه پلیس گفت: این امر کار با یک گروه ملی به ارائه آموزش در هر صورت ستاره-تریبیون گزارش داد.

افسر که شات Philando کاستیا در سال 2016 در طول توقف ترافیک در نزدیکی شاهین ارتفاع گرفته بود یکی از دوره های. افسر باز آتش در کاستیا — با دوست دختر خود و چهار ساله در ماشین — در عرض چند ثانیه از کشیدن او را بیش از. افسر متهم شده بود با سه جنایات و تبرئه در تمام هزینه.

زانو به گردن داری یک ‘گستاخ اضرار درد’

اریک Hageman, یک, مینیاپولیس, وکیل است که با موفقیت شکایت کرد افسران پلیس در خشونت موارد گفت: مینیاپولیس, اداره پلیس است که برای بدنام نژادی مشکلات و استفاده از نیروی نقض. در یک مورد او سعی Hageman گفت: هیئت منصفه حکومت بخش بود “عمدا بی تفاوت” را به نقض حقوق مدنی است.

در سال های اخیر بسیاری از شکایت علیه گروه — و اکثریت قریب به اتفاق شکایات در مورد استفاده بیش از حد از نیروی بودند ظ توسط مردم در, رنگ, با توجه به داده ها از مینیاپولیس دفتر پلیس انجام بررسی. ساکنان سیاه واصل دو بار به عنوان بسیاری از استفاده از زور شکایت سفید وجود دارد سه برابر بیشتر ساکنان سفید.

13 شکایت علیه دو افسر: مینیاپولیس پلیس در مرکز جورج فلوید مرگ تا به حال سابقه شکایت

Hageman گفت که او معتقد است زانو به گردن روش تدریس شد در گذشته های دور اما رها دهه پیش. به نام او چه برخوردی در طول فلوید بازداشت “غیر قابل توضیح.”

“این کار پلیس در این نقطه است. این فقط یک گستاخ تحمیل درد و در نهایت مرگ,” او گفت:. “این بهترین مثال از آنچه را فاسد با مینیاپولیس اداره پلیس است.”

فلوید نیست اولین کسی که مرده است و پس از دوخته شدن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است. در سال 2010 28 ساله دیوید اسمیت درگذشت و پس از یک افسر دوخته او را با زانو به پشت و حدود چهار دقیقه است. شهر حل و فصل یک دعوی در دادگاه برای 3 میلیون دلار گفت: Robert Bennett یک مینیاپولیس دادستان که نماینده اسمیت ،

به عنوان بخشی از حل و فصل این شهرستان موافقت کرد برای آموزش افسران در استفاده مناسب از نیروی بنت گفت. او نمی داند که آیا این آموزش تا کنون صورت گرفت.

در سطح ملی هیچ آژانس دولتی آهنگ های پلیس در استفاده از زور و یا نیروی مرگبار. در سال 2018 اف بی آی اعلام کرد راه اندازی یک ملی استفاده-از-نیروی جمع آوری داده ها برنامه اما هیچ گزارش منتشر شده است.

با توجه به واشنگتن پست پایگاه داده از همه کشنده تیراندازی توسط ماموران پلیس حدود 1000 نفر بوده است به ضرب گلوله توسط یک افسر هر سال از سال 2015 با سیاه آمریکایی حسابداری برای نامتناسب شماره.

شده اند وجود دارد حداقل 61 کشنده تیراندازی پلیس در ایالت مینه سوتا پس از 2015 توجه به پایگاه داده. بسیاری از آنها شده است در شهرهای دوقلو منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>