به خودتان لطف قبل از اینکه شما خودتان را به حالت عادی.

این یک عبارت است که انعکاس در سر من برای دو هفته گذشته. به عنوان کسب و کار و سواحل شروع به بازگشایی آن را تنها طبیعی است که ما عجله برای جبران زمان از دست رفته. برای بازگشت به کار. به احساس کامل.

به احساس جرات میگویم طبیعی است.

فقط قبل از سال جدید دکتر مگان Stodard از بندر سلامتی جشن افتتاح دفتر او واقع در 25 W. سرو خیابان سوئیت 120 در پنساکولا. اما به عنوان ماه نورد توسط این سال ثابت خواهد بود به دور از کسب و کار به عنوان معمول است.

“این سخت است که خوب برنامه ریزی برای سال پیش رو دریافت به پرتاب از پنجره به بیرون” Stodard گفت. “همه ما در حال تجربه یک جمعی از دست دادن در حال حاضر.”

اوایل هفته گذشته Stodard گسترش خدمات خود برای ایجاد آگاهی بهداشت روانی در جامعه است.

“من در زمان یک جهش و راه اندازی یک وبلاگ جدید” Stodard گفت. “زمان در این وبلاگ هر چیزی من برنامه ریزی شده است. که در این روز از ماه من را از راه اندازی این وبلاگ. وجود دارد هرگز یک زمان مناسب وقتی که می آید به چیزهایی که ما پیش بینی نیست.”

وبلاگ شناخته شده به عنوان روشن بر تاباندن نور بر سلامت روان.

“این یک جمعی upending که همه ما در حال تجربه” Stodard گفت. “امنیت عمومی مختل شده است و محروم کردن از ما. ما در حال شروع به دیدن برخی از واکنش شدید.”

جدید کسب و کار در پنساکولا

لجام گسیخته سالن مو در پک ارائه می شود ‘گلم’ به درب خود را | کسب و کار جدید

Parramore را فشار شستشو می افزاید بهداشت برای خدمات خود را | کسب و کار جدید

GrowHealthy جدید باز می شود داروخانه در پنساکولا ارائه می دهد منظقه خدمات | کسب و کار جدید

اما این وبلاگ تنها چیزی بندر سلامتی ارائه می دهد. با توجه به COVID-19 اجتماعی فاصله در حال مشاهده از طریق جلسات مجازی طراحی شده توسط Telehealth. به منظور شرکت در این جلسات شما باید یک اتصال به اینترنت امن یک کم از یک کامپیوتر قرص یا گوشی های هوشمند خود و در یک فضای آرام به صحبت.

این پلت فرم است که تا به امروز در همه حریم خصوصی و امنیت استاندارد برای صنعت مراقبت های بهداشتی بودن رمزگذاری شده و HIPAA سازگار است.

اما بدون توجه به نیاز کارگاه های مربیگری و درمان فردی بندر سلامتی متعهد به زندگی همه هست.

“آن زمان برای Pensacola به مراقبت از خود, مراقبت از جامعه خود و مراقبت از خود و بهداشت روان” Stodard گفت.

به برنامه قرار ملاقات تماس 850 733-6617 و یا بازدید www.harbor-wellness.com/contact. هنگامی که شما پر کردن فرم بیماران انتظار می رود مشاوره اولیه تمرکز بر ارزیابی نیازهای فردی. پس از آن هم شما و دکتر Stodard را سفارشی ایجاد یک طرح برای سلامتی شما است.

برای عضویت در وبلاگ, بازدید www.harbor-wellness.com/blog.

Kalyn ولف مستقل است ستون نویس مجله اخبار. ارسال کسب و کار جدید نکاتی برای pcolanewbiz@gmail.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de