یک نظر در آینده OLF-8 در Beulah? اینجا این است که چگونه صدای خود را شنیده

دادن ورودی در چه 640 هکتار OLF-8 ملک در نزدیکی Navy Federal Credit Union باید مانند نگاه را می توان به عنوان آسان به رها کردن پین با یک نظر بر روی یک نقشه تعاملی.

Dpz حذف شده یک شرکت طراحی انتخاب شده برای کارشناسی ارشد برنامه ریزی فرایند از اموال اعلام کرد یک وب سایت جدید و Facebook صفحه سهشنبه به جمع آوری ورودی عمومی و به اشتراک گذاری اطلاعات برای برنامه ریزی. یکی از ویژگی های نقشه های تعاملی بنابراین ساکنان می توانید توضیح دهید که افکار مانند جایی که آنها فکر می کنم یک دنباله اتصال از دست رفته است و یا که در آن ترافیک می توانید حمایت کردن.

“ما صبر کنید و ببینید که چگونه دقیق ساکنان در نظرات خود را و پس از آن ما خواهد جذب همه که قبل از ارزیابی و تجزیه و تحلیل فاز (طرح جامع) گفت:” مارینا Khoury شریک در dpz حذف شده است.

Dpz حذف شده انتخاب شده: جدید Urbanist شرکت dpz حذف شده انتخاب شده برای ایجاد طرح جامع برای OLF-8

بخش فروش: Escambia حرکت رو به جلو Navy Federal Credit Union, فروش زمین, اما, طولانی, سوالات

Khoury گفت: کارکنان همچنین قادر خواهد بود برای دیدن این منطقه که در آن یک دیدگاه زندگی اجازه می دهد کارکنان به تعیین اگر وجود دارد هر گونه مناطقی که کمتر در بازخورد. سپس آنها را به ارتباط با مقامات دولتی و رهبران جامعه به خار نامزدی در آن مناطق.

همچنین ارائه شده در سایت است که بررسیهای اولیه برای ساکنان اطلاعات در سایت یک جدول زمانی پروژه و یک لیست از اهداف پروژه.

طرح جامع خواهد guide توسعه آینده در نیروی دریایی دور افتاده زمینه 8 که در به سرعت در حال رشد Beulah منطقه است. ملک قبلا مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک آموزش نیروی دریایی فرودگاه و Escambia County به دست آورد و آن را در یک مبادله زمین با نیروی دریایی در سال 2019.

Escambia County کمیسر جف Bergosh که نشان دهنده Beulah منطقه گفت: در حالی که این مهم است که تیم طراحی طول می کشد را به حساب این اثرات در همسایه ساکنان اموال به دست آورد به عنوان یک شهرستان گسترده دارایی ها برای ایجاد مشاغل است.

“من معتقدم که ما پیدا کردن یک تعادل است که می توانید همه را خوشحال امکانات رفاهی برای ساکنان و شغل خوب برای کل شهرستان است. و این هدف من است و من فکر می کنم که خواهد بود بسیار خوب نتیجه” Bergosh گفت.

Bergosh گفت که او می خواهم برای دیدن حداکثر ورودی عمومی به خصوص که بیکاری تعداد افزایش یافته است از این بیماری همه گیر کوروناویروس زده Escambia County است. این طرح انتظار می رود را در حداقل 1000 شغل با درآمد بالا به جامعه هنگامی که آن را به اتمام.

به عنوان OLF-8 کارشناسی ارشد برنامه ریزی شروع می شود, رهبران نگاه کنید که چگونه به جمع آوری ورودی عمومی در COVID-19 عصر

“چه خواهد شد که نگاه مانند? چه نوع از صنایع می تواند جذب اینجا ؟ چه نوع از کسب و کار است که می خواهم به واقع در اینجا ؟ چرا که آنها نمی آیند قبل از؟” Khoury گفت. “و چه ساکنان جامعه می خواهید بیش از حد ؟ تمام این ایده ها برای ما مهم است.”

Coronavirus همه گیر قرار دادند dpz حذف شده به حرکت از ورودی های عمومی جمع آوری آنلاین. Khoury گفت: آینده برنامه ریزی کارگاه های آموزشی که dpz حذف شده کارکنان تماس charrettes خواهد بود زنده و همچنین ضبط شده تا ساکنان فرصت های بیشتری برای ارتباط برقرار کردن.

دوربین نصب شده بر روی میز از طراحان بنابراین افرادی که به ویژه در فرایند طراحی می توانید به تماشای نقاشی های در حال انجام بر روی نقشه در زمان واقعی است. این charrette طول می کشد البته بیش از یک تعداد روزها و برنامه ریزی شده است برای شروع سپتامبر. 21. آن است که انتظار می رود عبارتند از: حمل و نقل و مشاوران و مهندسین عمران جامعه نمایندگان و مشاوران توسعه اقتصادی, در میان دیگران.

Khoury گفت: کارکنان نیز جمع آوری بازخورد از طریق تلفن از کسانی که ممکن است دسترسی به کامپیوتر است.

“آنچه ما انجام داده ایم این است که ما واقعا گسترش آنلاین ما تعامل پلت فرم ابزار است که ما با کار مانند OLF-8 وب سایت که به مردم ارائه یک میزبان از راه های مختلف که در آن آنها می توانند ارتباط برقرار کردن با ما” Khoury گفت.

مدیسون آرنولد را می توان در رسید [email protected] و 850-435-8522.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>